Jump to content
Sign in to follow this  
Snemi

[sprzedam] Skrypt do wygasywanych domen.

Recommended Posts

Witam wszystkich.

Sprzedam potężny skrypt do domen, nie posiadam opisu ani zdjęć. Był wystawiany na allegro i w kilka godzin kupiły go 3 osoby (500zł), potem aukcja została usunięta.Jest mocno dopracowany, posiada wszystkie funkcje jakie mogą być (rezerwacja, wygasle z danego dnia). Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej to piszcie na ten numer gg: 8653669

pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli chcesz zainteresować „tylko poważne osoby”, to napisz poważną ofertę, a nie takie coś – „mam skrypt, ale nie potrafię go opisać; trzy osoby go kupiły po 500 zł, ale nie mam na to dowodu; ma wszystkie funkcje, ale nie powiem jakie”...

Odezwałbym się może, ale jakoś straciłem chęć...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sorka, przecież wiem, kumpel postawił mnie w trudnej sytuacji. Napisz do niego a na pewno powie ci wszystko co tylko zechcesz na temat tego skryptu. Sam próbuje od niego kupić, tylko brakuje mi jeszcze sporej kwoty, a wiem, że nie płace w ciemno bo takiego skryptu za taką cene nie kupicie w dzisiejszych czasach ;]

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sorka, przecież wiem, kumpel postawił mnie w trudnej sytuacji. Napisz do niego a na pewno powie ci wszystko co tylko zechcesz na temat tego skryptu. Sam próbuje od niego kupić, tylko brakuje mi jeszcze sporej kwoty, a wiem, że nie płace w ciemno bo takiego skryptu za taką cene nie kupicie w dzisiejszych czasach ;]

 

Aha, czyli to nawet nie ty sprzedajesz. Ciekawostka. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×