Jump to content
Sign in to follow this  
horcyk

Gdzie rejestrować domeny

Recommended Posts

Przeglądając to forum zauważyłem, że większość nie ma dobrego zdania o firmie NetArt. Powiem, że jako nie do końca obeznany w temacie internauta tam właśnie dokonałem rejestracji pierwszych moich domen, na razie nie widzę żadnego problemu bo akurat na jednej stoi strona na drugiej blog, dwie zarejestrowałem z myślą sprzedaży....

Czytając jak trudno się od tej firmy uwolnić postanowiłem wybrać inną firmę do rejestracji pozostałych domen, które mam w planach potem sprzedać (może postawić jakiś serwis). Jak myślicie, gdzie najlepiej rejestrować nowe domeny.

Znajomy poleca mi webhost.pl ale nie do końca jestem przekonany..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja rejestruję domeny w Active24.pl - kod authinfo uzyskujesz po wysłąniu maila (czekasz ok 2 dni), cesję można zrobić online w panelu klienta tworząc nowy kontakt na dane nowego właściciela, ceny rejestracji tanie (odnowienia już troszkę droższe) - jednak gdy masz więcej domen, możliwa negocjacja cen za odnowienia ... Ogólnie póki co jestem zadowolony.

 

Kilka domen przeniosłem także do dropped.pl - tanio, cesja i sprzedaż to bajka, połączone to wszytko z Aftermarket (same plusy)

 

Az.pl - rejestruję tam póki co domeny EU

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dropped.pl, PPD.pl, Active24.pl, omijaj z daleka Domeny.pl

 

btw. było już dużo razy na forum.

Edited by Jarek17

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja polecam ovh.pl . trzymam tam prawie wszystkie domeny, ceny mają najniższe w Polsce biorąc oczywiście pod uwagę również przedłużenie. Firma jest bardzo stabilna, międzynarodowa. Suport od pon do piątku błyskawiczny,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×