Jump to content
camelson

Zamiana IE na starszą wersję

Recommended Posts

Mam taki problem, korzystam obecnie z Visty i IE 7, koniecznie potrzebuję jednak starszej wersji IE (5.5 lub 6.0). Ściągnąłem wersje które mnie interesują, ale nie mogę ich zainstalować bo wyskakuje mi info, że mam nowszą wersję i instalacja nie jest możliwa. Z tego co słyszałem odinstalowanie IE może skutkować problemami z działaniem systemu i nie wiem co robić. Może ktoś mi coś doradzić, bo sprawa jest dosyć pilna. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie polecam... może się skończyć przeinstalowaniem całego systemu.

IE6 to najwiekszy syf jaki MS wypuscił kiedykolwiek. Nie wiem kto i po co go jeszcze uzywa.

Błedy w formatowaniu i supporcie CSS o ile wogóle to można nazwać supportem CSS, nie wpominając jużo samym engine.

 

 

...rozumiem że testujesz stronę dla klienta?

Ja pomimo tego że staram się aby strony działały pod IE 6 (chocia znie wiem po co)

 

uzywam skryptu z tej strony:

 

Help Kill IE6

 

Możesz spróbować zainstalować virtual machine i załadować IE6 w ten sposób ale to kupa kombinacji.

Lepiej poswiecić jakiś stary PC.

Share this post


Link to post
Share on other sites
tak trudno skorzystać z google?

 

Szukałem w polskim ale nie znalazłem, a angielski nie jest moją mocną stroną.

 

Nie polecam... może się skończyć przeinstalowaniem całego systemu.

IE6 to najwiekszy syf jaki MS wypuscił kiedykolwiek. Nie wiem kto i po co go jeszcze uzywa.

Błedy w formatowaniu i supporcie CSS o ile wogóle to można nazwać supportem CSS, nie wpominając jużo samym engine.

 

 

...rozumiem że testujesz stronę dla klienta?

Ja pomimo tego że staram się aby strony działały pod IE 6 (chocia znie wiem po co)

 

Potrzebowałem ponieważ aplikacje w firmie w której pracuję działają niestety tylko pod wyżej wspomnianymi wersjami. :)

Na szczęście już sobie poradziłem, dziękuję za pomoc. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie polecam... może się skończyć przeinstalowaniem całego systemu.

IE6 to najwiekszy syf jaki MS wypuscił kiedykolwiek. Nie wiem kto i po co go jeszcze uzywa.

Błedy w formatowaniu i supporcie CSS o ile wogóle to można nazwać supportem CSS, nie wpominając jużo samym engine.

 

 

0668_60a0.png

 

;)

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×