Jump to content
wicherek

Poszukuję domeny pod pośrednictwo kredytowe

Recommended Posts

nie masz racji. generalnie. domena z historią ma ustabilizowany PR, linki etc, można ją łatwiej i mocniej promować. domena nowa faktycznie dostanie FSB i wyskoczy w serpach, jednak zazwyczaj po krótki okresie spada i potem powoli stabilizuje/wzmacnia pozycję.

 

trudno sobie wyobrazić z punktu widzenia SEO lepszą domenę niż tą z historią, któr apokrywa się w mairę tematycznie z nowymi treściami.

 

nie ma żadnego powodu żeby twierdzić, że domena bez historiii jest lepsza, poza oczywistymi przypadkami, kiedy domena ma bana w googlu :)

 

Networker jak ktos sie bawil w SEO to sam wie co na dluzsza mete jest warte, wiec nie ma co komu udowadniac.

Mysle ze temat jest inny tego posta. Dziwi mnie tylko fakt, jak ktos wypisuje takie rzeczy o PR. Nie wiem czy w tym wypadku staropolskie powiedzenie lol "ze z prawda jest jak z dupa - kazdy ma swoja" ma tu zastosowanie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Spada jak nic z nią nie robisz. Mi zawsze wskakiwał na wyższy. Uzyskanie PR=4 nie powinno być dla pozycjonera żadnym problemem.

 

Twierdzę, że domena z samą historią, która ma PR=2 nie ma żadnej przewagi np. nad generykiem z PR=0. Ponieważ ważne jest co się znajdowało pod tą domeną. metu napisał "wiek domeny", czyli za bardzo się nie orientuje, bo to nie wiek tylko historia domeny ma znaczenie. Zresztą nie duże, gdyż sama historia nic nie daje jeżeli nie ma mocnych linków do tej domeny. Poza tym kupisz taką domenę i zanim postawisz na niej serwis to PR może spać do PR=0.

 

Kupowanie domen z historią ma sens tylko wtedy, gdy linki są naprawdę mocne i to jest zaletą. Stare domeny mają linki z równie starych domen i przeważnie te domeny mają duże PR. Domena która ma PR=2 na pewno ich nie posiada. :)

 

SYLYX poczytaj o wieku domeny to sie przekonasz ze ma znaczenie i ze jest podzial na swieze, dorosle i strare dziadki (VINTAGE). Historia to inna czesc medalu i rowniez sie liczy. Mam domene z 1999 roku i dalej trzymam w tej samej branzy co byla wczesniej, czyli historia sie jej pokrywa i na keyword (popularny lecz angielski) strona bije inne i jest na 1 stronie wynikow (SERP).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Networker jak ktos sie bawil w SEO to sam wie co na dluzsza mete jest warte, wiec nie ma co komu udowadniac.

Mysle ze temat jest inny tego posta. Dziwi mnie tylko fakt, jak ktos wypisuje takie rzeczy o PR. Nie wiem czy w tym wypadku staropolskie powiedzenie lol "ze z prawda jest jak z dupa - kazdy ma swoja" ma tu zastosowanie.

Nie potrafisz argumentować?

SYLYX poczytaj o wieku domeny to sie przekonasz ze ma znaczenie i ze jest podzial na swieze, dorosle i strare dziadki (VINTAGE). Historia to inna czesc medalu i rowniez sie liczy. Mam domene z 1999 roku i dalej trzymam w tej samej branzy co byla wczesniej, czyli historia sie jej pokrywa i na keyword (popularny lecz angielski) strona bije inne i jest na 1 stronie wynikow (SERP).

O potrafisz! :)

 

Szukałem i nic nie znalazłem poza tym, że wiele ludzi myli wiek domeny z historią domeny.

 

Możesz zapodać linki?

Edited by sylyx.com

Share this post


Link to post
Share on other sites
Spada jak nic z nią nie robisz. Mi zawsze wskakiwał na wyższy. Uzyskanie PR=4 nie powinno być dla pozycjonera żadnym problemem.

 

Twierdzę, że domena z samą historią, która ma PR=2 nie ma żadnej przewagi np. nad generykiem z PR=0. Ponieważ ważne jest co się znajdowało pod tą domeną. metu napisał "wiek domeny", czyli za bardzo się nie orientuje, bo to nie wiek tylko historia domeny ma znaczenie. Zresztą nie duże, gdyż sama historia nic nie daje jeżeli nie ma mocnych linków do tej domeny. Poza tym kupisz taką domenę i zanim postawisz na niej serwis to PR może spać do PR=0.

