Jump to content
Sign in to follow this  
mrx1

0eu.eu

Recommended Posts

Właśnie przygarnąłem domenę 0eu.eu. 0 to zero. Jak myślicie, jest coś warta? Dwa razy się eu powtarza, a zero jest charakterystyczną liczbą. Łatwa do zapamiętania, łatwa do wymówienia.

 

Co o niej sądzicie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

No, ale jak taka tragedia to po co było rejestrowane(bo jest zajęte) 0eu.com, 0eu.net, 0eu.info ? Przeciez 0eu.eu jest lepsze niz te wczesniejsze, a jesli nie to jest conajmniej takie dobre ja te wczesniejsze.

 

Nie chcę aby powyższy tekst zabrzmiał jako atak w was, ale poprostu jestem nowy i praktycznie nic nie wiem. Dlatego mnie to zaciekawiło.

Share this post


Link to post
Share on other sites
No, ale jak taka tragedia to po co było rejestrowane(bo jest zajęte) 0eu.com, 0eu.net, 0eu.info ? Przeciez 0eu.eu jest lepsze niz te wczesniejsze, a jesli nie to jest conajmniej takie dobre ja te wczesniejsze.

Przede wszystkim nigdy nie kupuj domen na zasadzie "bo inne końcówki są zarejestrowane".

0eu.com byłaby coś warta (przypuszczam, że nawet ponad 100 dolarów) ponieważ trudno już o 3-znakowe domeny z taką końcówką. Ludzie po prostu biorą co podleci byleby tylko było krótkie. 0eu.net/info są już nic nie warte. A dlaczego ktoś zarejestrował te domeny? Mniej więcej z tych samych powodów dla których Ty zarejestrowałeś swoją. ;) Po prostu ktoś uważał, że jest to mega fajna domena i tyle. Ludzie rejestrują sporo dziwnych domen, niekoniecznie ich działania muszą mieć sens.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×