Jump to content
DD

Zasponsoruję lokalne spotkanie Domainerów ;)

Recommended Posts

pomysł szlachetny i bardzo dobry - proponuje zrobic ankiete publiczna kto w jakim miescie mieszka i organizowac ;) Ja np. bardzo chetnie zorganizuje cos takiego w Szczecinie - jak sa chetni to dajcie znac....;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bym był za założeniem tematu i wpisaniem miast, w których mieszkamy, wówczas można by się jakoś zorganizować.

Share this post


Link to post
Share on other sites
pomysł szlachetny i bardzo dobry - proponuje zrobic ankiete publiczna kto w jakim miescie mieszka i organizowac ;) Ja np. bardzo chetnie zorganizuje cos takiego w Szczecinie - jak sa chetni to dajcie znac....:P

Ja się piszę! ;) Mam znajomych w Szczecinie, których przy okazji chętnie odwiedzę ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Super inicjatywa (impuls) Daniel!

 

Jeżeli zbierze się co najmniej 4 chętnych do spotkania w Częstochowie, to zapraszam do pisania na PW, albo zgłoszenia w tym wątku.

 

Miejsce mogę zaklepać w Topollino lub La Vita Da Re (albo gdziekolwiek indziej według uznania).

 

Czekam z nadzieją, że do spotkania w Częstochowie znajdzie się co najmniej 4-ech chętnych ;)

Chętnie się spotkam z domainerami w Częstochowie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A co na to Pomorze?

 

Nie ma chętnych?

 

Z dziewczyną właśnie jesteśmy w trakcie otwierania baru, kebabu (# telekebap.pl) w Gościcinie koło Wejherowa, także jak już będzie działał to zapraszam na spotkanie do Gościcina. Jak będzie trzeba to i nocleg się znajdzie a nawet ze 2 lub 3.

NIe będę chwalił przyszłej żonki ale jedonko robi I klasa także piwko ma być ale to dopiero za jakiś tydzień. Znając realia zorganizowania się nas to pewnie do tego czasu będzie i piwko.

 

 

Także lista Trójmiasto otwarta, zapraszam do zapisywania się.

Termin jakiś uzgodnimy jak się zbierze kilka osób.

 

Zapraszam chętnych spoza Trójmiasta, Pomorskiego również i oczywiście Ciebie Danielu też.

 

 

 

Lista Trójmiasto i okolice:

1. Krystian (snip)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chętnie się spotkam z domainerami w Częstochowie.

 

Wieczorem założę osobny wątek i skontaktuję się z każdym zainteresowanym na PW

 

Jak na razie lista - Częstochowa

 

Daniel Dryzek

Tmi

Gosel

Radek (Brewka)

 

- czyli już jest czwórka ;)

 

Zapraszam kolejne osoby zarówno z Częstochowy jak i okolic (Katowice, Kraków, Łódź, Opole ;) ) które dałyby radę podjechać na takie spotkanie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@snip piszę się na Trójmiasto ;) Oczywiście zależy od terminu. Ale lato zachęca do przejechanie się w okolice Bałtyku ;)

 

@Cortez Mam parę spraw do załatwienia w Bydgoszczy, więc jeśli termin będzie w porządku to również możesz zapisać mnie na listę ;)

 

DD

Edited by Daniel Dryzek

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bardziej chodzi mi o to, żeby dać impuls do takich spotkań.

 

inicjatywa bardzo dobra, tylko w przypadku nowego pomysłu, warto dopracować szczegóły, od siebie dodałbym, że

 

- dla organizatora bardziej przydałoby się od pieniędzy, wsparcie przy organizacji, nakręceniu spotkania, tak by w ogóle zaistniało, ewentualnie znalezienie firmy jako sponsora, jeżeli byłaby taka potrzeba

- domeniarze woleliby sami zapłacić za piwo

- spotkania domeniarzy by z założenia rozmawiać o domenach, na dłuższy czas nie wypali, 1-2 na rok wystarczy

- ciekawe byłyby spotkania celowe, z zaproszonym gościem (nawet z zagranicy ;) ), z konkretnym tematem,

- spotkania wspierające nawiązujące do tematów z MeetDomainers, wtedy łatwiej byłoby potem zaprosić gości spoza branży

- generalnie o tematyce internetowej, powiązane z tematem domen i ruchu, czyli reklamy internetowej

- na MeetDomainers jednym z ciekawszych wystąpień było Rafała Agnieszczaka, a więc temat spoza branży

 

A zacząć można na forum od ustalenia jaka tematyka byłaby najciekawsza, i kto wówczas byłby chętny na udział, przy ciekawym temacie pewnie warto byłoby pojechać do innego miasta, a przy większej ilości zainteresowanych, pewnie łatwiej byłoby o organizatorów.

 

Ciekawa byłaby także organizacja spotkania grupy domeniarzy w ramach spotkania, konferencji z branży internetowej, jest ich trochę przy okazji tematów web2.0 i innych.

Edited by Andro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Andro tutaj niektórzy chcą się po prostu piwka napić w luźniej atmosferze, trochę się poznać w realu... O poważnych rzeczach to na MeetDomainers sobie porozmawiają...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeżeli chcesz się napić, nikt ci nie przeszkadza, choćby teraz, ale nie każdego tylko to interesuje, inaczej takich spotkań byłoby już wiele. Do tego wystarczy spotkanie w Krakowie, a w temacie jest mowa o cyklicznych spotkaniach w wielu miastach. I bez konkretnego celu, nie mają one większej szansy zaistnieć.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To miło Daniel, że aktywizujesz innych ale przyznaj się lepiej co się tak Tobie na podróże po Polsce i na sponsorowanie spotkań zebrało ?

