Jump to content
Sign in to follow this  
domena25

ChirurgStomatolog.pl

Recommended Posts

Witam!

Pozyskałem właśnie domenę ChirurgStomatolog.pl. Co niej sądzicie i na ile ją wyceniacie?

Z góry dziękuję za wszystkie opinie

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena lekarze.pl sprzedała się chyba za 50k o ile dobrze pamiętam. Oznacza to, że branża medyczna jest bogatą branżą i nie szkoda jej pieniędzy na środki reklamowe. Oczywiście za chirurgstomatolog.pl nie dostaniesz aż takiej kwoty, ale jakiś specjalista z tej dziedziny powinien ją od Ciebie kupić. Jakby na nią nie patrzyć jest to generyk, trochę przydługi, ale jednak. Poza tym nazwa tej specjalności składa się właśnie z dwóch członów, więc jest jak najbardziej poprawna.

Nie oddawaj tanio

Powodzenia

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm...

 

Przyznam, że podchwyciłam pomysł i zarejestrowałam GinekologEndokrynolog.pl

 

Mniejsza dziedzina, ale może klient się znajdzie :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
135k

 

Gwoli ścisłości za 50k w 2008 roku, za 135k w 2009. Ciekawe za ile w 2010? :D

 

A domena wygląda bardzo porządnie i solidnie to może jakiś specjalista z tej dziedziny się skusi pod stronę wizytówkę, wtedy można powalczyć o xxx zł lub może nawet niskie xxxx zł.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gwoli ścisłości za 50k w 2008 roku, za 135k w 2009. Ciekawe za ile w 2010? :D

 

A domena wygląda bardzo porządnie i solidnie to może jakiś specjalista z tej dziedziny się skusi pod stronę wizytówkę, wtedy można powalczyć o xxx zł lub może nawet niskie xxxx zł.

Racja Thomaso. W 2009 lekarze.pl poszła za 135k. Więc tym bardziej domena chirurgstomatolog.pl wartość swoją ma.

Co do wyceny zgadzam się z Thomaso ze wskazaniem na niskie xxxx, może nawet średnie xxxx.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mój spad :D całkiem zapomniałem o niej. Domenka fajna i myślę że klient się znajdzie, mnie szukać się go jakoś nie chciało. Powodzenia. moja wycena 1k

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla mnie trochę dziwna ta domena, bo dwa rzeczowniki z sobą zlepione...tym bardziej że chirurg i stomatolog to dwie zupełnie oddzielne profesje.

 

#PsychiatraOnline.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
[...]tym bardziej że chirurg i stomatolog to dwie zupełnie oddzielne profesje.

A o chirurgii stomatologicznej słyszałeś? :D

 

Co do samej domeny, to pewnie sam się nie trafi klient, trzeba będzie pomóc szczęściu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję wszystkim za opinie.

Wystawiłem domenę na AM, rozpocząłem mailing. Zainteresowanie jest dosyć duże, więc myślę, że klient się znajdzie.

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam być szczery to nie podzielam tego optymizmu...A co do chirurgii stomatologicznej to chyba prawidłowa nazwa owej brzmi...chirurgia szczękowa...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mam być szczery to nie podzielam tego optymizmu...A co do chirurgii stomatologicznej to chyba prawidłowa nazwa owej brzmi...chirurgia szczękowa...

 

Chirurgia stomatoligczna i chirurgia szczękowo- twarzowa to dwie różne specjalizacje. Aby robić specjalizację z chirurgii szczękowo- twarzowej trzeba mieć skączoną również medycynę (wydział lekarski), do stomatologicznej wystarczy sama stomatologia. Wiem co mówię, bo sam jestem stomatologiem i domenę zarejestrowałem po części także z myślą o sobie. Niestety w realia w naszym pięknym kraju wyglądają tak, że dostanie się na na prestiżową specjalizację stomatologiczną (jaką bez wątpienia jest chirurgia stomatologiczna) graniczy z cudem. Oczywiście jak się ma znajomości i układy lub odpowiednią kwotę pieniędzy, wtedy jest łatwiej.

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mam być szczery to nie podzielam tego optymizmu...A co do chirurgii stomatologicznej to chyba prawidłowa nazwa owej brzmi...chirurgia szczękowa...

