Jump to content
Sign in to follow this  
BiuroBiznesu

BÓJ.PL -wycena IDN

Recommended Posts

Hmm może za 10 lat? B) Ale wartość będzie na poziomie przedłużeń przynajmniej w tym przypadku ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

myślę, że za kilka lat wartość tej domeny napewno wzrośnie, ale czy przekroczy wartość ceny przedłużeń to niewiem. Generalnie jest to lokata o niewielkim procencie zysku

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam

 

Czy domena IDN bój.pl jest coś warta? lub będzie warta?

Nie wiem czy zatrzymać ją.

 

Panie kolego, przypominam że aukcja allegro jest równoznaczna z zawarciem umowy kupna/przedaży - oczekuję więc wpłaty za domenę. Ponadto jeśli domena jest wciąż moja (nie otrzymałem za nią pieniążków, cesja nie zrobiona) nie może Pan dodawać nie swoich domen pod wycenę.

 

Jacek D.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam

 

Czy domena IDN bój.pl jest coś warta? lub będzie warta?

Nie wiem czy zatrzymać ją.

 

 

Piaskownica... B)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Panie kolego, przypo
minam że aukcja allegro jest równoznaczna z zawarciem umowy kupna/przedaży - oczekuję więc wpłaty za domenę. Ponadto jeśli domena jest wciąż moja (nie otrzymałem za nią pieniążków, cesja nie zrobiona) nie może Pan dodawać nie swoich domen pod wycenę.

 

Jacek D.

 

Nie rozumiem? O jakiej aukcji mowa B)

 

 

Piaskownica... wacko.gif

 

W końcu każdy... kiedyś w niej siedział ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm można powiedzieć że ja ją kupiłem, lecz nie na aukcji a poza nią od człowieka który zaproponował mi ją w wiadomości email.

Co prawda jeszcze jej nie otrzymałem B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

[Moim zdaniem] nawet w najbardziej optymistycznym wariancie czyli takim, kiedy IDNy się upowszechniają i przez to zyskują na wartości, domena i tak niestety ma niewielkie szanse na zarobienie jakiejś kasy. Trzyliterówki to najcześciej skróty, a na literę "Ó" nie ma zbyt wielu słów w języku polskim ;) Samo słowo "bój" też nie jest zbyt intrantnym keywordem B)

 

Wyceniam na 30zł, tendencja ceny wzrostowa :]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę, że warto zamknąć ten temat, bo to farsa jakaś.

 

Wycena domeny, którą ktoś sprzedał przez e-mail, mimo, że ktoś inny nie uregulował transakcji z Allegro... szyte grubymi nićmi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×