Jump to content
Sign in to follow this  
Dj_Hit

Prosze o wycene 3 domen!

Recommended Posts

Witam serdecznie =)

Proszę o wycene i opinie tych domen:

 

1. domenaroku.pl - powstanie serwis o domenach!

2. coka.pl - z tego co widze to jakies miasto, czy państwo... (KD 7) INFO -> http://pl.wikipedia.org/wiki/Wyspy_Cooka

3. byly.pl - duże konsorcjum kosmetyków pod byly.com (KD 2)

 

 

- "byly", to marka zarejestrowana prawnie. Na dodatek, jeszcze to przyznajesz.

- Wyspy Cooka [od niejakiego kapitana Cooka ich odkrywcy prawdopodobnie], to nie to samo co "coka". Na literówki, jeśli chodzi o świat anglojęzyczny, nie licz w tym zakresie.

Istnieje jednakże takie miasto [ma co prawda literkę "c" ze zmiękczeniem,a ale w necie to nie argument]. Na terenie byłej Serbii i Czarnogóry. Ma nawet własną stronę www. Czyli, i w tym przypadku prosisz sie o komplikacje, używając tej nazwy. Jest jeszcze grupa "Coka SA", chyba firma produkująca jakieś produkty dla zwierząt.

- "domenaroku", nazwa mi się podoba. Pomysłowy serwis o domenach, prezentujący ciekawe nazwy, ich opisy, "ranking", itp ...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam serdecznie =)

Proszę o wycene i opinie tych domen:

 

1. domenaroku.pl - powstanie serwis o domenach!

2. coka.pl - z tego co widze to jakies miasto, czy państwo... (KD 7) INFO -> http://pl.wikipedia.org/wiki/Wyspy_Cooka

3. byly.pl - duże konsorcjum kosmetyków pod byly.com (KD 2)

Nie łam regulaminu!

Zły tytuł. Gdzie w tytule nazwy domen??

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie łamie regulaminu poprostu 3 domeny mi się nie chciały zmieścic w opisie!

 

byly.pl zajerestrowałem bo pomyślalem - o ,,były facet" - coś dla kobiet, dopiero potem zobaczyłem że to jakieś konsorcjum, a jak dam ją na parking bez reklamy kosmetyków albo zrobie serwis o byłych facetach to nic mi nie moga zrobić!

 

coka.pl - zmiękczenie na ,,c" daje wielką różnicę! Zawsze mogę powiedzieć, że mam taką ksywkę i tylko ze względu na to ja zajerestrowałem a ruch mogę przekierowac na swoją domen!

 

Pozdrawiam

 

p.s. Prosiłem też o wycene, ale jakoś nikt się nie pokusił!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×