Jump to content
Sign in to follow this  
Grzegorz

Pedicure.pl

Recommended Posts

Domena wydaje się świetna - i jest. Mam wrażenie, że branża dla której dedykowana jest domena może nie spełnić Twoich oczekiwań finansowych (chyba). ;)

 

Pewnie za niskie XX.XXX bym nie oddal, ale na chwile obecna jest to cena mało realna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To jako kobieta dodam, że manicure.pl imo byłaby watra te xx xxx

Pedicure też ładna, ale chyba nie aż tak cenna. Chyba ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikt tej domeny nie kupi za >5k, a z drugiej strony szkoda taniej sprzedawać. To jest domena z gatunku tych co się tylko na katalog branżowy nadają, bo przecież żaden salon nie wyłoży za nią nie wiadomo ile, a producent sprzętu/kosmetyków też pewnie nie będzie skory do wydawania majątku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też uważam, że na chwilę obecną to wyłączne średnie xxxx jest realne.

 

Prywatne gabinety raczej nie mają funduszy na zakup takiej domeny...

Większe zakłady promują swoją nazwę.

 

Pedicure i tak jest na czasie wyłącznie w porze letniej.

 

Szkoda, że to nie manicure ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
To jako kobieta dodam, że manicure.pl imo byłaby watra te xx xxx

Pedicure też ładna, ale chyba nie aż tak cenna. Chyba ;)

 

Dobrze, ale tutaj nie patrzy się na to, jaki kobieta zabieg sobie robi częściej!

To, że do laryngologa chodzi częściej niż do stomatologa to nie oznacza, że dana domena z nazwą zawodu a być droższa czy tańsza. Można powiedzieć, że w większości ceny są porównywalne.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dobrze, ale tutaj nie patrzy się na to, jaki kobieta zabieg sobie robi częściej!

To, że do laryngologa chodzi częściej niż do stomatologa to nie oznacza, że dana domena z nazwą zawodu a być droższa czy tańsza. Można powiedzieć, że w większości ceny są porównywalne.

 

 

Ja nie mówię, o częstotliwości zabiegów, tylko raczej o potencjalnym kliencie.

 

Ale od razu mówię, że mogę się mylić, jestem świeżakiem ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

chyba nie ma salonu/gabinetu, który specjalizuje się tylko w pedicure. domena na pierwszy rzut świetna, ale własnie wspomniana uwaga powoduje, że może być ciężko ze sprzedażą, szczególnie za cenę która Cie zadowala. pewnie > niż 5k. sam na dzień dzisiejszy też bym tanije nie sprzedawał

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale pomyśleć jakby jeden salon miał manicure, pedicure, jakiś piliing itp ;)

Edited by tomekpl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dobrze, ale tutaj nie patrzy się na to, jaki kobieta zabieg sobie robi częściej!

To, że do laryngologa chodzi częściej niż do stomatologa to nie oznacza, że dana domena z nazwą zawodu a być droższa czy tańsza. Można powiedzieć, że w większości ceny są porównywalne.

Tu się z Tobą nie zgodzę...

NIe rozumiem takiego uzasadnienia.

Czyli Twoim zdaniem, ceny za wszystkie domeny związane ze środkami lokomocji, powinny być do siebie zbliżone? (samochód, rower, statek, samolot) ?

 

Im bardziej zabieg/zawód/środek transportu... popularny, im większe zapotrzebowanie na niego, tym jego wartość zdecydowanie wzrasta. ( w odniesienu do domeny oczywiście)

Edited by polmajk

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tu się z Tobą nie zgodzę...

NIe rozumiem takiego uzasadnienia.

Czyli Twoim zdaniem, ceny za wszystkie domeny związane ze środkami lokomocji, powinny być do siebie zbliżone? (samochód, rower, statek, samolot) ?

 

Im bardziej zabieg/zawód/środek transportu... popularny, im większe zapotrzebowanie na niego, tym jego wartość zdecydowanie wzrasta.

 

Nie chodzi mi o cały krąg domen związanych z zawodem, raczej miałem na myśli domeny w jakimś stopniu ukierunkowane, dokładnie z usługami, czyli te manicure, pedicure, strzyżenie, farbowanie włosów itp ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena jest mocno przecietna i bede zdziwiony jak pojdzie za 2-3K. Wg mnie nic szczegolnego i nie widze w niej specjalnie zadnej mocy. Nie wyklucza to jednak tego, ze znajdzie sie ktos i zechce zabulic pare klockow wiecej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena raczej na katalog (jak ktoś już wspomniał), no chyba, że znajdziesz taki salon urody, co tylko pedicure ma w swojej ofercie albo chciałby się tak nazywać.

 

#kursmanicure.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×