 

Kupowanie domen z historią ma sens tylko wtedy, gdy linki są naprawdę mocne i to jest zaletą. Stare domeny mają linki z równie starych domen i przeważnie te domeny mają duże PR. Domena która ma PR=2 na pewno ich nie posiada. :D

ja niestety nie ma na kompie calego internetu i nie ejstem w stanie tako autorytatywnie się wypowiadać, co kto ma :)

 

stwierdziłeś tylko generalnie, ze domena nowa domena jest lepsza niż stara, więc generalnie jest odwrotnie, jedyny wyjatek to domena stara o malinach, na której ktoś chce postawić stronę o oknach ( czyli wcześniej doemna wskazywała na inną tematykę ) . cała reszta przypadków to rpzewaga domen z historią. i osobiście wolę domenę 3 letnią z PR2 niż 3 misięczną, która sprzedawca zachwala i chwilowym PR i wynikiem w serpach bo wiem co to FSB. a na starej spokjnie sobie polece FCB - byleby tematyka się z grubsza zgadzała

Share this post


Link to post
Share on other sites
ja niestety nie ma na kompie calego internetu i nie ejstem w stanie tako autorytatywnie się wypowiadać, co kto ma :D

 

stwierdziłeś tylko generalnie, ze domena nowa domena jest lepsza niż stara, więc generalnie jest odwrotnie, jedyny wyjatek to domena stara o malinach, na której ktoś chce postawić stronę o oknach ( czyli wcześniej doemna wskazywała na inną tematykę ) . cała reszta przypadków to rpzewaga domen z historią. i osobiście wolę domenę 3 letnią z PR2 niż 3 misięczną, która sprzedawca zachwala i chwilowym PR i wynikiem w serpach bo wiem co to FSB. a na starej spokjnie sobie polece FCB - byleby tematyka się z grubsza zgadzała

 

Tez tak mysle :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
ja niestety nie ma na kompie calego internetu i nie ejstem w stanie tako autorytatywnie się wypowiadać, co kto ma :D

 

stwierdziłeś tylko generalnie, ze domena nowa domena jest lepsza niż stara, więc generalnie jest odwrotnie, jedyny wyjatek to domena stara o malinach, na której ktoś chce postawić stronę o oknach ( czyli wcześniej doemna wskazywała na inną tematykę ) . cała reszta przypadków to rpzewaga domen z historią. i osobiście wolę domenę 3 letnią z PR2 niż 3 misięczną, która sprzedawca zachwala i chwilowym PR i wynikiem w serpach bo wiem co to FSB. a na starej spokjnie sobie polece FCB - byleby tematyka się z grubsza zgadzała

 

Tez tak mysle!

 

ps. to tak jak z firma i dopiskiem np piernikach z Torunia since 1953pne lol - gdzie wlascicieli bylo juz 20 ale tradycja sie liczy i duzo wiecej klientow (ludzi i boot`ow) przyjdzie bo mysla ze tam stara babcia recepture ma ukryta w skarpecie (tresc pokrywa sie z historia domeny i czy jest z tej samej branzy) i dalej kreci ciasto (czy ma backlinki, jakie sa anchor text, jakie tresci stron ktore "glosuja") - i albo w to wierz albo nie :)

Edited by metu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystko oprocz ostatnich pozycji (z cenami) dostepne od zaraz na aftermarket (wystarczy wpisac w przegladrke adres wybranej domenY)

finanseonline.pl

kredytyonline.com.pl

kredyty-odnawialne.com.pl

porownywaniekredytow.pl

ofertykredytow.pl

kredytfirmowy.pl

kredytygotowkowe.com.pl

kredytyzlotowkowe.pl

pozyczkibankowe.pl

pozyczkiinternetowe.pl

pasazkredytow.pl + IDN 5500 zl (kontakt priv)

pasazkredytowy.pl + IDN 7500 zl (kontakt priv)

kalkulatorkredytow.pl - 5000 zl

abckredytow.pl + IDN - 7500 zl (kontakt priv)

Edited by mag

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×