Jump to content
administrator

otoPozyczki.pl

Recommended Posts

Witam

 

Mimo rozleglej dyskusji tu na forum i w innych miejscach odnosnie domen typu 'oto' oraz (przede wszystkim) sporej krytyki, udało mi się zrealizować pierwszą transakcje domenową powyzej kwoty 8 setek. ;] Domena otoPozyczki.pl została bowiem sprzedana za 1200zł co uważam za mój osobisty sukces. :P

 

Pozdrawiam wszystkich gorąco! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gratuluję!

 

Jak znalazłeś klienta? A może klient znalazł się sam? :P

Giełdy domen głównie, troszkę promowałem mimo iż ruchu jako takiego nie generowała. Pod domeną kryła się informacja o możliwości odsprzedaży i pewnego pięknego dnia dostałem telefon z propozycją spotkania się. ;)

 

Dzięki wszystkim ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

bez sensu :P zwłaszcza jak widzę gdzie kieruje obecnie (a raczej na właściciela jakich domen) ;)

 

 

sprzedaży gratuluje ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
bez sensu :P zwłaszcza jak widzę gdzie kieruje obecnie (a raczej na właściciela jakich domen) ;)

 

sprzedaży gratuluje ;)

 

A znasz KantorPolski.pl ? - sieć pożyczek.

W świetle powyższego może się okazać, że kupujący zrobił niezły interes.

Mimo wszystko gratuluję.

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gratuluje sprzedaży, tym bardziej że domena 'oto' firmuje wszystkie pozostałe moje domeny, więc mam do tego przedrostka taki mały sentyment :blink:

 

#TwojaPozyczka.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
no to czekamy na wyjaśnienie ;)

Jasne. Oto i one:

 

"Na tej stronie możesz odwołać aukcję domeny otopozyczki.pl. Pamiętaj, że aby ograniczyć nadużywanie tej operacji, jest ona płatna zgodnie z aktualnym cennikiem. Aukcja nie może być odwołana później niż 6 godziny przed jej zakończeniem.

 

Koszt odwołania tej aukcji to 50 PLN.

 

Brak wymaganej ilości środków na koncie!"

 

Stwierdziłem że skoro prawie dwa miesiące nikt nie zainteresował się na AM tą aukcją to da radę 'wytrzymać' do końca aukcji bez odwołania. Dlatego też zachęcam do nie składania ofert! ;)

Edited by administrator

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jasne. Oto i one:

 

"Na tej stronie możesz odwołać aukcję domeny otopozyczki.pl. Pamiętaj, że aby ograniczyć nadużywanie tej operacji, jest ona płatna zgodnie z aktualnym cennikiem. Aukcja nie może być odwołana później niż 6 godziny przed jej zakończeniem.

 

Koszt odwołania tej aukcji to 50 PLN.

 

Brak wymaganej ilości środków na koncie!"

 

Stwierdziłem że skoro prawie dwa miesiące nikt nie zainteresował się na AM tą aukcją to da radę 'wytrzymać' do końca aukcji bez odwołania. Dlatego też zachęcam do nie składania ofert! :)

 

No czyli pic na wodę fotomontaż... Gdybyś sprzedał tę domenę to by cię było stać na skasowanie aukcji. Nikt poważny nie ryzykowałby, utraty domeny za 200 pln w momencie gdy jest oferent dający 5 razy tyle.

 

# Porażka.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
DOMENA: otopozyczki.pl

id abonenta: hmns546364 (osoba fizyczna)

serwery nazw: dns.home.pl. [62.129.252.30]

utworzona: 2009.07.07 15:54:14

ostatnia modyfikacja: 2009.07.07 15:54:14

Czyli domena nie zmieniła abonenta?

Share this post


Link to post
Share on other sites
No czyli pic na wodę fotomontaż... Gdybyś sprzedał tę domenę to by cię było stać na skasowanie aukcji. Nikt poważny nie ryzykowałby, utraty domeny za 200 pln w momencie gdy jest oferent dający 5 razy tyle.

Jedyne co to zasponsorowałeś mi stres, bo oczywiscie nie wspominałem o ofercie na AM z uwagi na to by ktoś złośliwie nie zalicytował... I niewykluczone że aukcję jeszcze usunę, wkońcu mam czas do 6h przed czasem. :P

Ty gdybyś wygrał w totolotka to od razu kupiłbyś BMW M3 i oddał biedakowi który nawet nie wiedział o Twojej wygranej? Do takiej sytuacji to bym porównał.

 

Łatwo oceniać, ale jak tam wolicie.

 

 

// domainer: umowa podpisana, na 'myk' z AM zgodził się klient. jesli chcesz wiecej szczegolow na priv, nie bardzo czuje potrzeby tłumaczenia sie publicznie. :P

Edited by administrator

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×