Jump to content
Sign in to follow this  
Grzegorz

ProjektyArchitektoniczne.pl

Recommended Posts

Pan Daniel D. kiedys napisał, że jeżeli firma sama się do Ciebie zgłosi po domenę to wszystkie ofery poniżej 1k trzeba odrzucić :unsure:

 

Pozdrawiam,

Bartek.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pan Daniel D. kiedys napisał, że jeżeli firma sama się do Ciebie zgłosi po domenę to wszystkie ofery poniżej 1k trzeba odrzucić :unsure:

 

Pozdrawiam,

Bartek.

 

heh, cos w tym jest...

 

ps. fajna, taka dluga a nie ma nigdzie zagrozenia ś ż ż ą itd.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pan Daniel D. kiedys napisał, że jeżeli firma sama się do Ciebie zgłosi po domenę to wszystkie ofery poniżej 1k trzeba odrzucić :unsure:

 

Pozdrawiam,

Bartek.

 

w pełni popieram! Niech sami powiedzą ile mogą dać a jak dadzą mniej niż 1k to napisz im wtedy że dziękujesz i po kłopocie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam. Czy oni się pierwsi do ciebie odezwali, czy to ty wysłałeś im ofertę? Dużo końcówek jest wolnych - spróbuj ich nie wystraszyć. Zorientuj się czy to duża firma - jakim kapitałem dysponuje, ile lat jest na rynku; byc moze dopiero wchodzi - acz i to ma dobre strony. Jeżeli przedstawiłbyś więcej informacji na temat firmy to łatwiej byłoby podać cenę jaką możesz sobie zaśpiewać. Życze powodzenia; jeśli chcesz (mozesz) podaj wiecej informacji o firmie której zamierzasz sprzedać tą domene (oczywiscie nie nazwę ;-))

Share this post


Link to post
Share on other sites
mysle ze 1200-1400pln na tyle mozesz liczyc jak dobrze pogadasz...

Wątpię, czy aż tyle, ale domena jest ok. Długa, ale konkretna. Życzę oczywiście 12000-14000 funtów...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam!

Mam ofertę na tą domenę i chciałem się Was zapytać o jej wartość.

Trochę długawa, ale taka to fraza.

na ile masz tą ofertę? to od firmy projekty-architektoniczne.pl? 300zł może do 400zł.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zbyt dużo chciałbyś wiedzieć.

To ułatwia sprawę i nie wiem dla czego jest tajemnicą. Po tym poznasz czy rozmawiasz z konkretnym kontarchentem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
To ułatwia sprawę i nie wiem dla czego jest tajemnicą. Po tym poznasz czy rozmawiasz z konkretnym kontarchentem.

Oferta jaką dostałem to 800zł, ale nie śpieszy mi się ze sprzedażą.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Oferta jaką dostałem to 800zł, ale nie śpieszy mi się ze sprzedażą.

ja bym się nie zastanawiał i sprzedał. mogą znależc coś lepszego w domenach i poprostu dadzą sobie luz.

Share this post


Link to post
Share on other sites
ja bym się nie zastanawiał i sprzedał. mogą znależc coś lepszego w domenach i poprostu dadzą sobie luz.

 

jesli potrzebne mu sa pilnie pieniadze to tak, a jesli nie, to niech trzyma bo to dobra domena.

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam. Powiedz im 1000zł - uważam że kupią.

Jak zależy ci na szybkiej sprzedaży - to tak zrób. Duża szansa, że się zgodzą.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×