Jump to content
DD

Zasponsoruję lokalne spotkanie Domainerów ;)

Recommended Posts

wzorem przedmówcy ja mogę uczestniczyć w spotkaniu w miastach :

 

1.Łódź

2.Częstochowa

 

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
a moze są zainteresowani z Olsztyna :

 

otwieram liste ;)

 

1. Szymon

 

 

olsztyn 4 lipiec godz. 19 klub baltazar stare miasto

(termin aktualny jesli lista zamknie sie w 5 osobach)

 

1. Szymon

2. Kulas

3.

4.

5.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mamy potwierdzone jedno lokalne spotkanie w Częstochowie, sprawdź szczegóły:

http://www.di.pl/index.php?showtopic=29721

 

Czekam na konkrety od kolejnych miast. Żeby znowu się nie okazało, że był to tylko chwilowy zryw, słomiany zapał itd. ;)

 

Zbierzcie się nawet po 4-6 osób i zorganizujcie do licha te spotkania. One naprawdę dużo dają, co potwierdzają chociażby uczestnicy spotkania w Krakowie ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra Panowie faktycznie trzeba się zebrać do tzw. kupy ;)

 

Jestem z frakcji Łódź i moja propozycja organizacji spotkania to 1 - 2 lipca (środa lub czwartek). Lokal Lizard King na Piotkrkowskiej.

 

Celowo sugeruję ten lokal i te dni gdyż jest znacznie mniej ludzi i spokojnie, do późnych godzin można pogadać i pobrowarzyć ;) W Manu za dużo zakupowiczów.

 

Noname, eRcu dajcie znać czy Wam pasuje. Oczywiście liczę że będzie nas więcej ;)

Edited by novitz

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dobra Panowie faktycznie trzeba się zebrać do tzw. kupy ;)

 

Jestem z frakcji Łódź i moja propozycja organizacji spotkania to 1 - 2 lipca (środa lub czwartek). Lokal Lizard King na Piotkrkowskiej.

 

Celowo sugeruję ten lokal i te dni gdyż jest znacznie mniej ludzi i spokojnie, do późnych godzin można pogadać i pobrowarzyć ;) W Manu za dużo zakupowiczów.

 

Noname, eRcu dajcie znać czy Wam pasuje. Oczywiście liczę że będzie nas więcej ;)

 

 

Ja mógłbym podjechać do Łodzi, gdyby spotkanie było w drugim tygodniu lipca :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dobra Panowie faktycznie trzeba się zebrać do tzw. kupy ;)

 

Jestem z frakcji Łódź i moja propozycja organizacji spotkania to 1 - 2 lipca (środa lub czwartek). Lokal Lizard King na Piotkrkowskiej.

 

Celowo sugeruję ten lokal i te dni gdyż jest znacznie mniej ludzi i spokojnie, do późnych godzin można pogadać i pobrowarzyć ;) W Manu za dużo zakupowiczów.

 

Noname, eRcu dajcie znać czy Wam pasuje. Oczywiście liczę że będzie nas więcej :P

 

 

Mnie pasuje ;), spójrz jeszcze na wątek częstochowski, możliwe że będzie nas więcej jeśli trochę przesuniemy datę spotkania.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heh no właśnie najgorzej będzie dogadać się co do terminu. Mnie nie będzie w Łodzi pierwszy weekend lipca, a potem od 10 do 19.

 

Dlatego proponuje terminy do 2 lipca ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Heh no właśnie najgorzej będzie dogadać się co do terminu. Mnie nie będzie w Łodzi pierwszy weekend lipca, a potem od 10 do 19.

 

Dlatego proponuje terminy do 2 lipca ;)

 

No czyli będziesz pomiędzy 7 a 10 a to drugi tydzień lipca ;)

 

W ostateczności, jeżeli spotkanie miałoby się odbyć 2 lipca, to też na 50% mógłbym się pojawić ;)

 

EDIT:

Tak więc wstępnie możecie mnie wpisać na listę, potwierdziłbym za ok tydzień.

Edited by Radek (Brewka)

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 lipca Łódź - lista ew. obecnośći:

 

1. ercu

2. Brewka

3. novitz

4. Noname ???

5.

6.

7.

...

 

Panowie co tak mało..? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
5. A może tak Malbork? Ładne miasto. Konkretny zamek. Znakomite połączenie PKP (IC, TLK) no i ostatnio MC wybudowali ;-)

 

 

Jestem za...

Mam niedaleko :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Odstraszasz. :)

 

Mogę dodać - Lizard King - godz. 20.00 :) Wołami nikogo nie zaciągniemy. Jeśli będzie min. 5 osób to robię rezerwację stolików i spotkanie gotowe. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spoko moze byc Lizard King ;-)

 

Ja sie pisze ;-)

 

Ps. Moze Czekolada ?:)

Edited by Noname

Share this post


Link to post
Share on other sites

te spotkanie są tak jakby niecelowe, dlatego lista jest taka krótka, a potem zjawi się na dodatek połowa osób, dużo większe szanse miałoby spotkanie ogólnopolskie, czy to w Krakowie, bo już odbywa się co miesiąc, czy to w Warszawie, bo zewsząd jest łatwiejszy dojazd, lub jakimś turystycznym miejscu

Share this post


Link to post
Share on other sites
te spotkanie są tak jakby niecelowe, dlatego lista jest taka krótka, a potem zjawi się na dodatek połowa osób, dużo większe szanse miałoby spotkanie ogólnopolskie, czy to w Krakowie, bo już odbywa się co miesiąc, czy to w Warszawie, bo zewsząd jest łatwiejszy dojazd, lub jakimś turystycznym miejscu

 

Dzisiejsze wstanie z łóżka też było niecelowe, skoro wieczorem będzie się trzeba znów położyć :blush:

 

Mógłbyś bardziej rozwinąć swoją myśl dot. niecelowości takich spotkanie w kontekście ich celu, dziękuje :rolleyes:

Edited by Radek (Brewka)

Share this post


Link to post
Share on other sites
te spotkanie są tak jakby niecelowe, dlatego lista jest taka krótka, a potem zjawi się na dodatek połowa osób, dużo większe szanse miałoby spotkanie ogólnopolskie, czy to w Krakowie, bo już odbywa się co miesiąc, czy to w Warszawie, bo zewsząd jest łatwiejszy dojazd, lub jakimś turystycznym miejscu

 

To ja proponuje ''spotkanie'' na video-chacie :rolleyes:

 

stickam.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem jak mi wypali wyjazd.Na dniach będe wiedział. Na 99% mogę się zjawić w Łodzi

 

A odnośnie tego miasta macie już upatrzoną jakąś lokalizacje ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na pieszo? A na trzeźwo? :rolleyes:

 

Już tą trasę mam obadaną na trzeźwo i nie ;P . W okresie wrzesień - listopad /08 byłem jednym z organizatorów fuksówek skierowanych do PŁ i UŁ :blush: w Funaberii która jest nieopodal ;)

Edited by DESiGNER

Share this post


Link to post
Share on other sites
Funaberia to ... moim zdaniem ;-)

 

Zapraszam do Rezydencji bo tam najczesciej urzeduje ;-)

 

Funaberii juz nie ma :rolleyes: . Prawdopodobnie tegoroczne fuksówki przeniesiemy do dublin pubu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×