Jump to content
Sign in to follow this  
apze

automatyczny Tekst na przechwyconych domenach

Recommended Posts

Domena x.pl została przechwycona i zarejestrowana w serwisie Dropped.pl, pierwszym w Polsce serwisie przechwytującym domeny internetowe.

 

Jeśli widzisz tę stronę zamiast serwisu internetowego, który znajdował się poprzednio pod tą domeną, oznacza to że domena nie została opłacona w terminie przez poprzedniego właściciela i nastąpiło jej przechwycenie. Domena została zarejestrowana dla jednego z klientów serwisu Dropped.pl.

 

 

Skontaktuj się z właścicielem domeny

 

Jeśli jesteś zainteresowany kupnem tej domeny, możesz skorzystać z formularza kontaktowego aby wysłać wiadomość do właściciela domeny.

 

Dowiedz się więcej o przechwytywaniu domen

 

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o usłudze przechwytywania domen internetowych, kliknij powyższy odnośnik aby przejść do naszej dokumentacji.

 

Taki tekst pokazuje się pod jedną z moich domen, której dropped.pl nie przechwycił. Została zarejestrowana.

Nie chciałbym, aby była pod tym adresem informacja o tym, że domenę przechwycono ponieważ tak nie było i może to wpłynąć negatywnie na mnie, gdy ktoś będzie chciał mi odebrać domenę (być może się mylę).

 

Myślę, że dla domen zarejestrowanych i tych z prywatnych opcji można by delikatnie zmienić ten tekst.

 

 

ps1 sorry Michal, jeżeli inni userzy będą mieli podobne zdanie i stracisz czas na zmianę tego oraz darmową reklamę :)

ps2 wiem, że wystarczy mi zmienić DNSy :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

W sumie można to faktycznie zrobić, w bazie danych jest informacja czy domena została przechwycona czy zarejestrowana z palca. Zajmę się tym, jak mi gorączka spadnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobrze jakby tekst można było edytować i dodawać zdjęcia

 

a najlepiej, aby na Dropped wprowadzono opcję ministrony w oparciu o reklamy Tradedoubler

Edited by Andro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×