Jump to content
Sign in to follow this  
SWAGGER

kilka domen .eu

Recommended Posts

piekno*eu

szkolajezykow*eu

skrytka*eu

dzem*eu

pacjenci*eu

panowie*eu

opiekadomowa*eu

osprzet*eu

pielegnacja*eu

odtwarzacz*eu

 

Chodzi mi najlepiej o poszczególne opinie - po ostatniej sprzedaży zwiększyłem swoją wiarę w *eu

Co się okaże to zobaczymy.

Edited by SWAGGER

Share this post


Link to post
Share on other sites

wedlug mnie domeny maja maly potencjal komercyjny i zbyt szybko nie wroze im wysokich cen transakcyjnych

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wracając do domen, to jedna jaskółka wiosny nie czyni. Czy jeśli ktoś upubliczni sprzedaż domeny .info, czy .biz za kilka tys zł, znaczy to, że każda domeny .info , czy .biz jest coś warta? Nie, tak samo jest w przypadku domen .eu.

Nie podejmuję się jednak wyceny domen .eu, bo nie mam dużego doświadczenia w ich sprzedaży, a dotychczasowe skąpe informacje o sprzedażach nie pozwalają na wyrażanie zdecydowanych opinii.

Edited by SELES

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wracając do domen, to jedna jaskółka wiosny nie czyni. Czy jeśli ktoś upubliczni sprzedaż domeny .info, czy .biz za kilka tys zł, znaczy to, że każda domeny .info , czy .biz jest coś warta? Nie, tak samo jest w przypadku domen .eu.

Zgadzam się. Posty zostały poddane edycji, ale to samo miałem na myśli. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Owszem, jedna jaskółka wiosny nie czyni, ale utwierdza mnie w przekonaniach że trzeba iść za ciosem i rejestrować .eu w większej ilości niż się ma - potem może być za późno. To tylko moje zdanie.

 

Ja z pokolenia tych co wierzą w .eu a nie wierzą w IDNy :lol:

Edited by SWAGGER

Share this post


Link to post
Share on other sites
Owszem, jedna jaskółka wiosny nie czyni, ale utwierdza mnie w przekonaniach że trzeba iść za ciosem i rejestrować .eu w większej ilości niż się ma - potem może być za późno. To tylko moje zdanie.

 

Ja z pokolenia tych co wierzą w .eu a nie wierzą w IDNy :lol:

Te domeny lecą za rok lub dwa i nie utwierdzaj się w przekonaniach EUnuchowych. Na żadnej platformie aukcyjnej nie było już dawno ciekawej sprzedaży domeny EU nawet z keywordem angielskim. Mi się wydaje że większość transakcji (95%)transakcji w strefie .EU jest między D2D, którzy są zapaleńcami wierzącymi w mróz na Saharze. To jest sytuacja podobna do wielu domen D2D trójliterowych, które dwa razy w roku zmieniają abonenta i każdy był przekonany, że robi interes życia.

Edited by bizuter

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja jestem trochę fanatycznym miłośnikiem .eu, ale podpiszę się pod tym, co napisał przemowild, choć trochę lepsza byłaby szkolajezykowa.eu

Share this post


Link to post
Share on other sites
że trzeba iść za ciosem i rejestrować .eu w większej ilości niż się ma

 

Ja z pokolenia tych co wierzą w .eu

 

kto idzie za ciosem, ciosem może dostać, w domenach jest pewnie więcej raf niż skarbów, i wiara tu niewiele pomoże, w biznesie na złudzeniach daleko się nie zajedzie

Share this post


Link to post
Share on other sites
Te domeny lecą za rok lub dwa i nie utwierdzaj się w przekonaniach EUnuchowych. Na żadnej platformie aukcyjnej nie było już dawno ciekawej sprzedaży domeny EU nawet z keywordem angielskim. Mi się wydaje że większość transakcji (95%)transakcji w strefie .EU jest między D2D, którzy są zapaleńcami wierzącymi w mróz na Saharze. To jest sytuacja podobna do wielu domen D2D trójliterowych, które dwa razy w roku zmieniają abonenta i każdy był przekonany, że robi interes życia.

 

Bartoszu, nikt nie mówi, że nie polecą.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mniam, tego brakowało na forum. :lol:

Panowie, idźcie na PW.

Edited by SELES

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×