Jump to content
Sign in to follow this  
3810_1497865918

Themes.pl

Recommended Posts

Themes.pl

Euro2012Bilety (+Euro2012Tickets.pl)

Anastezjolog.pl

BioApteka.pl

BiznesUp.pl

Endoproteza.pl

Pokier.pl

Migomat.pl

Stafford.pl

 

Themes.pl jest to domena, którą udało mi się sprzedać za ~ 700 pln, nie dawno wróciła do mnie gdyż poprzedni właściciel ją odsprzedał osobie od której ja ją kupiłem za 220 zł przypadkowo i okazyjnie ;) . Więc znów jest u mnie w dropped.pl : ) i czeka na nowego właściciela, może na dłużej? ;)

 

Kontakt na PW.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Themes.pl jest to domena, którą udało mi się sprzedać za ~ 700 pln, nie dawno wróciła do mnie gdyż poprzedni właściciel ją odsprzedał osobie od której ja ją kupiłem za 220 zł przypadkowo i okazyjnie ;) . Więc znów jest u mnie w dropped.pl : )

 

proszę...

Share this post


Link to post
Share on other sites

może nie tak dawno ... po jakimś miesiącu znów wróciła do mnie ;] zarobiłem na tym 500 złotych praktycznie ...

 

Jarek17 o nic nie musisz prosić ... jeśli chcesz to bez proszenia mogę Ci ją odsprzedać.

 

Wszelkie pytania itp... proszę kierować na PW aby w tym temacie nie utworzył się zbędny spam (głównie kieruję to do Jarek17 bo pewnie zaraz zacznie spamować w tym temacie ...)

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie, czemu ... ;| z Themes.pl było tak iż sprzedałem ją na allegro, potem znalazła innego klienta, który postanowił ją sprzedać, a że potrzeba mu było pilnie pieniędzy zaproponowałem mu pewną sumę i on na to przystał. Zapewne stracił na tym ale cóż ... w końcu ktoś musi stracić aby ktoś mógł zyskać;]

Edited by Guest

Share this post


Link to post
Share on other sites

heh później zrobię screnna z konta bankowego jak wpłyneły mi pieniądze za tą domenę ... i zobaczymy kto tutaj kłamie i kogo zazdrość zżera bo o ile dobrze pamiętam chciałeś mieć tą domenę, ale nie starczyło Ci pieniędzy na nią ...

Share this post


Link to post
Share on other sites
heh później zrobię screnna z konta bankowego jak wpłyneły mi pieniądze za tą domenę ... i zobaczymy kto tutaj kłamie i kogo zazdrość zżera bo o ile dobrze pamiętam chciałeś mieć tą domenę, ale nie starczyło Ci pieniędzy na nią ...

 

mikepolarny posiada o wiele lepsze domeny niz Ty wiec nie mow mi kogo stac a kogo nie stac ... bo on sprzedaje domeny za 12 tys a Ty za 700zl ;]

Share this post


Link to post
Share on other sites
heh później zrobię screnna z konta bankowego jak wpłyneły mi pieniądze za tą domenę ... i zobaczymy kto tutaj kłamie i kogo zazdrość zżera bo o ile dobrze pamiętam chciałeś mieć tą domenę, ale nie starczyło Ci pieniędzy na nią ...

 

Rozumiem ze lepiej sie czujesz jak sie tak dowartosciujesz ;)

 

Nie obchodza mnie Twoje domeny ani Twoje sprzedaze.Mozesz miec rowniez 100 razy lepsze domeny od moich.Mnie obchodza tylko moje ;)

 

Z Ciebie sie smieje bo jestes bajkopisarzem ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
mikepolarny posiada o wiele lepsze domeny niz Ty wiec nie mow mi kogo stac a kogo nie stac ... bo on sprzedaje domeny za 12 tys a Ty za 700zl ;]

 

potraktuje to jako żart ? w sumie może obydwaj wszystkie swoje domeny sprzedaliście za 12 tysięcy ... ale nie żaden z was osobno ... skoro już wtrąciłem się do tej rozmowy.

 

 

Z Ciebie sie smieje bo jestes bajkopisarzem

 

a z Ciebie nie tylko ja się śmieje ...

Edited by Guest

Share this post


Link to post
Share on other sites
potraktuje to jako żart ? w sumie może obydwaj wszystkie swoje domeny sprzedaliście za 12 tysięcy ... ale nie żaden z was osobno ... skoro już wtrąciłem się do tej rozmowy.

 

 

;)

 

a z Ciebie nie tylko ja się śmieje ... spójrz się dookoła ;)

 

 

Tak tak wiemy.Domenik,agatka i kilka innych profili by sie znalazlo.Szkoda ze wiekszosc to jedno IP ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szkoda ze wiekszosc to jedno IP

 

gdybyś był jeszcze tego pewnie, to bym cie zrozumiał ... ale posądzać i oskarżać można każdego tylko nie wszyscy wiedzą iż to jest karane ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

przestań się już pogrążać a my z polarnym już przestajemy offtopować, proszę o usunięcie moich wypowiedzi tutaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta themes.pl to jest raczej mało interesująca domena, co innego themes.com i themes.org itp, na polską to dobre byłoby szablony.pl ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×