Jump to content
jamesbond

rafalpietrzyk.pl

Recommended Posts

To ile w końcu kosztowała ta Ladowarka.pl ?

Hehe, i gdzie? :lol:

 

Ladowarka.pl 2 030 zł AfterMarket.pl

Ladowarka.pl 1 535 zł Allegro.pl

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kilka pozycji trzeba wypunktować a błędy się zdarzają a tych zestawieniach nie po raz pierwszy.

Jaka jest ich wiarygodność.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kilka pozycji trzeba wypunktować a błędy się zdarzają a tych zestawieniach nie po raz pierwszy.

Jaka jest ich wiarygodność.

Każdemu może się zdarzyć błąd kopiowania :lol: Przepraszam.

 

Dziękuję za uwagę już zmieniłem.

 

Chodziło o Laseroterapia.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Każdemu może się zdarzyć błąd kopiowania :lol: Przepraszam.

No pewnie, że tak :D

 

Swoją drogą - nie rozumiem tej sprzedaży ladowarka.pl - rozumiem jeszcze pod serwis do ładowania prepaidów itp., ale IDN raczej nie do kupienia, więc trochę to słaba inwestycja IMHO.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może chodziło o (wikipedia):

 

# ładowarka łyżkowa - maszyna do robót budowlanych

# ładowarka przenośnikowa - maszyna do robót budowlanych

# Ładowarka łapowa - część kombajnu chodnikowego

# ładowarka - urządzenie elektryczne służące do ładowania akumulatorów urządzeń przenośnych

 

może jeszcze jest jakaś lądowarka czy coś :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jest jeszcze jedna opcja - sprzedaż właścicielowi domeny z polskimi znakami :lol:

 

licytowlem z takim samym zamiarem :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Seles - psychosomatyka*pl tylko za 2k? B) Ojojoj....

 

Z kolegow po fachu nie zdzieram. :)

 

Trzeba bylo kupowac, a nie teraz plakac. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ta strona to jest bardzo przydatne narzędzie w sprzedaży domen. :)

Może to wielu oburzy i zniesmaczy co napiszę, ale w korespondencji z klientami pod moim imieniem i nazwiskiem daje dodatkowo link sprzedaże.pl. No i teraz apze zabroni mi to robić ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Może to wielu oburzy i zniesmaczy co napiszę, ale w korespondencji z klientami pod moim imieniem i nazwiskiem daje dodatkowo link sprzedaże.pl. No i teraz apze zabroni mi to robić :)

czuje się zniesmaczony

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja tam zawsze linkowałem tylko do swojego portfolio na AM, ale przyznam, że sporo razy na zaawansowanym etapie negocjacji posłałem linki do sprzedaże.pl i tego top 100 z blogu DD, kiedy klient nie chciał wejść z ceny xx zł w górę, a ja z wyższej zejść aż tyle w dół. :)

 

Wydaje mi się, że jak klient ma jakieś porównanie do innych, dużo większych cen niż te czasem proponowane bardzo promocyjne to nie idzie już tak w zaparte, że lepiej mu jest z jakąś e*-24h.pl czy *.net.pl i ma to większy sens niż generyczna pl-ka, a na Allegro widział, że domeny sprzedają się w okolicach 50 zł. Oczywiście dotyczy to szukania klienta na własną rękę, co nie jest dobrą metodą sprzedaży, ale czasem zdarza się.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
Może to wielu oburzy i zniesmaczy co napiszę, ale w korespondencji z klientami pod moim imieniem i nazwiskiem daje dodatkowo link sprzedaże.pl. No i teraz apze zabroni mi to robić :)

Hehe ;)

 

Ten tool jest tylko przydatny odnośnie dotPL, z racji wielorakości opisanych tam sprzedaży ;). Fascynaci .EU i innych rozszerzeń mogą sobie pokiwać tylko palcem w bucie. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Świetnie, że strona ta okazałą się pomocna, nawet w ten sposób. Sądzę, że link do sprzedaze.pl czy innego zestawienia (np DD) jest bardzo dobrym czynnikiem zwiększającym świadomość klienta. Myślę, że link do sprzedaze.pl okazał się pomocny przy sprzedaży min domeny gwarek.pl. Potem rozmowa byłą trochę inna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×