Jump to content
mastercobra

A co u was ?

Recommended Posts

Guest
Niecały tydzień od 2007 ;P To jakiś chyba ruski tydzień był :D

 

:lol: przepraszam ale nie mogłem wytrzymać :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Niecały tydzień od 2007 ;P To jakiś chyba ruski tydzień był :)

 

Moze wczesniej siedzial i wylapywal najlepsze domeny :D Teraz pewnie zaczal od tygodnia je uplynniac i stad takie efekty :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może utrzymywał domeny w NASK-u i się zawiesił od 2007 roku, a odwiesił tydzień temu :lol:

 

Różnie z tym bywa, skoro domeny tak mogą robić to może to się przenosić na abonentów. ;-)

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
Niecały tydzień od 2007 ;P To jakiś chyba ruski tydzień był :)

Tak dla wyjaśnienia zarejestrowałem się tutaj w 2007 roku ,aby poczytać i dowiedzieć się na temat rejestratorów domen,ponieważ posiadałem własną stronę a nie miałem w ogóle pojęcia o niczym.

Nie dawno zajrzałem tutaj przypadkowo i się wkręciłem w tą całą sektę.

 

 

Pozdrawiam :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 lata to faktycznie sporo by nic nie sprzedac...

to moze inaczej pochwalcie sie jak najszybciej udalo wam sie sprzedac domenke po rezerwacji ? :lol:

po ilu minutach, godzinach, dniach byla kaska na koncie ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
sex.gy - 5000 euro minimum

Biorąc pod uwagę liczbę ludności Gujany (ok 800 000) a liczbę faktycznie potencjalnych odbiorców to cena wydaje się bardzo duża..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Biorąc pod uwagę liczbę ludności Gujany (ok 800 000) a liczbę faktycznie potencjalnych odbiorców to cena wydaje się bardzo duża..

 

Biorąc pod uwagę 12000 mieszkańców Tuvalu, cena sex.tv powinna wynosić pewnie gdzieś w granicach 50zł?

To jest Internet. Potencjalni odbiorcy też są w Internecie :)

 

co nie zmienia faktu, że 5k jurków to sporo. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

dziwie sie ze autor tematu nie zaparkuje domeny na sedo

moze jednak znajdzie klienta na tą domenę tym bardziej, ze aktualnie na sedo trwa aukcja www.gy

Edited by rok1978

Share this post


Link to post
Share on other sites

witam

 

kolego skorzystaj z rady starszych :), wystaw domeny na sedo, AM, PPD, zrób ruch, poczytaj - efekty przyjdą - prędzej czy później ale przyjdą ;)

 

pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Biorąc pod uwagę 12000 mieszkańców Tuvalu, cena sex.tv powinna wynosić pewnie gdzieś w granicach 50zł?

domena .tv jest jest specyficzna i wiesz o tym :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest masire

pierwsze domenki które zarejestrowałem to:

 

Elegancko.pl oraz Moje nazwisko widoczne w portfolio :)

 

Reszta przyszła z czasem... następnie było 3ue.pl i tak już szło dalej, najlepiej uczy się na błędach ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dopiszę się ;)

 

U mnie tak sobie (szczerze - lepiej to sobie wyobrażałem, jak się brałem za tą tematykę/interes w maju tego roku - ale zawsze byłem niepoprawnym optymistą).

 

Wczoraj zrobiłem mailing w temacie sprzedaży domeny domkidrewniane*eu, otrzymałem dziś jedną odpowiedź z zapytaniem o cenę (nie podawałem jej we wczorajszym mailingu), odpisałem 600 zł i ... czekam, ale chyba jak to mówią "pozamiatane".

 

S.F.

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wczoraj zrobiłem mailing w temacie sprzedaży domeny domkidrewniane*eu, otrzymałem dziś jedną odpowiedź z zapytaniem o cenę (nie podawałem jej we wczorajszym mailingu), odpisałem 600 zł i ... czekam, ale chyba jak to mówią "pozamiatane".

 

Myślę, Sebastianie, że to nie jest duża cena za taką domenę, więc klient powinien się zgodzić, ale to różnie bywa w domenach niestety. ;)

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja bym powiedział, że autor tematu ma dość słabe domeny i nic dziwnego, że nic nie sprzedaje.

 

mastercobra, jak dostajesz oferty to w 99% swoich domen puszczaj je jak najszybciej, a zarobione pieniądze reinwestuj, tym razem, z głową ;) Ceny zaporowe i czekanie latami nie sprawdzą się w przypadku Twojego portfolio.

 

Co do sex.gy - w Gujanie PKB na głowę jest kilkukrotnie mniejsze niż w Polsce, dodajmy do tego zdecydowanie mniejszą liczbę ludności i już można się powoli domyślać, że ta domena nie zarobi na wille i ładny, duży samochód.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja bym powiedział, że to jest żałośnie niska cena jak za taka domenę.

 

Daj 700 PLN (bo rozumiem, że powyższa opinia dotyczy ceny mojej domeny) i w poniedziałek załatwiamy sprawę ;)

 

Doskonale sobie zdaję sprawę, że niektóre z moich domen są wartościowe i gdybym miał mnóstwo czasu i nie potrzebował pilnie pieniędzy, to wystawiałbym na sprzedaż swoje domeny pojedyńczo (jestem przekonany, że niektóre z nich są warte po wysokie kilkaset złotych, albo więcej - ale mogę być nieobiektywny), w moim przypadku jest troszkę inaczej dlatego m.in. można kupić całe moje portfolio za śmieszne pieniądze, w opcji "Kup Teraz" (aukcja allegro).

 

S.F.

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skromność ;)

 

 

Ja narazie wzbogacam się o nowe domeny m.in. nyk.pl ; svm.pl ; lazienki.org.pl

Przytrzymam je pewien czas a później pójdą pewnie pod młotek ;)

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Skromność ;)

 

 

Ja narazie wzbogacam się o nowe domeny m.in. nyk.pl ; svm.pl ; lazienki.org.pl

Przytrzymam je pewien czas a później pójdą pewnie pod młotek ;)

 

Pozdrawiam

No i XWF (chyba można już tak prawie powiedzieć ;) )

 

S.F.

alpine5

Edited by alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×