Jump to content
Sign in to follow this  
kilofek

Gdzie sprawdzic czy jest opcja na rejestracje domeny?

Recommended Posts

Mam nadzieje ze nie jest to wiedza tajemna bo jesli tak to wycofuje pytanie :) Ale prosibym o odpowiedz czy jest jakas strona www partnera nasku ktora daje mozliwosc sprawdzenia czy istnieje opcja na juz zawieszonej domenie czyli jesli juz trwa postępowanie wyjaśniające dotyczące danej domeny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie ma takiej możliwości bez posiadania dostępu rejestratora (EPP) lub „wiedzy tajemnej”.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie ma takiej możliwości bez posiadania dostępu rejestratora (EPP) lub „wiedzy tajemnej”.

 

To jestem zainteresowny zakupem tej „wiedzy tajemnej” :)

Oferty prosze na PW

Share this post


Link to post
Share on other sites
To jestem zainteresowny zakupem tej „wiedzy tajemnej” :)

 

Wiedza tajemna jest bezcenna. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
To widze ze sie nic nie dowiem :)

 

skoro oni zdobyli ta wiedze, to jakos mozna to zrobic! a wiesz nikt ci tego nie sprzeda, bo mamy taki ustrój ze konkurencje trzeba wykonczyc, a kase zarabiac nawet i po trupach! - pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ludzie zachowujecie sie jak dzieci (albo poprostu ukrywacie swoja niewiedze).

Odnosnie opcji mozesz sie dowiedziec sprawdzajac informacje nt. danej domeny w bazie whois badz poprostu probojac zalozyc opcje u jakiegos rejestratora (wyskoczy komunikat ze nie mozna zalozyc opcji :) ).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Odnosnie opcji mozesz sie dowiedziec sprawdzajac informacje nt. danej domeny w bazie whois

 

Pod warunkiem, że nie jest w trakcie postępowania wyjaśniającego, czyli nie dotyczy tego przypadku. Już nie wspomnę o tym, że whois wyłaczyli. ;-)

 

badz poprostu probojac zalozyc opcje u jakiegos rejestratora (wyskoczy komunikat ze nie mozna zalozyc opcji :) ).

 

Tak, tym bardziej że w trakcie postępowania wyjaśniającego nie można założyć opcji niezależnie od tego, czy jest już założona, czy nie.

 

Masz jeszcze jakieś ciekawe porady dla początkujących? ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Lubię ten cwaniacki ton.

 

A ja wprost uwielbiam jak ktoś za mną łazi po forum i pisze nic nie wnoszące posty w co drugim wątku...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skoro uwielbiasz:-)

A tak na poważnie to jeśli chcesz pomóc zadającemu pytanie to pomóż a nie wyśmiewaj kogoś tylko dlatego, że o pewnych rzeczach nie wie.

Z tym "co drugim wątkiem" to leciutko przesadzasz bo ostatnio wogóle rzadko się wypowiadam.

Pozdr.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik
Jeśli nie chcę odpowiedzieć na jakieś pytanie nie odpowiadam.

Przecież Ty zawsze odpowiadasz. :) Nawet nie na pytania.

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik
Wszystko się zgadza. Ja piszę nie ta temat a Ty angliku dostajesz bany :)

Moja prośba nadal aktualna.

Jak pamiętasz to jednego bana dostałem za Twoje bezproduktywne zachowanie na forum. Łaziłeś, łaziłeś i bzedy pisałeś (mi się to też zdarzało) przechodząc samego siebie.

 

Wracając do tematu, to ja nie znam tej tajemnej wiedzy.

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pod warunkiem, że nie jest w trakcie postępowania wyjaśniającego, czyli nie dotyczy tego przypadku. Już nie wspomnę o tym, że whois wyłaczyli. ;-)

(...)

Tak, tym bardziej że w trakcie postępowania wyjaśniającego nie można założyć opcji niezależnie od tego, czy jest już założona, czy nie.

 

Masz jeszcze jakieś ciekawe porady dla początkujących? ;-)

Fakt, nie zauwazylem ze kolega z pierwszego posta pytal o sytuacje gdy domena jest w postepowaniu. Zwracam honor, ostatnio przepracowany troche jestem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×