Jump to content
Sign in to follow this  
webtrax

dziwny ruch na domenie

Recommended Posts

Mam domenę zarejestrowaną w dropped od kilku miesięcy i na początku był na niej jakiś tam ruch (1-2 dziennie), ale to było dlatego, że sam wchodziłem (żeby nie było, nie stała na parkingu :) ). Później była cisza, zero wizyt a od 23 lipca codziennie ktoś ją odwiedza (1-3 wizyt wg. statystyk dropped). I tu się pojawia pytanie. Czy to może być tylko jakiś robot, czy bardziej prawdopodobne jest, że to jednak normalni użytkownicy?

Statystyki wyglądają tak:

 

statsjou.th.jpg

 

Ciekawi mnie to, bo jest to domena kredytowa a taki ruch jest chyba trochę bardziej wartościowy, tym bardziej jakby był to ruch type in...

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie wiem czemu potrzebna jest nazwa domeny, ale ok, chodzi o preferencyjnykredyt*pl, mam nadzieję, że teraz dowiem się czegoś więcej :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie jest aż taki dziwny ten ruch. Gdyby nagle skoczył o wartość znaczącą to by był dziwny. Czasem ktoś wejdzie szukając tego kredytu, innym razem gdzieś ją wystawisz na sprzedaż. Jak siedzi na ND to nie roboty.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wydawał mi się dziwny, bo pojawił się konkretnego dnia i jest praktycznie codziennie. Nie dziwiłby mnie jakby w jakieś dni było więcej w inne wcale, ale tutaj jest bardzo mały, lecz stały i myślałem, że to raczej roboty niż normalni użytkownicy. Teraz pozostaje albo wystawić ją na sprzedaż albo jakiś serwis partnerski z kredytami wrzucić :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×