Jump to content
Grzegorz

Plytki.eu

Recommended Posts

domeny .eu niestety nie ciesza sie za duzym powodzeniem, do tego nazwa w liczbie mnogiej, ale moze jakas firma od ciebie odkupi to domene od regfee do 100zł

 

pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
domeny .eu niestety nie ciesza sie za duzym powodzeniem, do tego nazwa w liczbie mnogiej, ale moze jakas firma od ciebie odkupi to domene od regfee do 100zł

 

pozdrawiam

 

 

Tego słowa używa się powszechnie w liczbie mnogiej. Jeśli oczywiście chodzi o płytki - do łazienki, na ścianę, podłogowe itp. "Plytka", kojarzyłoby się raczej z określeniem cechy, np. wyobraźni, albo konkretnie cech kobiecych [tylko oczywiście dlatego, że "plytka" to ona ...], płytka może być też woda. Byłaby to nazwa śmieszna. "Plytki" byłyby dobre, gdyby posiadały rozszerzenie "pl". Zgadzam się więc z pozostałymi argumentami na "nie".

Share this post


Link to post
Share on other sites
Albo gramofonowe lol :)

 

 

 

... o płytkach CD, DVD nie wspominając :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
może być warta kilka-kilkanaście-kilkadziesiąt tysięcy PLN.

 

ee? chyba za 20 lat. raz, że słowo z polską literką, dwa że eu... w życiu! max. kilkadziesiąt, ale euro..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na dzień dzisiejszy wartość domeny .eu często wyznacza zajętość innych końcówek i co najważniejsze to jak i przez kogo są one zagospodarowane.

Coś zaczyna się dziać na rynku domen .eu bo dostałem niezłą ofertę kupna mojej drugiej domeny .eu zaraz po tym jak wystawiłem ją na ND. Mam takie wrażenie że domeny .eu zaczynają być cenniejsze niż domeny .com które schodzą do poziomu zwykłych domen globalnych i Ci którzy dziś wykupują te domeny razem z naszymi ogonkowatymi domeny IDN w przyszłości zrobią na tym złoty interes.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik

Myślę że Grzegorz wpadł na tą domenę przeglądając swoje kolekcje płytek muzycznych :) .

 

Domena chyba jako dłuższa inwestycja.

Teraz chyba nie więcej niż 200zł.

Tak mi się zdaje.

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bez przesady :)

 

Do 200zł...

 

 

Dlaczego, zwróc uwagę na domenę "majonez.pl" (nie gitesmajonez). Firma kielecka jest jednoznacznie (nie tylko dla mnie) kojarzona z tym produktem. Jesli ktos madry i kupi plytki.eu nie straci a będzie jednoznacznie kojarzony z PŁYTKAMI.

Chyba lepiej plytki.eu niz Wytwórnia Płytek Klinkierowanych w Opocznie Sp. z o.o. na przykład.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×