Jeśli sprzedałeś jakąś domenę za ładne xxx.xxx , to pochwal się wszystkim na forum a nie każdemu z osobna na spotkaniu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Było hasło "twórzmy własne serwisy internetowe" do tego potrzebni są ludzie z branży, wiec byłaby to okazja do takich spotkań, i wtedy temat nasze serwisy rozwinąłby się na poważnie. Teraz przy okazji startupschool przy większej aktywności z naszej strony mógłby pojawić sie serwis z ministronami, a takie rozwiązanie ma szanse zaistnieć nawet dla com.

Edited by Andro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dlatego, że już nie palę to chciałbym wesprzeć Daniela i mam propozycję: zasponsoruję każde spotkanie domeniarzy 10 papierosami na uczestnika (max. 5 paczek na spotkanie).

Edited by sylyx.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestem za ;-)

 

Bez wzgledu na to czy sponsorowane czy nie - Łódź jak najbardziej mi odpowiada - kto z Łodzi oprocz mnie ?;-)

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo fajny pomysł ;).

 

Ze swojej strony mogę zaproponować organizację tego typu spotkania w Poznaniu. Mam nawet ciekawy pomysł na miejsce, muszę się tylko zorientować, czy budżet imprezy to wytrzyma ;).

 

Bywam też regularnie w Szczecinie, więc jeśli termin mi przypasuje, to chętnie wpadnę ;).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dlatego, że już nie palę to chciałbym wesprzeć Daniela i mam propozycję: zasponsoruję każde spotkanie domeniarzy 10 papierosami na uczestnika (max. 5 paczek na spotkanie).

Sylyx - mistrz ciętej riposty ;)

 

Co do spotkań - myślę, że nie ma co za bardzo się przejmować specjalną tematyką, gośćmi z zagranicy itd. Wbrew pozorom takie organizowanie to już sporo roboty. Tutaj chodzi o networking i spotkania bez konkretnego celu się do tego świetnie nadają. Ale jak ktoś chce organizować "coś większego" to myślę, że nikt się nie pogniewa. Kto ma pomysły - niech się po prostu bierze za ich realizację ;) Chętnych do uczestniczenia na pewno nie zabraknie.

 

I jeszcze w kwestii sponsorowania itp. Moja oferta jest aktualna. Co nie znaczy, że ktoś z niej musi korzystać ;) Niedługo ruszę z pierwszym projektem, który będzie kierowany do domeniarzy, więc wtedy może sponsoring będzie jeszcze bardziej "na rzeczy" :P Cieszę się, że w ciągu ostatnich 10 godzin zgłosili się już chętni organizatorzy i planowane są spotkania w kilku miastach w Polsce! Teraz już będzie z górki :P

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wieczorem założę osobny wątek i skontaktuję się z każdym zainteresowanym na PW

 

Jak na razie lista - Częstochowa

 

Daniel Dryzek

Tmi

Gosel

Radek (Brewka)

 

- czyli już jest czwórka ;)

 

Zapraszam kolejne osoby zarówno z Częstochowy jak i okolic (Katowice, Kraków, Łódź, Opole ;) ) które dałyby radę podjechać na takie spotkanie.

 

Piątka ;)

 

Przy okazji poszukam jakiegoś lokalu i może bliżej Katowic coś się zorganizuje. Więc chętnych z okolic zapraszam na PW :P

 

BTW: Gratuluję pomysłu Daniel :P

Edited by heden.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Piątka ;)

 

Przy okazji poszukam jakiegoś lokalu i może bliżej Katowic coś się zorganizuje. Więc chętnych z okolic zapraszam na PW ;)

 

BTW: Gratuluję pomysłu Daniel ;)

 

Poczekaj, zaraz Ci wyślę kopię wiadomości jaka właśnie 5 minut temu poszła do zainteresowanych

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wieczorem założę osobny wątek i skontaktuję się z każdym zainteresowanym na PW

 

Jak na razie lista - Częstochowa

 

Daniel Dryzek

Tmi

Gosel

Radek (Brewka)

 

- czyli już jest czwórka ;)

 

Zapraszam kolejne osoby zarówno z Częstochowy jak i okolic (Katowice, Kraków, Łódź, Opole ;) ) które dałyby radę podjechać na takie spotkanie.

 

Są jakieś ograniczenia wiekowe czy jakościowe (nie sprzedaję na codzień domen po kilka-kilkadziesiat kilo ;) )?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Są jakieś ograniczenia wiekowe czy jakościowe (nie sprzedaję na codzień domen po kilka-kilkadziesiat kilo ;) )?

 

Ograniczenia wiekowe są przy piciu alkoholu oraz wracaniu do domu po 22:00 (chyba, że ktoś niepełnoletni będzie miał zaświadczenie od opiekunów prawnych ;) ) - inne ograniczenia nie są przewidziane, a zatem zapraszam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Niedługo ruszę z pierwszym projektem, który będzie kierowany do domeniarzy, więc wtedy może sponsoring będzie jeszcze bardziej "na rzeczy" ;)

 

A już myślałem, że lotto wygrałeś ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Możecie mnie wpisać na listę spotkań w miastach (w zależności od terminu):

 

1. 3m

2. Toruń

3. Bydgoszcz

4. Olsztyn

 

5. A może tak Malbork? Ładne miasto. Konkretny zamek. Znakomite połączenie PKP (IC, TLK) no i ostatnio MC wybudowali ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×