Jump to content
Sign in to follow this  
Noname

Dropseek

Recommended Posts

Hej,

Poszukuje ostatniej dzialajacej wersji Dropseeka - 4.1 czy tam 4 ;-)

 

Jezeli mialby ktos na dysku i podeslal - bede wdzieczny ;-)

 

Pisałem do autora ale poki co odpowiedzi nie widac ;-)

 

Pozdrawiam,

Michał

Share this post


Link to post
Share on other sites

Autor chyba już nie rozwija dropseeka, bo strona nie działa, domena przekierowuje, sam jestem ciekaw co się stało. Czy zniknął jak margas, czy jak biedroneczka, czy może jeszcze inaczej...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Autor chyba już nie rozwija dropseeka, bo strona nie działa, domena przekierowuje, sam jestem ciekaw co się stało. Czy zniknął jak margas, czy jak biedroneczka, czy może jeszcze inaczej...

 

Ciekawe . Wcześniej nawet coś wspomniał o otwarciu działalności pod ten projekt między innymi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostatnie zmiany w pokazywaniu statusów whois wpłyneły na działnie programu Dropseek.

Czy jest jakaś wersja która pozwala odczytać statusy "w_weryfikacji", "w_kolejce" itd? Mój ulubiony Dropseek 4 rozpoznaje tylko zajęte i zarezerwowane, nie widzi wolnych. W Dropseek Evo rozpoznaje wolne ale nie pokazuje stanów pośrednich.

Jakie jest uzasadnienie tych zmian? Czy to ma być ograniczenie dostępu do przechwytywania ze statusu "Usunięta z kolejki"?

Share this post


Link to post
Share on other sites

chyba pochwaliłem za szybko :) co można zrobić jak wyświetla się komunikat:

"unable to find a version of the runtime to run this application"?

 

Dodam, że przed chwilą zainstalowałem najnowszego framework ;) coś można z tym zrobić?

 

Udało mi się odpalić, dla potomnych info, że wystarczy zainstalować framework2 zamiast 4.

Niestety nie sprawdza mi to oprogramowanie tego czego potrzebowałem, a mianowicie alexa rank, zna ktoś może oprogramowanie, które to sprawdza??

Edited by topek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×