Jump to content
rolex

ekogroszek.eu

Recommended Posts

Przepraszam bardzo, a co to jest ekogroszek?!

 

@edit: szczerze mówiąc (przyznam się bez bicia), że pierwsze słyszę o tym ekonomicznym ogrzewaniu, jakim jest "eko groszek". :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

na początku myślałem, że to taki joke :D z tym groszkiem hehe no ale jeżeli ma to jakieś zastosowanie ; w mojej opinii jednak domena warta 0 zł - nigdy o czymś takim nie słyszałem, nie czytałem i myślę że blisko 100% ludzi też niestety nie ...

pzdr

Share this post


Link to post
Share on other sites
na początku myślałem, że to taki joke ;) z tym groszkiem hehe no ale jeżeli ma to jakieś zastosowanie ; w mojej opinii jednak domena warta 0 zł - nigdy o czymś takim nie słyszałem, nie czytałem i myślę że blisko 100% ludzi też niestety nie ...

pzdr

 

ja mam brykiet.eu i solidaryzuje sie z ekogroszek.eu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
ja mam brykiet.eu i solidaryzuje sie z ekogroszek.eu :D

jak kiedyś zobaczę w sklepie ekokogroszek do grilla zamiast węgla to zmienię zdanie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Wegiel eko-groszek to wegiel o granulacji 6-30 mm w zależnosci od gatunku posiada zmodyfikowany skład ziarnowy. Eko groszek znajduje zastosowanie w naszych domach, dając nam bezcenne ciepło, jak również w procesach technologicznych dużych przedsiebiorstw jako paliwo energetyczne."

 

ekogroszek - przyznam się że pierwszy raz słyszę to określenie a tak...z tym jest trudność że to składnik jeden z wielu związanych z techniką grzewczą a więc na dzień dzisiejszy ciężko jest wycenić taką domenę a jej wartość zależy od popytu na eko-groszek, życzę Ci kilkuset złotych (najlepiej 1k) które będziesz mógł wziąć od producenta tego paliwa jeśli zainteresujesz firmę swoją domeną.

Edited by domainer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja myślałem, że chodzi o groszek konserwowy z ekologicznych upraw.

Moim zdaniem 1,22 zł.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myśłam że chodzi o groszek pachnący uprawiany ekologicznie. Nic nie poradzę, ale z ogrzewaniem mam o tyle do czynienia, że mieszkam w bloku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ej blakarze ;P Dla osób mieszkających w domach ogrzewanych piecem z podajnikiem ekogroszek to, rzekłbym, chleb powszedni ;P

 

Temat ten jednak daje do myślenia. A wniosek jest taki, że żeby wycenić domenę, trzeba jednak coś wiedzieć o dziedzinie, której domena dotyczy. Inaczej takie wycenianie to wróżenie z fusów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oj dla mnie ekogroszek jest bezcenny, bo ja kupiłem sobie piec na ekogroszek z podajnikiem. Dla zainteresowanych mogę tylko powiedzieć, że ten piec to rewelacja pod kątem ekonomicznym i technologicznym :) Ekogroszek ładuje zimą raz na tydzień, a piec czyszcze raz na miesiąc. Koszty o połowe niższe od gazu. Myśle, że ekogroszek to coraz bardziej znany rodzaj ogrzewania i nie wiem dlaczego tak wiele osób nie wie o co chodzi. Uważam, że domena zdecydowanie warta rejestracji.

 

*miał.pl /mial.pl/

*OpalEkologiczny.pl

 

[EDIT] Nie zauważyłem, że to temat z ubiegłego roku :) Pewnie teraz świadomość jest już większa.

Edited by netkurier

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rowniez mnie dziwi fala dezaprobaty dla tej domeny. Warta rejestracji i to bardzo. Potencjalny klient koncowy to dystrybutorzy i sprzedawcy piecow oraz tego "paliwa" :)

Edited by novitz

Share this post


Link to post
Share on other sites

W Polsce musi zwiększyć się ilość energii odnawialnej (zalecenia Unii Europejskiej) między innymi takim paliwem jest ekogroszek.

Domena dla zainteresowanej firmy może być sporo warta . Moim zdaniem minimum to 1000 zł . Na pewno warta rejestracji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×