Jump to content
DESiGNER

Propozycja utworzenia konkursu

Recommended Posts

Dawno na naszym forum nie było żadnego konkursu związanego z domenami

 

Moja propozycja wygląda następująco :

 

- Przerodzenie tematu "reklamy z użyciem domen" w formę konkursu . Nazwa konkursu mogłaby brzmieć Łowcy/a domen badź bardziej po amerykańskiemu :) Domain Hunter .

 

- Jedno zdjęcie po weryfikacji uzyskałoby 1 ptk

 

- W celu wyrównania szans , żadna z wcześniej przedstawionych zdjęć w pierwotnym temacie nie brałaby udział w konkursie

 

- Okres konkursu ( do ustalenia )

 

- Osoba z najwyższą ilością ptk otrzymałaby nagrodę/upominek

 

Co mogłoby być nagrodą ? To już pozostawiam w kwestii możliwości Administracji . Moje propozycje : ciekawa domena , pakiet hostingowy , kupon adworda , uzyskanie mocnego linku na jakiś okres czasowy

 

 

Ot taki mój pomysł na ożywienie forum , dobrą zabawę oraz małą rywalizacje :)

 

Co o nim sądzą Userzy oraz Administracja ?

Edited by DESiGNER

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja mam zupełnie inny pomysł na konkurs. Chodziłoby w nim o zarezerwowanie/zarejestrowanie z tzw. "palca" jak najciekawszej domeny, oczywiście pod uwagę brane były by tylko domeny zarezerwowane/zarejestrowane w czasie trwania konkursu. Domeny oceniałoby wytypowane przez administracje jury lub sama administracja. Można by w ten sposób udowodnić, że w dalszym ciągu można znaleźć ciekawe i wolne domeny :).

Share this post


Link to post
Share on other sites
A ja mam zupełnie inny pomysł na konkurs. Chodziłoby w nim o zarezerwowanie/zarejestrowanie z tzw. "palca" jak najciekawszej domeny, oczywiście pod uwagę brane były by tylko domeny zarezerwowane/zarejestrowane w czasie trwania konkursu. Domeny oceniałoby wytypowane przez administracje jury lub sama administracja. Można by w ten sposób udowodnić, że w dalszym ciągu można znaleźć ciekawe i wolne domeny :).

 

 

Temat z znalezieniem ciekawej domeny pod różnymi kryteriami już był :) . Moja propozycja wydaje mi się ciekawsza i oryginalna :P . Jak każdy wie coraz więcej firm bądź też osób prywatnych poprzez domenę z własną stroną chcę wypromować swoje produkty/usługi . A najczęściej na taką reklamę wpadamy przypadkowo wracając ze szkoł / uczelni / pracy czy też będąc w podroży czy na spacerze :P

Edited by DESiGNER

Share this post


Link to post
Share on other sites
Temat z znalezieniem ciekawej domeny pod różnymi kryteriami już był :) . Moja propozycja wydaje mi się ciekawsza i oryginalna :) . Jak każdy wie coraz więcej firm bądź też osób prywatnych poprzez domenę z własną stroną chcę wypromować swoje produkty/usługi . A najczęściej na taką reklamy wpadamy przypadkowo wracając ze szkoł / uczelni / pracy czy też będąc w podroży czy na spacerze :P

 

Może dwa konkursy równolegle ? W jednym można by wykazać się kreatywnością i znajomością branży, a na rzecz drugiego polatać z aparatem po mieście.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dawno na naszym forum nie było żadnego konkursu związanego z domenami

 

A ja mam zupełnie inny pomysł na konkurs. Chodziłoby w nim o zarezerwowanie/zarejestrowanie z tzw. "palca" jak najciekawszej domeny, oczywiście pod uwagę brane były by tylko domeny zarezerwowane/zarejestrowane w czasie trwania konkursu. Domeny oceniałoby wytypowane przez administracje jury lub sama administracja. Można by w ten sposób udowodnić, że w dalszym ciągu można znaleźć ciekawe i wolne domeny :).

 

Ależ aktualnie trwa dokładnie taki konkurs:

http://www.di.pl/index.php?showtopic=29078

Nagrody atrakcyjne. :-)

 

Ale pomysł z tego wątku też uważam za dobry, szczególnie że mam xx zdjęć z domenami, których z lenistwa jeszcze nie wrzuciłem na forum. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

niedługo będzie fajny konkurs z atrakcyjnymi nagrodami ale szczegóły wkrótce :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

akurat temat ze zdjęciami jest jednym z ciekawszych, więc pomysł jest bardzo dobry, zdjęcia można by wrzucić na serwis, np. http://www.flickr.com/ i powstałaby ciekawa galeria, którą może dałoby się wykorzystać do promocji domen :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×