Jump to content
Sign in to follow this  
gosciu

Gołota vs Adamek

Recommended Posts

Też nie miałem zamiaru płacić . KSW obejrząłem w telewizji internetowej . Tam za cały miesiąc 15 zł i dostęp do najlepszych kanałów także w HD. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też nie miałem zamiaru płacić . KSW obejrząłem w telewizji internetowej . Tam za cały miesiąc 15 zł i dostęp do najlepszych kanałów także w HD. :)

 

a więcej konkretów ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proszę bardzo podaję adres do strony : http://weeb.tv/channels . Przepraszam bo jednak wprowadziłem w błąd . Po prostu dopiero zauważyłem , że koszt miesięcznego premium z tego co widzę jest teraz 19.99 zł . Można owszem oglądać kanały tv za darmo ale kiedy liczba oglądających jest zbyt duża wówczas włączją opcję dostępu tylko dla uzytkowników premium . Z jednej strony to jest dobre bo darmowi użytkownicy nie zamulają transferu.. Ogólnie jestem zadowolony zwłaszcza , że większość czasu jestem za granicą i dzięki weeb tv mam dostęp do polskiej telewizji. Kanałów w premium jest na prawdę dużo .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wywiad z naszym sportsmenem "Wiśnią" niejakim :)

 

[...]

 

Nie mogę edytować, więc dopiszę, że nie tylko śmieję się bo jest spontan :)

ale szkoda mi Gościa. W ostatnien fazie wypowiedzi ma twarz wykrzywioną grymasem placzu malego dziecka. I mnie to rozczuliło. Widać krzywdę.

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jacek to bardzo przyzwoity człowiek, szkoda że mu nie wyszło, widać było brak techniki, ale mimo tego zasługuje na szacunek.

 

Właśnie uświadomił mi to mój (naj)młodszy brat, ponieważ nie znalem tego sportowca dotąd (raczej boks).

I stąd moja powyższa edycja. Zwłaszcza, że wpatrywałem się długo bo przewijalem kilka razy, w jego szczery i bolesny wyraz twarzy pod koniec wywaidu. Rozczulił mnie tak, jak rozczulają dzieci kiedy dzieje im się krzywda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Akurat dziennikarze zajmujący się MMA też przyznają, że walka Wiśniewskiego została przedwcześnie przerwana. Niefajnie, bo nie można było zobaczyć jak to się skończy.

A jak ktoś nie wie jak takie coś może się skończyć to polecam obejrzenie walki Brock Lesnar vs Shane Carwin :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Dojadę Adamka".

W takim razie i ja czekam na tę walkę.

 

http://www.wprzerwie.pl/Wpis,Sport,534817,1,Artur-szpilka-o-walce-z-tomaszem-adamkiem.html

Czyli rozumiem, że Arturowi zrosła się już szczęka, którą połamał mu 42-letni Jameel McCline?

Chodzą pogłoski, że Adamek zaboksuje w grudniu z Solisem i większość fanów boksu na świecie będzie zainteresowana tą walką. O Szpilce mało kto słyszał.

Edited by nembutal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szpilka nie dostał jeszcze porządnie w dziób - jak dostanie to nabierze pokory. Do Adama to mu brakuje jeszcze lat świetlnych.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie jestem fanem Tomasz Adamka w wadze ciężkiej. [Właściwie, gdyby to zależało ode mnie, to "wyekspediowałbym" :D go z tej wagi]. Kibicuję mu w HW tylko dlatego, że jest Polakiem.

 

Natomiast z tym panem, być może ma szansę. Chyba nawet solidną. Po pierwsze, "wyszli" z tej samej kategorii wagowej. Po drugie, już się spotykali bezpośrednio [w wadze juniorciężkiej] i Adamek zwycieżył, osiągając dzięki temu pas Mistrza Świata federacji IBF.

 

http://sport.dziennik.pl/boks/artykuly/414284,adamek-jesli-cunningham-chce-wojny-w-ringu-to-bedzie-ja-mial.html

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

taka walka dla samej walki, dla utrzymania formy i pewnosci siebie

osobiscie wolałbym innych zawodników dla Adamka

ale oglądać będę :)

Edited by megalgal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na ważeniu Adamek wyglądał na "spasionego", jak na niego oczywiście. Może to tylko moje wrażenie i taką ma budowę, że nie jest w stanie ładnie wyrzeźbić mięśni. Tak, czy inaczej dziwię się że nie kazali mu trzymać wagi nieco poniżej 100 kg na takiego zawodnika jak Cunningham, domyślam się że Adamek będzie szukał KO, a to imho dość ryzykowne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wyjdzie post pod postem, ale widzę że nikt nie szykuje się od pisania. Dobra, wyrównana walka, chyba najbardziej emocjonujący pojedynek w wadze ciężkiej Adamka. Szkoda, że nie punktowali na remis, Cunningham świetnie się zaprezentował.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uważam, że skrzywdzono Cunningham'a.

 

"Pokazywanie" się w końcówkach rund, to moim zdaniem zbyt mało aby powiedzieć, że należy się za to zwycięstwo.

Amerkanin był w ringu jak błyskawica. Szybki, zwinny, świetnie unikał ciosów. Sprawiał wrażenie boksera eleganckiego, prezentował boks ładniejszy wizualnie.

 

Tomasz Adamek zatrzymał się wg mnie pomiędzy wagami. Ma wielkie trudności, żeby dorównać "juniorom" [stracił szybkość], sprawia wrażenie ślamazarnego, a ciosu nie posiada na wagę ciężką. To jest droga przez mękę. Przynajmniej dla mnie, jak na to patrzę :D

 

Sądzę, że gdyby przed 11 rundą nie powiedzieli Cunningham'owi, że prowadzi na punkty boksowałby tak jak przez 10 wcześniejszych i wygrałby ten pojedynek. Od 11 rundy zmienił taktykę, stał się bardzo pasywny. Nastawiony na przetrwanie do końca wiedząc, że wygrywa. I dlatego [pomiedzy innymi czynnikami takimi jak obecne "nazwisko" przeciwnika], przegrał.

Edited by yarowa
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

świetna walka, ale nie ciężka, wynik? ... lubie Adamka

 

Adamek chce znowu walczyć z Kliczko? Wolne żarty. W latach świetności Gołoty nie dorasta mu nawet do pięt.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie tak wyobrazałem sobie tę walkę... hmm... Adamek powinien pokazac duzo więcej niż dziś

Adamek stanął w miejscu. Zero rozwoju .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×