Jump to content
Sign in to follow this  
mrx1

NameDrive.com - nie zlicza kasy ani odslon

Recommended Posts

Mam pewien problem. Zaparkowałem trzy domeny, które mam na onecie w namedrive.com (parkowałem je nie przez zmianę dns'ow, tylko przez ustawienie przekierowania).

 

W portfelu na ND.com je mam, przekierowania poustawiałem takie:

www.yiy.pl - przekierowanie: http://www.ndparking.com/yiy.pl

www.0eu.eu - przekierowanie: http://www.ndparking.com/0eu.eu

 

No i jak wszedłem na te domeny to nic mi nie naliczyło: ani odsłon ani klików. Myślę sobie, OK, bo widocznie ruch z mojego IP jest odrzucany. Dałem link na gg paru osobom, poprosiłem, żeby weszły, posiedziały 30 sek i kliknęły i też ŻADNEJ odsłony ani kliknięcie nie naliczyło.

 

Coś zrobiłem nie tak, lub przeoczyłem?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ND nie liczy odsłon/klików w czasie rzeczywistym tylko co godzinę ok 15 minut po pełnej godzinie. Wysyłając linki i prosząc o kliknięcia łamiesz regulamin parkingu. Twoje odwiedziny i kliki są liczone, co najwyżej twoje konto zostanie zablokowane.

Share this post


Link to post
Share on other sites
ND nie liczy odsłon/klików w czasie rzeczywistym tylko co godzinę ok 15 minut po pełnej godzinie. Wysyłając linki i prosząc o kliknięcia łamiesz regulamin parkingu. Twoje odwiedziny i kliki są liczone, co najwyżej twoje konto zostanie zablokowane.

 

Ale wlazłem tylko raz, żeby zobaczyć czy dobrze zlicza. W tym samym celu wysłałem to osobom na gg. Chciałem zobaczyć czy wszystko trybi.

 

Wiem, że takie rzeczy są odbierane negatywnie, ale chcialem tylko zobaczyc czy wszystko dziala.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ale wlazłem tylko raz, żeby zobaczyć czy dobrze zlicza.

 

kup sobie jakąś dobrą, sportową furę, jedź w Alpy pod Grenoble, rozpędź sie z górki do 130km/h i 50m przed przepaścią zacznij hamować. sprawdź w ten sposób czy hamulce dobrze działają.

 

a czemu miałoby źle zliczać?

Share this post


Link to post
Share on other sites
kup sobie jakąś dobrą, sportową furę, jedź w Alpy pod Grenoble, rozpędź sie z górki do 130km/h i 50m przed przepaścią zacznij hamować. sprawdź w ten sposób czy hamulce dobrze działają.

 

a czemu miałoby źle zliczać?

nie wiem po co ta aluzja,

 

 

a zle zliczac mialoby temu - ze nie zliczalo wiec sie chlopak zastanowil ocb...

Share this post


Link to post
Share on other sites
nie wiem po co ta aluzja,

 

przecież nie była do Ciebie.. :-)

 

regulamin ND wyraźnie zakazuje klikania w reklamy na swoich domenach

Share this post


Link to post
Share on other sites

No dobra, ale widac ze mialem dobre powody zeby kliknac, bo po prawie dobie nadal nie zliczylo tych kilku klikow(jeden odemnie, reszta innych). Cos poprobuje, poczytam faq i rozne teksty na temat nd.com na necie, ale powinno trybić.

 

Jak rozwiążę problem, to napiszę tutaj w jaki sposób to zrobiłem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×