Jump to content
Sign in to follow this  
Jachu19

NDX Market - lista domen

Recommended Posts

Wiecie czy jest gdzieś możliwość sprawdzenia które domeny mam dodane do marketu ?

 

Bo nie mogę znaleźć opcji "moje domeny" czy coś w tym stylu wiec muszę przypominac sobie jakie domeny miałem w ostatnim czasie w ND i szukać czy są w NDX czy nie bo nie pamiętam czy dodawałem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wiecie czy jest gdzieś możliwość sprawdzenia które domeny mam dodane do marketu ?

 

Bo nie mogę znaleźć opcji "moje domeny" czy coś w tym stylu wiec muszę przypominac sobie jakie domeny miałem w ostatnim czasie w ND i szukać czy są w NDX czy nie bo nie pamiętam czy dodawałem.

 

 

Jeśli dodałeś domeny jako Najlepsza Oferta chyba ma dzień dzisiejszy nie ma takiej możliwości (a szkoda), natomiast NDX nie pozwoli Ci dodać tej samej domeny dwa razy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problem jest nie tyle z dodawaniem co z usuwaniem, nie chciałbym mieć sytuacji ze przeoczę jakąś domenę i juz nie bedzie ona moja, a bedzie ciągle na NDX i ktos ją kupi :D

 

Powinni w ND pomyśleć o zrobieniu listy domen na NDX

Share this post


Link to post
Share on other sites
Problem jest nie tyle z dodawaniem co z usuwaniem, nie chciałbym mieć sytuacji ze przeoczę jakąś domenę i juz nie bedzie ona moja, a bedzie ciągle na NDX i ktos ją kupi :D

 

Powinni w ND pomyśleć o zrobieniu listy domen na NDX

 

 

Przy aukcji typu Najwyższa Oferta nie masz obowiązku sprzedaży domeny, nawet gdy ktoś zalicytuje - zawsze możesz odrzucić ofertę, którą dostałeś. Nie ma więc problemu z "podwójną sprzedażą".

Share this post


Link to post
Share on other sites
A wie ktos czy mozna miec w NDX dodane domeny ktore nie maja ustawionych dnsow namedriva?

 

Chyba tak .., a jeśli nie tzn., że ja takie "przemyciłem" ;) ...

Share this post


Link to post
Share on other sites
A wie ktos czy mozna miec w NDX dodane domeny ktore nie maja ustawionych dnsow namedriva?

 

 

Można tylko weryfikacja własności trwa dłużej i pobierają wyższą prowizję w przypadku sprzedaży

Share this post


Link to post
Share on other sites

pytanie trochę OT

 

mam dodane domeny z opcją sprzedaży gdy je dodawałem wyświetlały się w liście NDX

 

obecnie od kilku dni nie są wyświetlane w NDX natomiast gdy wpiszę je do wyszukiwania w NDX pokazuje je.

 

Czy ktoś może wyjaśnić ten fenomen? ;)

 

z góry dzięki za odpoiwedź

Share this post


Link to post
Share on other sites
pytanie trochę OT

 

mam dodane domeny z opcją sprzedaży gdy je dodawałem wyświetlały się w liście NDX

 

obecnie od kilku dni nie są wyświetlane w NDX natomiast gdy wpiszę je do wyszukiwania w NDX pokazuje je.

 

Czy ktoś może wyjaśnić ten fenomen? :)

 

z góry dzięki za odpoiwedź

 

Kiedy jesteś zalogowany na swoim koncie NDX nie pokazuje Twoich domen na liście wyszukiwań (kilka dni temu zmienili)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wiecie czy jest gdzieś możliwość sprawdzenia które domeny mam dodane do marketu ?

 

Bo nie mogę znaleźć opcji "moje domeny" czy coś w tym stylu wiec muszę przypominac sobie jakie domeny miałem w ostatnim czasie w ND i szukać czy są w NDX czy nie bo nie pamiętam czy dodawałem.

 

 

 

zalogowany wchodzisz na ndxmarket, klikasz na aktywne sprzedaze, na dole pojawia sie :"Prowadzone aukcje: "i liczba - klikamy te liczbe i wyswietlaja sie nasze aukcje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×