Jump to content
Sign in to follow this  
jahptb

potwierdz.pl

Recommended Posts

Kurcze nie wiem gdzie to wkleić.

Ewentualnie pod jakieś rezerwacje...nie widzę większego zastosowania...:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
potwierdz.pl
Zastanawiam się nad zastosowaniem tejże domeny, i szczerze mówiąc niewiele mi do głowy przychodzi. Co można potwierdzać na takiej stronie?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zastanawiam się nad zastosowaniem tejże domeny, i szczerze mówiąc niewiele mi do głowy przychodzi. Co można potwierdzać na takiej stronie?

 

Rezerwacje np.

ale

 

- potwierdzy.pl

jest wolna.

 

Zawsze możesz walnąć jakiś przewodnik o umocnieniach i historii zburzonych twierdzy...znaczy po twierdzy...:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

mi jeszcze przychodzi do głowy portal z opiniami o sprzęcie czy innych produktach :) ... np. potwierdź to co sklepy o tym piszą że to jest takie super ;D

Edited by jahptb

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mimo najszczerszych chęci nie widzę dla niej żadnego zastosowania. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
mi jeszcze przychodzi do głowy portal z opiniami o sprzęcie czy innych produktach :)
No może, może... W sumie to takie trochę gorsze "oceń", ale chyba słowo następne w kolejce... Jeśli zamierzasz sprzedawać tę domenę, to na Twoim miejscu jeszcze rozważyłbym branżę środków na impotencję - "potwierdź swoją męskość" - dobra na adres w reklamach takich produktów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mimo popuszczania wodzy fantazji jakoś nie potrafię znaleźć zastosowania dla w/w domeny

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja pierwsza myśl to dla firmy kurierskiej ... typu potwierdź lokalizację mojej paczki, podajesz kod i informuje Cie gdzie aktualnie znajduje się twoja przesyłka :) lub przesyłka wysłana ... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może jakiś system do potwierdzania subskrypcji newsletterów itp. Tak aby nie przychodził spam - niby zamówiony poprzez formularz bez potwierdzania linkiem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moje drugie skojarzenie, to np. wysyłanie do znajomych e-zaproszeń na jakieś przyjęcie i należy potwierdzić swoją obecność [...] coś w tym stylu.

Lub też wysyłanie normalnych zaproszeń i na dole napisać - "Swoją obecność potwierdź poprzez link: www.adamkowalski.potwierdz.pl -> podając hasło: xxx :)

Edited by Bert

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×