Jump to content
Sign in to follow this  
Growli

Domeny SMS

Recommended Posts

Hey!Korzystałem z usług tego serwisu w czwartek i jestem bardzo zadowolony,dane do panelu otrzymałem w ciągu 10 minut,

Jedynym minusem jest to,że nie ma domen .com jak narazie,bo gadałem z nim na gg i mowił ze już wkrótce oferta się poszerzy,Pozdro!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale weźmy pod uwagę to,że domenę można kupić np.za 12 groszy.Ja kupiłem u nich za sms bo nie posiadam konta w banku a lecieć na pocztę z przekazem na 12 groszy no to trochę siara jak dla mnie:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hey!Korzystałem z usług tego serwisu w czwartek i jestem bardzo zadowolony,dane do panelu otrzymałem w ciągu 10 minut,

Jedynym minusem jest to,że nie ma domen .com jak narazie,bo gadałem z nim na gg i mowił ze już wkrótce oferta się poszerzy,Pozdro!

Post 3min po rejestracji na forum. Właściciel?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właścicielem może i bym chciał być:)3 minuty po rejestracji?Kolego jeżeli zobaczyłem ten temat a nie byłem zarejestrowany na tym forum to wtedy sa te 3 minuty po rejestracji:)Ale chcąc pomóc innym odpowiedziałem na ten post a może niepotrzebnie,niech inni się zastanawiają czy te domeny to prawda czy kit

Share this post


Link to post
Share on other sites

fajny regulamin:

 

7.Użytkownik serwisu sms-domeny.pl przyjmuje do wiadomości że serwis rejestrując domenę na jego prośbę może skorzystać z promocji np."Domeny za 0zł" itd.

 

co w regulaminie znaczy "itd"

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dosyc podobne do "maciejd8" ;)

Nawet się e-mail przypisany do tego konta użytkownika zgadza.

 

 

Właścicielem może i bym chciał być:)3 minuty po rejestracji?Kolego jeżeli zobaczyłem ten temat a nie byłem zarejestrowany na tym forum to wtedy sa te 3 minuty po rejestracji:)Ale chcąc pomóc innym odpowiedziałem na ten post a może niepotrzebnie,niech inni się zastanawiają czy te domeny to prawda czy kit

Obłuda obłuda obłuda!!!!! :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest jan
Chciałbym zaznaczyć, że ja nie mam nic wspólnego z właścicielem i serwisem.

Zobaczyłem link do oferty w internecie po prostu.

 

 

Pewnie tak. ;)

 

jarek17 też Ci pewnie uwierzy razem z lufthansą

 

:P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pewnie tak. ;)

 

jarek17 też Ci pewnie uwierzy razem z lufthansą

 

:P

 

Ofertę znalazłem na forum PiO, ale widzę, że już ją usunęli.

 

Nie wiem o co ci chodzi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Growli

 

Jeśli twoja "firemka" miałby pełne dane kontaktowe na stronie: http://www.specs.pl/kontakt.html prościej byłby mi w to wierzyć...

 

whois specs.pl

 

DOMAIN: specs.pl

registrant's handle: mjp_dr_00002995 (INDIVIDUAL).

tez nie pomaga...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odbiegając od głównego tematu dyskusji:

 

Nie temat na takie rozmowy ;) Chcesz to napisz PW, podam Ci dane firmy włącznie z NIP, REGON.

@Growli

 

Ustawa z dnia 18 lipca 2002 r.o świadczeniu usług drogą elektroniczną.1)(Dz. U. z dnia 9 września 2002 r.)

 

podaje:

 

Obowiązki usługodawcy świadczącego usługi drogą elektroniczną

 

Art. 5. 1. Usługodawca podaje, w sposób wyraźny, jednoznaczny i bezpośrednio dostępny poprzez system teleinformatyczny, którym posługuje się usługobiorca, informacje podstawowe określone w ust. 2-5.

2. Usługodawca podaje:

1) adresy elektroniczne,

2) imię, nazwisko, miejsce zamieszkania i adres albo nazwę lub firmę oraz siedzibę i adres.

3. Jeżeli usługodawcą jest przedsiębiorca, podaje on również informacje dotyczące właściwego zezwolenia i organu zezwalającego, w razie gdy świadczenie usługi wymaga, na podstawie odrębnych przepisów, takiego zezwolenia.

4. (10) Przepis ust. 3 nie narusza obowiązku określonego w art. 21 pkt 2 ustawy z dnia 2 lipca 2004 r. o swobodzie działalności gospodarczej (Dz. U. Nr 173, poz. 1807).

5. Jeżeli usługodawcą jest osoba fizyczna, której prawo do wykonywania zawodu jest uzależnione od spełnienia określonych w odrębnych ustawach wymagań, podaje również:

1) w przypadku ustanowienia pełnomocnika, jego imię, nazwisko, miejsce zamieszkania i adres albo jego nazwę lub firmę oraz siedzibę i adres,

2) samorząd zawodowy, do którego należy,

3) tytuł zawodowy, którego używa, oraz państwo, w którym został on przyznany,

4) numer w rejestrze publicznym, do którego jest wpisany wraz ze wskazaniem nazwy rejestru i organu prowadzącego rejestr,

5) informację o istnieniu właściwych dla danego zawodu zasad etyki zawodowej oraz o sposobie dostępu do tych zasad.

 

więc łamiesz prawo, Growli.

Share this post


Link to post
Share on other sites
więc łamiesz prawo, Growli.

do tego plagiaty prac graficznych, o czym już kilkakrotnie wspominałem. Pan jednak idzie w zaparte i próbuje wciskać ludziom kit.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nawet się e-mail przypisany do tego konta użytkownika zgadza.

 

DawPi czy Ty aby się nie rozpędziłeś z informacjami kto pod jakim mailem jest zarejestrowany? Rozumiem cel tego, na pewno wszyscy są wdzięczni, ale wszystko ma swoje granice i trochę mi to odbiega od Twoich innych komentarzy na tym forum.

 

@Growli Ciężko będzie Ci się wytłumaczyć choć ja zdania nie mam i nie interesują mnie domeny za sms...

Share this post


Link to post
Share on other sites
DawPi czy Ty aby się nie rozpędziłeś z informacjami kto pod jakim mailem jest zarejestrowany? Rozumiem cel tego, na pewno wszyscy są wdzięczni, ale wszystko ma swoje granice i trochę mi to odbiega od Twoich innych komentarzy na tym forum.

 

Dokladnie... 

Share this post


Link to post
Share on other sites
DawPi czy Ty aby się nie rozpędziłeś z informacjami kto pod jakim mailem jest zarejestrowany? Rozumiem cel tego, na pewno wszyscy są wdzięczni, ale wszystko ma swoje granice i trochę mi to odbiega od Twoich innych komentarzy na tym forum.

 

Ja również mam takie odczucie. Przez chwilę poczułem się jakbym był nie na poważnym forum, tylko w amatorskim serwisie jaki jest krytykowany w tym wątku.

 

Szczerze mówiąc, to chwilę zawahałem się czy puścić ten wpis, bo jak mi tu zaraz moderator wyświetli mojego maila "za karę" to będzie jazda :) Z drugiej strony nie mam nic do ukrycia, więc co mi tam... :)

Edited by Konrad

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×