Jump to content
Sign in to follow this  
3810_1497865918

Themes.pl

Recommended Posts

Themes.pl

Euro2012Bilety (+Euro2012Tickets.pl)

Anastezjolog.pl

BioApteka.pl

BiznesUp.pl

Endoproteza.pl

Pokier.pl

Migomat.pl

Stafford.pl

 

Themes.pl jest to domena, którą udało mi się sprzedać za ~ 700 pln, nie dawno wróciła do mnie gdyż poprzedni właściciel ją odsprzedał osobie od której ja ją kupiłem za 220 zł przypadkowo i okazyjnie ;) . Więc znów jest u mnie w dropped.pl : ) i czeka na nowego właściciela, może na dłużej? ;)

 

Kontakt na PW.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Themes.pl jest to domena, którą udało mi się sprzedać za ~ 700 pln, nie dawno wróciła do mnie gdyż poprzedni właściciel ją odsprzedał osobie od której ja ją kupiłem za 220 zł przypadkowo i okazyjnie ;) . Więc znów jest u mnie w dropped.pl : )

 

proszę...

Share this post


Link to post
Share on other sites

może nie tak dawno ... po jakimś miesiącu znów wróciła do mnie ;] zarobiłem na tym 500 złotych praktycznie ...

 

Jarek17 o nic nie musisz prosić ... jeśli chcesz to bez proszenia mogę Ci ją odsprzedać.

 

Wszelkie pytania itp... proszę kierować na PW aby w tym temacie nie utworzył się zbędny spam (głównie kieruję to do Jarek17 bo pewnie zaraz zacznie spamować w tym temacie ...)

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie, czemu ... ;| z Themes.pl było tak iż sprzedałem ją na allegro, potem znalazła innego klienta, który postanowił ją sprzedać, a że potrzeba mu było pilnie pieniędzy zaproponowałem mu pewną sumę i on na to przystał. Zapewne stracił na tym ale cóż ... w końcu ktoś musi stracić aby ktoś mógł zyskać;]

Edited by Guest

Share this post


Link to post
Share on other sites

heh później zrobię screnna z konta bankowego jak wpłyneły mi pieniądze za tą domenę ... i zobaczymy kto tutaj kłamie i kogo zazdrość zżera bo o ile dobrze pamiętam chciałeś mieć tą domenę, ale nie starczyło Ci pieniędzy na nią ...

Share this post


Link to post
Share on other sites
heh później zrobię screnna z konta bankowego jak wpłyneły mi pieniądze za tą domenę ... i zobaczymy kto tutaj kłamie i kogo zazdrość zżera bo o ile dobrze pamiętam chciałeś mieć tą domenę, ale nie starczyło Ci pieniędzy na nią ...

 

mikepolarny posiada o wiele lepsze domeny niz Ty wiec nie mow mi kogo stac a kogo nie stac ... bo on sprzedaje domeny za 12 tys a Ty za 700zl ;]

Share this post


Link to post
Share on other sites
heh później zrobię screnna z konta bankowego jak wpłyneły mi pieniądze za tą domenę ... i zobaczymy kto tutaj kłamie i kogo zazdrość zżera bo o ile dobrze pamiętam chciałeś mieć tą domenę, ale nie starczyło Ci pieniędzy na nią ...

 

Rozumiem ze lepiej sie czujesz jak sie tak dowartosciujesz ;)

 

Nie obchodza mnie Twoje domeny ani Twoje sprzedaze.Mozesz miec rowniez 100 razy lepsze domeny od moich.Mnie obchodza tylko moje ;)

 

Z Ciebie sie smieje bo jestes bajkopisarzem ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
mikepolarny posiada o wiele lepsze domeny niz Ty wiec nie mow mi kogo stac a kogo nie stac ... bo on sprzedaje domeny za 12 tys a Ty za 700zl ;]

 

potraktuje to jako żart ? w sumie może obydwaj wszystkie swoje domeny sprzedaliście za 12 tysięcy ... ale nie żaden z was osobno ... skoro już wtrąciłem się do tej rozmowy.

 

 

Z Ciebie sie smieje bo jestes bajkopisarzem

 

a z Ciebie nie tylko ja się śmieje ...

Edited by Guest

Share this post


Link to post
Share on other sites
potraktuje to jako żart ? w sumie może obydwaj wszystkie swoje domeny sprzedaliście za 12 tysięcy ... ale nie żaden z was osobno ... skoro już wtrąciłem się do tej rozmowy.

 

 

;)

 

a z Ciebie nie tylko ja się śmieje ... spójrz się dookoła ;)

 

 

Tak tak wiemy.Domenik,agatka i kilka innych profili by sie znalazlo.Szkoda ze wiekszosc to jedno IP ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szkoda ze wiekszosc to jedno IP

 

gdybyś był jeszcze tego pewnie, to bym cie zrozumiał ... ale posądzać i oskarżać można każdego tylko nie wszyscy wiedzą iż to jest karane ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

przestań się już pogrążać a my z polarnym już przestajemy offtopować, proszę o usunięcie moich wypowiedzi tutaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta themes.pl to jest raczej mało interesująca domena, co innego themes.com i themes.org itp, na polską to dobre byłoby szablony.pl ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Najnowsze posty na forum

    • wycenamajatku.pl   WycenaMajatku.pl 500 zł    
    • L-4.PL   Sell: https://www.aftermarket.pl/domena/l-4.pl/
    • zomo.pl   Zapraszam na aukcję domeny od 69 PLN bez ceny minimalnej:   https://ddregistrar.pl/aukcje/10052/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-04-29 15:37:30) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-08 godz. 19:15   DD
    • logistyczna.pl   Aukcja od 1 zł bez ceny minimalnej:  https://www.aftermarket.pl/aukcja/2605727/  
    • Zapraszam na aukcję domen od 89 PLN bez ceny minimalnej:   pokolorujto.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10012/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-04-27 20:53:48) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-06 godz. 19:25   ginekolog24.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10011/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-04-27 20:50:34) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-06 godz. 19:25   DD
    • receptomaty24.pl   aukcja BCM
    • dorabiaj.pl dorabianie.pl pracedomowe.pl   Sprzedam
  • Oferty sprzedaży użytkowników

  • Member Statistics

    • Total Members
      19,181
    • Most Online
      898

    Newest Member
    BrodatyDev
    Joined
×