Jump to content
Sign in to follow this  
SELES

mtz*pl

Recommended Posts

@SELES może czas otworzyć jakąś firmę szkoleniową dla początkujących sprzedawców domen(pewnie chętni by byli) :rolleyes:. Chyba, że nie chcesz zdradzać swoich tajników i konkurencji sobie robić ;).

 

Gratuluje oczywiście ;)

Edited by kalion

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest tak jak pisał PB w pierwszym poście.

 

Żadna sztuka, po prostu trzeba:

1. domeny rejestrować z głową.

2. Przyda się przekonanie, że to co się ma przedstawia wartość

3. Wymagana duża cierpliwość.

 

Oczywiście ta mikstura nie działa w każdym przypadku.:rolleyes:

 

A transakcja najniższa od roku jeśli chodzi o moje sprzedaże domen 3-literowych bez tzw. niepożądanych znaków.

Edited by SELES

Share this post


Link to post
Share on other sites
A transakcja najniższa od roku jeśli chodzi o moje sprzedaże domen 3-literowych bez tzw. niepożądanych znaków.

 

:rolleyes:

zdolnosci negocjacyjne powiedzialbym z wyjsciowa cena jak na arabskim bazarze;) i mozna sprzedac 3literowki za 15 krotnosc sredniej ceny z roznych aukcji...

 

podziwiam ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
:rolleyes:

zdolnosci negocjacyjne powiedzialbym z wyjsciowa cena jak na arabskim bazarze;) i mozna sprzedac 3literowki za 15 krotnosc sredniej ceny z roznych aukcji...

 

podziwiam ;)

Aukcje domen, to nie jest rynek, to miejsce szybkich sprzedaży za kwoty zdecydowanie niższe niż realnie można by uzyskać.

Nie ma też gwarancji,że sprzeda się daną domenę 15 x drożej niż ma aukcji. To jest ryzyko, które ja i jak i wielu ponosi.

Domeny to inwestycja rozciagnięta w czasie.

Edited by SELES

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gratulacje za dobrą sprzedaż. No to teraz sie bedzie działo na licytacji 3-literowych domen na dropped.pl

Pewnie nic sie nie bedzie dzialo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gratulacje! Zawsze jak widzę, że autorem tematu jest SELES to bez względu na domenę spodziewam się ceny conajmniej 4 cyfrowej :rolleyes:

 

Nie wiem jak Was, ale mnie takie tematy cieszą - to jest dobra motywacja do pracy, do szukania i utwierdzenie, że na domenach można dobrze zarobić ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jest tak jak pisał PB w pierwszym poście.

 

Żadna sztuka, po prostu trzeba:

1. domeny rejestrować z głową.

2. Przyda się przekonanie, że to co się ma przedstawia wartość

3. Wymagana duża cierpliwość.

 

Oczywiście ta mikstura nie działa w każdym przypadku.:rolleyes:

 

A transakcja najniższa od roku jeśli chodzi o moje sprzedaże domen 3-literowych bez tzw. niepożądanych znaków.

 

dochodzi jeszcze statystyka - jak masz 100 domen trzyliterowych, to częściej coś dobrze sprzedaż niż gdybyś miał ich 10

Share this post


Link to post
Share on other sites
dochodzi jeszcze statystyka - jak masz 100 domen trzyliterowych, to częściej coś dobrze sprzedaż niż gdybyś miał ich 10

swiete slowa, grube portfolio to wiecej sprzedazy ale tez wieksze stadko do utrzymania. Dlatego i wyjsciowe ceny musza byc odpowiednio wyzsze oraz twardosc i skutecznosc w negocjacjach. Autor tematu najwyrazniej ma to opanowane :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gratulacje !

To pokazuje również dysproporcję pomiędzy licznymi sprzedażami domen 3 literowych na allegro, których ceny nie osiągają czasem 500 pln, a realną wartością tych domen. Jeżeli nie macie jeszcze własnej 3 literówki to najwyższy czas taką nabyć ;) Wraz z rosnącym zainteresowaniem domenami, zwiększającą się liczbą takich sprzedaży - myślę że to tylko kwestia czasu zanim wszyscy dostrzegą potencjał tych domen, co będzie owocować zwiększeniem ich ceny - nawet na allegro :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gratulacje !

To pokazuje również dysproporcję pomiędzy licznymi sprzedażami domen 3 literowych na allegro, których ceny nie osiągają czasem 500 pln, a realną wartością tych domen. Jeżeli nie macie jeszcze własnej 3 literówki to najwyższy czas taką nabyć :) Wraz z rosnącym zainteresowaniem domenami, zwiększającą się liczbą takich sprzedaży - myślę że to tylko kwestia czasu zanim wszyscy dostrzegą potencjał tych domen, co będzie owocować zwiększeniem ich ceny - nawet na allegro ;)

 

oczywiście, to że mtz.pl tak dobrze się sprzedało nie zmienia faktu, że na rynku D2D sprzedałoby się pewnie za +-500zł. Realną wartość takiej domeny powinno się liczyć jako wartosc oczekwiana sprzedazy, czyli suma iloczynów poszczególnych cen i prawdopodobieństw sprzedaży za daną cenę

 

widzac takie sprzedaze czasami mnie tylko dziwi, że wielcy runku domen (nie będę wytykał palcami ;)) czasami puszczaja dobre trzyliterówki za 400-500zł

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×