Jump to content
heden.pl

Przechowalnie.pl

Recommended Posts

Domena jak w temacie:

 

przechowalnie.pl

 

Spadla mi z opcji i tak patrze i zastanawiam sie czy ma jakas wartosc?

Jak Wam sie podoba i co o niej myslicie? Na ile byscie ja wycenili?

 

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spadła Ci z opcji czy wpadła z opcji, bo jak to pierwsze to... patrz Regulamin forum, pkt...

Nie nooo, zartuje. A powaznie mowiac domena chociaz rzeczownik to jest słabiuuutka. Ja bym nie żałował. Do 100 zł.

Edited by jamesbond

Share this post


Link to post
Share on other sites
Domenka taka sobie.... osobiscie, to liczba mnoga mi tu psoci...

 

No wlasnie to samo mysle. Stad moja prosba o Wasze opinie. Przechowalnia.pl bylaby swietna a liczba mnoga juz jakas taka nijaka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy to jedna z tych opcji, które były zakładane w pośpiechu w poszukiwaniu kosztów pod koniec jakiegoś miesiąca ? ;)

Ja sam mam kilka opcji, które założyłem bez spokojnej analizy ale dobrym pomysłem na przyszłość byłaby świadoma możliwość zagospodarowania domeny przed założeniem opcji :D

 

Przechowalnia.pl mogłaby mieć więcej zastosowań ale jej liczba mnoga przyda się chyba tylko producentowi / wykonawcy pomieszczeń, które mogą posłużyć za przechowalnie jakichś produktów (zwłaszcza spożywczych).

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites
[...]

Przechowalnia.pl mogłaby mieć więcej zastosowań ale jej liczba mnoga przyda się chyba tylko producentowi / wykonawcy pomieszczeń, które mogą posłużyć za przechowalnie jakiś produktów ( zwłaszcza spożywczych ).

Ewentualnie opon. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie się podoba, chociaż nie powala jak inne Twoje domeny ;-)

 

Na sieć magazynów jak znalazł choć to troszkę naciągane. Nie wyceniam bo nie ma sensu. Sam ustalisz górną granicę przy ewentualnej sprzedaży :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdyby to była liczba pojedyńcza... :D W Polsce powoli zaczynają rozwijać się firmy, które oferują przechowywanie rzeczy w minikontenerach - może rośnie jakiś klient. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Są przechowalnie warzyw, owoców, płodów rolnych. Domena jak domena, nie jest najwyższych lotów. Nie mam na nią pomysłu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Najnowsze posty na forum

    • Jutro zakończenie aukcji
    • foldery.pl profes.pl crx.pl szkatulka.pl   Zapraszam na aukcje domen od 69 PLN bez ceny minimalnej:   foldery.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10347/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:00:25) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   profes.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10348/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:00:25) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   crx.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10349/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:05:33) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   szkatulka.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10350/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 18:15:44) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:05   DD
    • motogotowka.pl   Sprzedam domene
    • podgrzewane.pl odrestaurowany.pl   jak oceniacie domeny? Będzie coś z tego?
    • Estibot.com wycenił vplay.pl na 3000$, a Wy jak wyceniacie vplay.pl ?
    • Stajnia.eu   https://www.aftermarket.pl/domena/stajnia.eu/?utm_source=market_redirect&_track=12a366f67063e7f9c52492542ac5b2cd
    • Dziś koniec aukcji na domenę.
  • Oferty sprzedaży użytkowników

  • Member Statistics

    • Total Members
      19,182
    • Most Online
      902

    Newest Member
    garfieldfilm
    Joined
×