Jump to content
Gierek_01

Skrzynecka.pl

Recommended Posts

Witam!

 

Posiadam takie domeny jak :

 

skrzynecka.pl

 

lubaszenko.pl

 

Co myslicie o tych domenach ile sa warte ?

 

Z gory dzieki za odpowiedzi !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Te domeny mam od niedawna i były wolne (nie spadajace). Wydaje mi sie ze kupujacym musiala by byc osoba ktora chciala by zrobic stronke o tej osobie lub sama ta osoba. Mozliwy by byl tez klient ktory by ja wzial pod swego rodzaju inwestycje. Tylko pytanie brzmi wlasnie ile moga byc warte ? Raczej dowiem sie dopiero kiedy wylicytuje je klient koncowy

Share this post


Link to post
Share on other sites

literówka skrzyneczka.pl :)

a tak poważniej, to marne szanse na sprzedaż

Edited by Adam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeszcze mam prosbe jak byscie mogli sie wypowiedziec co do ceny tych domen ile sa warte? Jestem bardzo ciekawy waszej wyceny poniewaz oprocz tych mam wiele innych takich jak Kozidrak.pl m.n.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę że domeny mało warte. Jeśli nie ma ruchu który by na nie zarabiał, nie warto przedłużać... Warto zaproponować je osobom chyba najbardziej zainteresowanym czyli Skrzyneckiej, Lubaszenko, Kozidrak... Wtedy niskie xxx do osiągnięcia. Można też w przypadku np. Kozidrak poprosić o płytę z autografem w zamian za domenę ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie mam pojecia jaki jest ruch , moze wlasnie warto je gdzies zaparkowac i zobaczyc co bedzie ;) Oprocz w/w posiadam Torbicka.pl TomaszKarolak.pl TolaSzlagowska.pl . Te 3 Ostatnie osoby nie maja swoich stron oficjalnych. Co myslicie ktore warto zaparkowac ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×