Jump to content
Dj_Hit

Dziwne portfolio....

Recommended Posts

Czemu dziwne?

 

Człowiek ma takie domeny jakie sobie zarejestruje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Człowiek ma takie domeny jakie sobie zarejestruje :(

 

do tego to nic nie mam, bo niektóre nawet ciekawe ;)

 

Czemu dziwne?

 

wygląd strony i rozkład nie pasuje do portofolio, tylko raczej totalnego nieładu z którego tak naprawdę w ostateczności niczego się nie dowiadujemy!

Share this post


Link to post
Share on other sites
do tego to nic nie mam, bo niektóre nawet ciekawe :(

wygląd strony i rozkład nie pasuje do portofolio, tylko raczej totalnego nieładu z którego tak naprawdę w ostateczności niczego się nie dowiadujemy!

Mysle ze najlepiej bedzie, jak na temat tego portfolio wypowie sie jego wlasciciel ;) - o ile mnie pamięć nie myli jest uzytkownikiem forum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

na szybko szukalem i nie znalazlem ale chyba to portfolio bylo juz obgadywane na di.pl ;P

Share this post


Link to post
Share on other sites
na szybko szukalem i nie znalazlem ale chyba to portfolio bylo juz obgadywane na di.pl ;P

 

taaaa to kolega od domeny delma.pl ;D

Ktos nazwal go sprzedawca margaryny (przez pomylke na All wystawil 10 takich samych aukcji), ale przyznac trzeba ze czesc domen jest calkiem calkiem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kilku mu zazdroszczę: choćby JanPawelII.pl i BenedyktXVI.pl oraz DolinaRospudy.pl (to się nazywa darmowa reklama!)

Awionetki.pl też są fajne.

Ale rozbroiła mnie TarczaAntyrakietowa.pl - super :(

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kilku mu zazdroszczę: choćby JanPawelII.pl i BenedyktXVI.pl oraz DolinaRospudy.pl (to się nazywa darmowa reklama!)

Awionetki.pl też są fajne.

Ale rozbroiła mnie TarczaAntyrakietowa.pl - super :(

Pewnie masz lepsze ;)

Kazdy ma lepsze i gorsze domeny. Na szybko to kilka domen bez namyslu bym rejestrowal gdyby byly wolne.

 

Nadal wydaje mi się, że temat był ;?

Widzę, że jest tam skarb*com.pl, zastanawialem sie czy brac do kompletu z .pl, widocznie zbyt długo ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pewnie masz lepsze :(

Pewnie, że mam kilka lepszych i kilka gorszych. Jak każdy na tym forum więc nie czuję się specjalnie jakoś wyróżniony.

I z tą zazdrością napisałem na poważnie: DolinaRospudy.pl jest świetna...

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

widać, że niekótrzy często oglądają wiadomości i rejestrują pewne wydarzenia, oby tylko nikt nie zaczął rejestrować domen o przebojach polityków bo nie nadąrzy :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

NIestety, promocja na domeny .pl kiedys sie konczy i trzeba przedluzyc juz za normalna cene. Naliczylem 148 samych tylko domen .pl. Razy srednio 100 PLN brutto (miedzy 80PLN w OVH a ofertami za 122PLN brutto) wychodzi, ze odnowienie samych tylko .pl na rok kosztuje 14 800 PLN. Czy to wszystko sie oplaca? Mam na mysli to, ze pod wieloma ciekawymni haslami nie ma reklam,tylko przekierowuje na strone tego Zaglowca.

Share this post


Link to post
Share on other sites
do tego to nic nie mam, bo niektóre nawet ciekawe :(

wygląd strony i rozkład nie pasuje do portofolio, tylko raczej totalnego nieładu z którego tak naprawdę w ostateczności niczego się nie dowiadujemy!

 

hehe, dokladnie. mi to wyglada bardziej na strone sekty ;)

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
forum troche dziwne :) ale domenjest sporo i niektore niezle

 

a niby czemu dziwne forum? (może rozwiniesz swoją myśl) Tutaj poprostu wszyscy żyjemy domenami =)

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Większość tych domen to totalny szajs i nindże. Tylko kto na tym forum nie kupił sobie kilku/kilkunastu/kilkudziesięciu nindż?

Kilka z nich sam bym kupił... Więc też nie wiem dlaczego to portfolio ma być dziwne...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej wszystkim

 

Z tego co uważniej się doczytałem to koleś ma jakąś fobię na punkcie szklanej kuli chce zbudowac jakąś kule ... ,, Celem ,, Projektu Kula '' jest ustawienie na Płycie Głównej Krakowskiego Rynku 3 m konstrukcji Kuli o powierzchni Lustra w jakiej odzwierciedlał się będzie otaczający Świat wraz Krajobrazem... '' to jakiś wynalazek więc działa jakimś planem tym bardziej że jeszcze jak zacznie od skonfigurowania tego wirtualnego świata na kuli czy na sferze jak pisze to będzie nieżle :) ciekawe ile mu to zajmie :)

post-1023-1189382930_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×