 

niestety ostatnio mialem przyjemnosc odwiedzic tego specjaliste ;/

 

co do znalezienia klienta to zgadzam sie z Selesem - trzeba poszukac samemu, choc autor watku jest z tej branzy wiec nie powinien miec problemu ;-)

 

#chirurgszczekowy.pl +idn

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chirurgia stomatoligczna i chirurgia szczękowo- twarzowa to dwie różne specjalizacje. Aby robić specjalizację z chirurgii szczękowo- twarzowej trzeba mieć skączoną również medycynę (wydział lekarski), do stomatologicznej wystarczy sama stomatologia. Wiem co mówię, bo sam jestem stomatologiem i domenę zarejestrowałem po części także z myślą o sobie. Niestety w realia w naszym pięknym kraju wyglądają tak, że dostanie się na na prestiżową specjalizację stomatologiczną (jaką bez wątpienia jest chirurgia stomatologiczna) graniczy z cudem. Oczywiście jak się ma znajomości i układy lub odpowiednią kwotę pieniędzy, wtedy jest łatwiej.

 

Pozdrawiam

 

Nie twierdzę że nie masz racji...ale dla mnie chirurg stomatolog to dalej stomatolog, nie chirurg...:D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie twierdzę że nie masz racji...ale dla mnie chirurg stomatolog to dalej stomatolog, nie chirurg...:D

 

Masz rację, chirurg stomatolog to dalej stomatolog, tylko taki, który oprócz leczenia ubytków potrafi także przeprowadzić bardziej skomplikowane zabiegi typu resekcje korzenie. wyłuszczenie torbieli, plastyka połączeń ustno zatokowych itd. Zwykły stomatolog bez specjalizacji raczej się tego nie podejmie... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też miałem niedawno okazję odwiedzić chirurga stomatologa. Miałem resekowany korzeń.. :)

Racja, z takim czymś najlepiej udać się do specjalisty chirurga stomatologicznego albo szczękowego. Inni dentyści nie mają o tym zielonego pojęcia. Mnie odsyłano aż 4 razy zanim trafiłem na właściwego lekarza.

 

Skoro mówisz, że jesteś z branży to na pewno nie będziesz miał problemu, żeby sprzedać domenkę.

Gratuluję udanego zakupu. Powinieneś ją sprzedać za jakąś konkretną sumnkę

Powodzenia :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Negocjacje w sprawie sprzedaży domeny już trwają... Sporo osób z branży jest zainteresowanych, więc jeżeli tak dalej pójdzie to może zdecyduję się na aukcję. :)

 

Dziękuję wszystkim za opinie

Miłego wieczoru

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wystawiłem domenę na AM, rozpocząłem mailing. Zainteresowanie jest dosyć duże, więc myślę, że klient się znajdzie.
Negocjacje w sprawie sprzedaży domeny już trwają... Sporo osób z branży jest zainteresowanych, więc jeżeli tak dalej pójdzie to może zdecyduję się na aukcję

 

i to wszystko się wydarzyło w niedzielę - Wszystkich Swietych?

Share this post


Link to post
Share on other sites
i to wszystko się wydarzyło w niedzielę - Wszystkich Swietych?

 

To już nie powinno dziwić, takie czasy :)

 

Na moją ofertę w niedzielę tez ludzie odpowiedzieli. I to koło 23. :)

 

 

#GinekologEndokrynolog.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest smg
i to wszystko się wydarzyło w niedzielę - Wszystkich Swietych?

:D

Święta nie święta, zobaczysz jakie tu w Wigilię będą biznesy. Ja nawet nie wspominam o sylwestrze....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystkich Świętych to faktycznie jakiś dziwny dzień był dostałem parę zapytań i ciekawych propozycji po czym gdy próbowałem finalizować sprawy zero odzewu

 

Przyznać się kto z forumowiczów robił sobie jaja !

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wszystkich Świętych to faktycznie jakiś dziwny dzień był dostałem parę zapytań i ciekawych propozycji po czym gdy próbowałem finalizować sprawy zero odzewu

 

Przyznać się kto z forumowiczów robił sobie jaja !

To chyba nie ta data :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×