Jump to content
Sign in to follow this  
kwalejko

słowa kluczowe dla serwisu

Recommended Posts

Witam,

jakie według was najlepsze są słowa kluczowe do pozycjonowania serwisu ogłoszeniowego: www.ogloszenia.londyn24.pl.

Proszę o propozycję słów.

Krzysztof

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam,

jakie według was najlepsze są słowa kluczowe do pozycjonowania serwisu ogłoszeniowego: www.ogloszenia.londyn24.pl.

Proszę o propozycję słów.

Krzysztof

 

do kogo kierowany jest serwis? polacy zamieszkali w londynie?

 

słowa powinny być dobrane pod względem treści i targetu (odbiorcy)

geolokacja też odgrywa tu pewną rolę.

Edited by Alex (MisUszatek)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Interesuje mnie tylko wykaz słów. Czy to takie trudne napisać, jakie są według was najtrafniejsze? Portal jest już pozycjonowany, i uważam że na najważniejsze słowa kluczowe ma wysokie pozycje. Jednak, możliwe że coś umknęło mojej uwadze, więc to pytanie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzupełnił bym "keywords" słowem Londyn, London, dodał bym też inne miasta z wysp, w których jest najwięcej Polaków. Poza tym praca, pracy, mieszkania, mieszkanie, mieszkan, dom, domow, wynajem, wynajme, kwatera, zakwaterowanie, Polska, Polskie, ogloszenia, anonse, kupie, wyjazd, wyjazdy, lot, itp.

Edited by tinplate

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję Tinplate.

 

Keywords jest generowany dla każdej podstrony automatycznie według schematu. Ale ze słów, które podałeś coś z pewnością wykorzystam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niestety, co do tego nie masz racji. Gdybym dostosował się do twojej rady, nie miałbym wejść na stronę chociażby z wp.pl. A np. Description i Title odgrywają bardzo ważną rolę przy pozycjonowaniu strony, jeśli nie najważniejszą (oczywiście poza wartościowymi linkami).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Niestety, co do tego nie masz racji. Gdybym dostosował się do twojej rady, nie miałbym wejść na stronę chociażby z wp.pl. A np. Description i Title odgrywają bardzo ważną rolę przy pozycjonowaniu strony, jeśli nie najważniejszą (oczywiście poza wartościowymi linkami).

Odnośnie title i description nic nie pisałem. A co do wejść z wp.pl - jaki procent całości one stanowią ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Odnośnie title i description nic nie pisałem. A co do wejść z wp.pl - jaki procent całości one stanowią ?

Na pewno znikomy. ~5-8%

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×