Jump to content
Sign in to follow this  
mishel

extrakredyty.pl

Recommended Posts

co sądzicie o tej domence ?

Widzialem, że extra-kredyty.pl wykorzystywana tak więc moja wartość jakąś ma. Co Wy o niej uważacie ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest matjed

Nie sądzę, aby domeną był zainteresowany np. jakiś bank.

Dla mnie to niskie XX, aby nie powiedzieć cena rejestracji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W teacie jest nazwa bez kreski, mysle że z tej jeszcze cos by sie dało. A z kreską już gorzej to wygląda. Zgadzam sie z opiniami wyżej. Ja tez postawiłbym porównywarke, zostawic miejsce na reklame i pp, moze jak nabierze wartosci przez ruch to wtedy byłaby wiecej warta albo pokusiłby sie ktoś odkupic. Powodzenia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

0 a dlaczego?. Extrakredyt jak już stosowałeś takie połączenie to powinno brzmieć tak: ekstrakredyt. Dla mnie to brzmi tak, połączenie słówka angielskiego z polskim mocnym słowem kluczowym.

Edited by kalion

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wg mnie dużo lepszą ofertą byłoby w przypadku znaków x i podobnych oferować do sprzedaży domeny z każdą możliwą pisownią danego słowa. Wtedy taka oferta zabezpiecza kupującego a klient dostaje komplet. Sama domena wg mnie nie jest ani zła ani wyjątkowo dobra, w kwestii kredytów i nieruchomości nie takie nazwy padały. Osobiście próbowałbym ją sprzedać z serwisem lub forum gdybym już musiał. Mimo wszystko sama domena poniżej xxxx w mojej ocenie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×