Jump to content
Sign in to follow this  
netkurier

ekoHotele.pl

Wycena  

9 members have voted

  1. 1. Ile warta jest domena ekoHotele.pl (PLN)

    • 0-100
      6
    • 100-200
      0
    • 200-500
      1
    • 500-1000
      1
    • 1k-2k
      0
    • 2k-5k
      1
    • >5k
      0


Recommended Posts

Dziś chciałbym zapytać co myślicie o domenie:

 

ekoHotele.pl

 

Czytałem niedawno relacje z konferencji organizowanej dla hotelarzy w Polsce, na której zgodzono się z tym, że obecnie w naszym kraju najwększe szanse powodzenia będą miały hotele ekonomiczne. Podobno bardzo brakuje takich obiektów i na pewno będą dynamicznie powstawać.

 

I tak przypomniała mi się moja domena. Napiszcie co o niej myślicie? Zapraszam też do ankiety.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dziś chciałbym zapytać co myślicie o domenie:

 

ekoHotele.pl

 

Czytałem niedawno relacje z konferencji organizowanej dla hotelarzy w Polsce, na której zgodzono się z tym, że obecnie w naszym kraju najwększe szanse powodzenia będą miały hotele ekonomiczne. Podobno bardzo brakuje takich obiektów i na pewno będą dynamicznie powstawać.

 

I tak przypomniała mi się moja domena. Napiszcie co o niej myślicie? Zapraszam też do ankiety.

 

MYŚLIMY ŻE WYCENA I OPINIE TO NIE TEN DZIAŁ !!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites
MYŚLIMY ŻE WYCENA I OPINIE TO NIE TEN DZIAŁ !!!!

faktycznie przepraszam za pomyłkę i proszę jakiegoś admina o skierowanie tego tematu do działu wycena

Share this post


Link to post
Share on other sites
MYŚLIMY ŻE WYCENA I OPINIE TO NIE TEN DZIAŁ !!!!

 

A mi się wydaję, że nie powinno się pisać z wciśniętym Caps Lockiem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dokładnie.

 

Jaki hotele ekonomiczne - 0 zl, ale jako hotele ekologiczne ok. Tylko troche za wczesnie na to w PL ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

"eko" czy "eco" zawsze i wszedzie kojarzy sie z ekologią a nie z ekonomią. Np. na Twitterze wyskakuje "Trip Advisor named top 10 eco-friendly hotels. Find thousands more at EnvironmentallyFriendlyHotels"

Nie zmienisz tego swoimi myślami.

 

Spójrz w Google raczej pod "econo Hotels". Tylko że polska nazwa ekonoHotele.pl byłaby smieszna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przyznaję, że domena nie musi być przecież wykorzystana pod katalog "tanich hoteli" - napisałem tylko, że artykuł z konferencji o rozwoju hoteli ekonomicznych przypomniał mi o tej domenie. Prawdę mówiąc ja rejestrując ją miałem na myśli wyłącznie ekologie.

 

Dla zainteresowanych tylko dodam, że miałem już na tą domenę oferty zakupu.

Nie zdradzę na jaką max kwotę żeby nie wprawiać w zakłopotanie tych co już zagłosowali :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×