Jump to content
PPP

znów dropped

Recommended Posts

Dlaczego, gdy chcę założyć opcje na 5 domen, co daje kwotę operacji 160 zł, wyświetla mi się komunikat, iż mam za mało środków na koncie i potrzebuję przynajmniej 400 zł aby tego dokonać???????

 

Znów coś się zje.ało?? Kilka dni temu nie było takiego problemu, a w regulaminie się niczego nie doszukałem.....

Edited by PPP

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dlaczego, gdy chcę założyć opcje na 5 domen, co daje kwotę operacji 160 zł, wyświetla mi się komunikat, iż mam za mało środków na koncie i potrzebuję przynajmniej 400 zł aby tego dokonać???????

 

Znów coś się zje.ało?? Kilka dni temu nie było takiego problemu, a w regulaminie się niczego nie doszukałem.....

 

a o czym chciałeś przeczytać w regulaminie? :)

proponuje pisać do supportu, będzie szybciej niż wylewanie łez na forum a i tak nikt tego nie naprawi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Blad zwiazany z cena opcji został juz poprawiony ;-)

 

Na przyszlosc prosze pisac na nasz adres mailowy - na pewno reakcja bedzie szybsza ;-)

 

Pozdrawiam i przepraszam za problem,

Michał

Share this post


Link to post
Share on other sites
Blad zwiazany z cena opcji został juz poprawiony ;-)

 

Na przyszlosc prosze pisac na nasz adres mailowy - na pewno reakcja bedzie szybsza ;-)

 

Pozdrawiam i przepraszam za problem,

Michał

 

Błąd może i już naprawiony, ale za założoną opcję o 17-stej skasowano 80 zł i jak się nie upomnę, to nikt tego sam nie poprawi :)

 

Rozumiem, że nikt nie przejrzał założonych w ostatnim okresie opcji i nie zrobił korekt :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Rzeczywiście 80zł: teraz już wiem skąd to 400 przy 5 opcjach...

 

A mi się wydaje, że podświadomie to wiedziałeś przed napisaniem pierwszego postu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Rozumiem, że nikt nie przejrzał założonych w ostatnim okresie opcji i nie zrobił korekt :)

Wszystkie operacje zostały przejrzane i salda skorygowane.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wszystkie operacje zostały przejrzane i salda skorygowane.

 

że pozwolę sobie zapytać skąd te dziwne problemy wynikają, raz domeny droższe raz opcje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×