Jump to content
necik

Złodzieje

Recommended Posts

MasterNET, wstawił się za Nami.

 

Jaka jest definicja kradzieży? Można przywłaszczyć coś co do nikogo nie należy? Nie mylić z komunizmem - tu wszystko było wspólne i niczyje zarazem.

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeżeli oleję i nie opłacę domeny PL, to jak szybko mogę się spodziewać kradzieży jej przez domenowych złodziei ?

To tak samo jak "jeśli świadomie wyrzucę 100 zł i odejdę to po jakim czasie mogę się spodziewać, że ktoś je ukradnie?"

 

Nie rozumiem, dlaczego ludzie mają takie podejście...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam.

Brałem udział w licytacji domeny activehosting.pl

Niestety zapomniałem o niej w dniu zakończenia...

Ktoś to kto ją wygrał zrobił sobie na niej jakiś WP, pisze z tym kimś emaile ale nie chce oddać domeny a sprzedać napewno ją będzie chciał za kilka tys zł, czy mogę domenę odzyskać w inny sposób ? na drodze sądowej ?

 

Pozdrawiam.

 

Edit///

 

Teraz widzę przekierował na firmę krystiana.. (boost) brak słów

 

http://www.webhostingtalk.pl/topic/20386-z...em-o-licytacji/

 

ciekawe podejście mają na tym forum... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Najważniejsze, że domaining potrafi rozpalić emocje. :)

Nie cieszyłbym się zbytnio - co najmniej połowa wypowiedzi tam zamieszczonych w tym temacie to ciężkie bredzenie i wypisywanie bzdur, których nikt nawet nie próbuje prostować.

Emocje emocjami, ale potem ktoś jeszcze będzie się powoływał na tego typu wypowiedzi i nimi sugerował...

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie cieszyłbym się zbytnio - co najmniej połowa wypowiedzi tam zamieszczonych w tym temacie to ciężkie bredzenie i wypisywanie bzdur, których nikt nawet nie próbuje prostować.

Emocje emocjami, ale potem ktoś jeszcze będzie się powoływał na tego typu wypowiedzi i nimi sugerował...

Pozdrawiam!

 

Środowisko domainer'ów nie ma i jeszcze długo mieć nie będzie dobrej opinii. Z jednej strony wynika to z frustracji potencjalnych klientów, których wk..wia, iż nie mogą sobie pozwolić na domenę, którą sobie upatrzyli (złe emocje podsycane argumentem - "przecież cwaniaku, kupiłes tę domenę za 10zł.."), a z drugiej strony, sami domainerzy sobie budują taki wizerunek (ironiczne odpowiedzi na zapytania ofertowe, cybersquatting, "dziwne" przekierowania ruchu).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Środowisko domainer'ów nie ma i jeszcze długo mieć nie będzie dobrej opinii.

Czy z faktu, że część deweloperów na rynku nieruchomości to oszuści albo że część biur podróży wystawia swoich klientów do wiatru należy wysuwać wniosek, że w całości te środowiska są przeżarte zgnilizną moralną i brakiem elementarnych zasad???

 

Ale to już zupełny OT...

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Środowisko domainer'ów nie ma i jeszcze długo mieć nie będzie dobrej opinii.

 

Jeśli już nawet między sobą domainerzy nie potrafią normalnie dobijać targów, to czego oczekiwać od ludzi z zewnątrz?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy z faktu, że część deweloperów na rynku nieruchomości to oszuści albo że część biur podróży wystawia swoich klientów do wiatru należy wysuwać wniosek, że w całości te środowiska są przeżarte zgnilizną moralną i brakiem elementarnych zasad???

 

Ale to już zupełny OT...

Pozdrawiam!

 

Renek oczywiście masz rację. Ja nie mówię jakie jest to środowisko, tylko jaką ma opinię. A tezy z palca nie wyssałem. I chciałbym, żeby było kiedyś pięknie, jak w Irlandii :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Renek oczywiście masz rację. Ja nie mówię jakie jest to środowisko, tylko jaką ma opinię. A tezy z palca nie wyssałem.

I, co by tutaj dużo nie mówić, w pewnym sensie zgadzam się z Tobą...

 

I chciałbym, żeby było kiedyś pięknie, jak w Irlandii :P

Donald Tusk już nam zrobił tutaj Zieloną Wyspę ale nie wiem czy o to chodziło jak obiecywał ten Cud Gospodarczy... :)

739598348.jpg

 

:)

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×