Jump to content
Sign in to follow this  
fandomen

osobistekonto.pl

Recommended Posts

Prosiłbym o wasze opinie odnośnie tej domeny, nie chodzi mi tu tyle o wycenę, bo domenę chcę mieć dla siebie, tylko o następującą rzecz:

 

Szukałem domeny związanej z kontem osobistym i domena kontoosobiste.pl oraz wszelkie inne domeny były zajęte. Zdziwiłem się bardzo bo przecież domena kontoosobite z uwagi na powtarzające się oo nie powinna być dobrą domenę. I tu nagle zobaczyłem że osobistekonto.pl jest wolna i tak wziąłem , sądzicie że to dobra domena? :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Prosiłbym o wasze opinie odnośnie tej domeny, nie chodzi mi tu tyle o wycenę, bo domenę chcę mieć dla siebie, tylko o następującą rzecz:

 

Szukałem domeny związanej z kontem osobistym i domena kontoosobiste.pl oraz wszelkie inne domeny były zajęte. Zdziwiłem się bardzo bo przecież domena kontoosobite z uwagi na powtarzające się oo nie powinna być dobrą domenę. I tu nagle zobaczyłem że osobistekonto.pl jest wolna i tak wziąłem , sądzicie że to dobra domena? :rolleyes:

 

Bo w polskim języku prawidłowa forma to: rzeczownik - przymiotnik

W angielskim używa się przymiotnik - rzeczownik np. "personal account"

 

Dlatego osobistekonto.pl to niepoprawna forma, chociaż moim zdaniem nienajgorsza domena.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bo w polskim języku prawidłowa forma to: rzeczownik - przymiotnik

W angielskim używa się przymiotnik - rzeczownik np. "personal account"

 

Dlatego osobistekonto.pl to niepoprawna forma, chociaż moim zdaniem nienajgorsza domena.

 

No widzicie jaka to fajna dziedzina, całe te domeny, człowiek i się przy okazji nauczy zasad polskiego. A tak marginesie powiem, że interesowałem się domenami anglojęzycznymi i niemieckojęzycznymi i powiem wam że to jest najlepszy sposób by nauczyć się słówek, szukanie ze słownikiem ciekawych fraz :rolleyes:

 

A odnośnie domeny....myślę że problem by był jakby w wyrazie był błąd...zaś takiej zasady ze rzeczownik ma być pierwszy to słyszę pierwszy raz w życiu ...ale zapewne tak jest ...

Share this post


Link to post
Share on other sites
A tak marginesie powiem, że interesowałem się domenami anglojęzycznymi i niemieckojęzycznymi i powiem wam że to jest najlepszy sposób by nauczyć się słówek, szukanie ze słownikiem ciekawych fraz :blush:

 

Też tak kombinowałem z tymi językami, a dodatkowo jeszcze z czeskim (którego nie znam ni w zą:rolleyes:, można bardzo szybko i nieświadomie nałapać nindż na tuziny, ale czasem coś się trafi. ;)

 

A co do samej domeny osobistekonto.pl - mi ten szyk wydaje się w porządku, wcale się nie zdziwię jak sprzedasz ją za sensowne pieniądze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odnośnie jeszcze tej poprawności..Czy nie sądzicie że w kulturze domenowej też są pewne poprawności...kontoosobiste.pl występujące przy sobie litery oo też jest zabiegiem niepoprawnym i źle wyglądającym wizualnie. Moim zdaniem jest to większa niepoprawność jeśli chodzi o samą domenę, niż to że pierwszy jest przymiotnik a drugi rzeczownik....Dlatego domena kontoosobite.pl też jest niepoprawna ;):)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie ten szyk.

Kont osobiste, nie osobiste konto.

 

Dokładnie! Dla mnie 0 zł

 

PS. Tutaj macie kilka analogicznych, zupełnie wolnych, "przebojów":

 

wojewodzkikuba.pl

przeciwbolowetabletki.pl

madrytreal.pl

milanac.pl

internetowedomeny.pl

energetycznenapoje.pl

obywatelskaplatforma.pl

 

nie chce mi sie szukac dalej...ale.. niepełnoletni domainerzy, macie wakacje, a więc... 3..2..1.. start i rejestruuuuuuuuujeeeeeeemyyyy hehehe ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×