Jump to content
Sign in to follow this  
Konrad

Jak sprawdzić kiedy wygasa sprzedawana domena i inne...

Recommended Posts

Czy da się jakoś sprawdzić kiedy wygasa domena wystawiona na aukcji AfterMarket, czy też jedyną możliwością jest wysłanie pytania do sprzedającego lub grzebanie we whois.pl?

 

I drugie pytanie - czy jest możliwość napisana maila do osoby, która jako druga licytowała domenę w mojej aukcji, ale nie wygrała? Tzn. mam nick, ale nie ma nigdzie linku "wyślij wiadomość" - gdzie tego szukać?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy da się jakoś sprawdzić kiedy wygasa domena wystawiona na aukcji AfterMarket, czy też jedyną możliwością jest wysłanie pytania do sprzedającego lub grzebanie we whois.pl?

 

who.is powinno być Twoim podstawowym narzędziem..

 

I drugie pytanie - czy jest możliwość napisana maila do osoby, która jako druga licytowała domenę w mojej aukcji, ale nie wygrała? Tzn. mam nick, ale nie ma nigdzie linku "wyślij wiadomość" - gdzie tego szukać?

 

a po jaki gwint? ;)

klienci którzy przegrali aukcję i byli na drugim miejscu na milion % nie będę zainteresowani, miałem tak przy braku płatności za domeny, samochody itd - nie wiem czemu, ale tak jest :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
klienci którzy przegrali aukcję i byli na drugim miejscu na milion % nie będę zainteresowani, miałem tak przy braku płatności za domeny, samochody itd - nie wiem czemu, ale tak jest :)

 

To chyba jakieś psychologiczne działanie. Jeśli ten, co dał niewiele więcej niż ja nie chciał tej domeny (samochodu, czy czegokolwiek), to może jednak nie warto. Do tego sprzedający chce "na siłę" sprzedać, coś jest nie tak...

 

Tak mi się przynajmniej wydaje. Natomiast odnośnie terminu wygasania domen sprzedawanych na giełdzie, to faktycznie przydałaby się taka informacja bezpośrednio na aukcji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×