Jump to content
Sign in to follow this  
isildur

PraktyczneDomeny.pl

Recommended Posts

Dlaczego Praktyczne a nie np. teoretyczne domeny? Dlaczego taka domena?

 

isildur "plują Tobie w twarz a Ty mówisz, że deszcz pada". Nawet nie przeprosiłeś za nie swoje teksty. Dobrze, że domeny są chociaż unikatowe i nie mogą się powtórzyć.

Share this post


Link to post
Share on other sites

tak SELES ma u mnie duże piwo na następnym MD ;) z SELESem rozmaiwalem na priv w tej kwestii, a publicznie robic z tematu jakiegos dziwnego OT ku uciesze innych osob, nie mam zamiaru.

 

Strona jest w trakcie rozbudowy jeszcze - template sie dzis zmienil kilka razy - bo dalem strone do przegladu wlasnie po ty, by zanim zacznie naprawde dzialac byla przejrzana przez doswiadczonych i nowych uzytkownikow di.pl

 

 

alpine5: co do blondynki to no wiesz - wybralem sposrod setek a Ty mi mowisz ze nieladna :)??

Edited by isildur

Share this post


Link to post
Share on other sites
co do blondynki to no wiesz - wybralem sposrod setek a Ty mi mowisz ze nieladna :)??

 

No cóż, o gustach (zwłaszcza w temacie kobiet) się nie dyskutuje...

 

Trzeba było zrobić szybki casting i tak byś swoim wyborem nie zadwolił wszystkich (może piszę tak dlatego, że moja żona jest dla mnie ideałem kobiety) ;)

 

S.F.

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites
może piszę tak dlatego, że moja żona jest dla mnie ideałem kobiety)

 

i prawidlowo ;) - podeslij zdjecie swojej zony zatem :)

 

 

Dlaczego Praktyczne a nie np. teoretyczne domeny? Dlaczego taka domena?

 

bo praktyka zawsze wygrywa z teoria i nie zawsze znaczy to samo ;)

Edited by isildur

Share this post


Link to post
Share on other sites
i prawidlowo :) - podeslij zdjecie swojej zony zatem ;)

 

Bez urazy (znów ;) ) nie stać Cię na wykorzystywanie wizerunku mojej żony na swojej stronie.

 

 

Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru

 

S.F.

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bez urazy (znów ) nie stać Cię na wykorzystywanie wizerunku mojej żony na swojej stronie.

 

w takim razie zostaje blondynka :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

dzieki za uwage , ale brak konkretow, szczegolnie jesli chodzi o szyk zdan.

 

 

PS: co do szyku zdan

Cenny jest adres ten, pod który trafić każdy może...
brzmi jak Yoda z Gwiezdnych Wojen :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak się przyglądam tym wszystkim portfolio. Wiele z nich posiada ofertę dla startupów, oferują pośrednictwo. To jakiś nowy trend :) ?

 

 

 

Ze względu na dużą ilość zgłoszeń, pragniemy Państwa poinformować, że będziemy się kontaktować tylko z właścicielami domen naprawdę wartościowych.

W związku z cytatami na stronie chciałbym zapytać ile poprzez tę stronę otrzymałeś próśb o pośrednictwo, że skłoniło Cię to do napisania takiego tekstu?

 

Zaufało nam już kilkadziesiąt firm z różnych branż!! Dołącz do nich i znajdź już dziś domenę dla siebie!!

 

Kilkadziesiąt to znaczy ponad 20. Czy tyle sprzedałeś już domen?

Jesteśmy entuzjastami domen!

Oznacza to, że także nie działasz sam, cichy wspólnik ? ;>

Share this post


Link to post
Share on other sites
W związku z cytatami na stronie chciałbym zapytać ile poprzez tę stronę otrzymałeś próśb o pośrednictwo, że skłoniło Cię to do napisania takiego tekstu?

 

Od momentu nowego opublikowania strony dostalem juz na maila ponad 15 prosb o pomoc w sprzedazy - przewaznie domeny ninje z promocji, stad ta uwaga

 

Kilkadziesiąt to znaczy ponad 20. Czy tyle sprzedałeś już domen?

 

Sprzedałem wiecej niz 20, w ciagu ostatniego 1,5 roku :)

 

Oznacza to, że także nie działasz sam, cichy wspólnik ? ;>

 

Tak, nie działam sam jest nas dwóch....na razie :)

 

 

oferują pośrednictwo. To jakiś nowy trend ?

 

apze to mnie pytasz?? :D

Edited by isildur

Share this post


Link to post
Share on other sites

Portfolio wygląda oki, choc sam nie wiem czy warto inwestować w takie porfolio czas.

Sam kiedys miałem strone w html, pozniej skrypt, ale majac ponad 500 domen i czesta rotacje domen, musialem pokladac duzo czasu w aktualizacje portfolio (dodawac nowe, usuwac te co sprzedalem i wygasly), naprawde sporo sporo czasu itp.

Od jakiegos czasu wrzucilem wszystko do Dropped i teraz mam aktualna liste domen dostepnych na sprzedaz i nie musze sie bawic a aktualizacje, kody authinfo, faktury itp. - portfolio

Także jak masz czas i ochote to warto sie bawic a jak nie to lepiej poswiecic czas na zarabianie kasy (w inny sposob) i inwestowanie w domeny i łapanie ciekawych domen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W stopce nietematyczne rotacyjne linki (SWL ?) - bardzo profesjonalne portfolio z linkami stylu "Wiązanie krawata".

 

To nie wiem, czy warto pytać: Nie ma NIP-u i REGON-u na stronie, bo to nie strona firmowa ale "prywatna"?

Share this post


Link to post
Share on other sites

skoro wystawiam faktury to jest logiczne ze firma ma swoj NIP i REGON - natomiast nie ma obowiazku podawania tego na stronie.....co do linkow to coz, jedni wrzucaja google adsens, inni linki - nie razi to bardzo w oczy a ma swoje zadanie do spelnienia :)

Edited by isildur

Share this post


Link to post
Share on other sites
inni linki - nie razi to bardzo w oczy a ma swoje zadanie do spelnienia ;)

taa, jasne... Idealnie nadaje się, aby dostać filtr od Google. Dam Ci taką radę, jeśli chcesz zająć się pozycjonowaniem własnego serwisu to nigdy, przenigdy, nie dawaj na stronie docelowej SWLa. Wystarczy miły gest któregoś z "kolegów" z branży SEO i moderator Google założy Ci filtr i polecisz w kosmos w SERPach.

Edited by p0zer

Share this post


Link to post
Share on other sites

u mnie się rozjeżdża

w sensie jak klikam na daną kategorię to kolumna "kontakt" kończy się na 'kont' a 'formularz' na 'formul'

 

firefox 3.5.3

rozdz 1680x1050

 

 

pzdr

 

d.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No dziwne, tym bardziej, że w różnych kategoriach strona wygląda u mnie inaczej

mianowicie:

 

biznes - zle

nieruch - zle

edukacja - prawie ok

prawo - OK

zdrowie OK

turystrka - zle

rozrywka przemysl - prawie ok

uslugi - prawie ok

inne ok

 

 

pzdr

 

d.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hmmm...

 

IE : 1680x1050 i 1440x900 - wszystko cacy

FF: 1680x1050 i 1440x900 - wszystko nie cacy ;-)

 

no nie wiem, może coś ja mam zje...ane skoro tylko u mnie nie działa :)

 

pzdr.

 

d.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×