Jump to content
Sign in to follow this  
yarowa

deweloperskie.pl

Recommended Posts

Proszę o oceno - wycenę. Uparłem się właśnie na to słowo :) .

 

Moja argumentacja "za", oprócz oczywistości, że rynek tych usług się rozwija a słowa do wykorzystania, "kurczą się", jest taka:

 

- Dla mnie ważne, że nie jest przez "v"[i dzięki temu nie wyjdzie "potworek"], tylko pozostałem przy powszechnym, spolszczonym słówku, współbrzmiącym z rozszerzeniem "pl".

- Nie naciągam też słówka, do np. "deweloperski" [no ale co? Uśmiech?Może być "co najwyżej biznes", albo jeszcze rynek. Jak ktoś chce, to może sie skusić. Jest wolna].

Byłoby krócej o jedną literkę, ale jakieś takie "naciągane".

- Nie łącze tego słowa z żadnym innym, ponieważ wyszłaby z tego straszna kobyła. Słowo "deweloperskie" jest wystarczająco długie. Ktoś by mógł, a może i powie, że za długie ...Natomiast pewne jest, że ono po prostu istnieje, i często jest używane.

- domeny z końcówką "pl": deweloper, deweloperska, deweloperzy, są już zarejestrowane.

 

Oprócz moich argumentów "za", chciałbym poznać i inne, w tym ew. przeciw.

 

Deweloperskie mogą np. być:

usługi

informacje/rozmaitości

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak na mój gust 100zł.

 

Pozdrawiam.

 

 

Mentalnie przygotowany jestem na taką właśnie kwotę :) [a jak będzie więcej, to się nie pogniewam]

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak na mój gust 100zł.

Chyba przesadziłeś. Wg mnie długie słowa w którymś tam przypadku nie mają sensu. Ale próbować można...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chyba przesadziłeś. Wg mnie długie słowa w którymś tam przypadku nie mają sensu. Ale próbować można...

 

 

Można, i próbuję :D

 

... Co do długości ... gdzie jest granica? Matematyczna? Czy np. 13 liter to dobrze, a 11 źle?

Czy aby granicą nie powinien być sens, prostota, nieskomplikowanie,?

Czy należy wykluczyć słowo takie jak np. "bioenergoterapia", tylko dlatego, że ma ma 16 liter? :)

Spróbuję, jeśli pozwolisz, antycypować Twoją odpowiedź :D : bioenergoterapia, tak. bioenergoterapeutyczne, nie. Rzeczywiście, to drugie niezbyt dobrze się czyta i wymawia, ale z 'deweloperskie" nie powinno być kłopotu w wymowie ... Rozumiem, że chodziło Ci pewnie bardziej,o to, że "nie podchodzą" Ci przymiotniki jako nazwy domen?

Nie szukam potwierdzenia i akceptacji dla mojej nazwy i oczywiście dzięki za ocenę. Uważam jednak, że tak łatwo nie należałoby dyskwalifikować tych przymiotników ...

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
[...]

Nie szukam potwierdzenia i akceptacji dla mojej nazwy i oczywiście dzięki za ocenę. Uważam jednak, że tak łatwo nie należałoby dyskwalifikować tych przymiotników ...

 

Wydaje mi sie, ze dosyc bardzo szukasz potwierdzenia i akceptacji. Nie ma sie jedank czemu dziwic, bo ta domena to niewypal. Dobre domeny bronia sie same i nie ma potrzeby pisac elaboratow na ich temat.

 

Mam jedna domene tego typu: weterynaryjny.pl i oceniam ten zakup podobnie, jako niewypal.

 

Jest wiele bardzo ciekawych domen jeszcze wolnych.

 

Powodzenia w rejestracji bardziej wartosciowych domen.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wydaje mi sie, ze dosyc bardzo szukasz potwierdzenia i akceptacji. Nie ma sie jedank czemu dziwic, bo ta domena to niewypal. Dobre domeny bronia sie same i nie ma potrzeby pisac elaboratow na ich temat.

 

Mam jedna domene tego typu: weterynaryjny.pl i oceniam ten zakup podobnie, jako niewypal.

 

Jest wiele bardzo ciekawych domen jeszcze wolnych.

 

Powodzenia w rejestracji bardziej wartosciowych domen.

 

Dzięki :D również za próbę wnikliwej analizy treści :D mojej wypowiedzi w kwestii: "deweloperskie".

Moja obszerna argumentacja, nie wynikała jednak z takiego oto toku myślenia, że muszę uzasadnić niewypał ... Właściwie często, lubię "odpalić" trochę szersze uzasadnienie ;)

Każdy jednak pozostaje przy swoim ...

Zgadzam się oczywiście z Tobą, że jest jeszcze wiele leżących odłogiem, wolnych domen. :)

Pozdrawiam serdecznie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×