Jump to content
kuken

Usunięta aukcja z allegro

Recommended Posts

Witam!!!

Wystawiłem na allegro domenkę dobryseks.pl w niedziellę, przed chwilą sprawdzam, a tu mi Allegro ją usunęło, niby, że propaguję treści erotyczne. Czy mieliście podobne problemy??? Przecież nie umieszczę jej w dziale "dla dorosłych" bo nikt tam domen się nie bedzie spodziewał!!! Proszę o porady!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

nic nie zrobisz, mi już tak 2 razy zdjeli, możesz ewentualnie spróbować przy sprzedawaniu jakiejś "normalnej" domeny zasugerować, że na innej aukcji masz do sprzedania dobryseks.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oczywiście, że będą się spodziewać takich domen w konkretnej kategorii.

 

Allegro › Pozostałe › Tylko dla dorosłych › Domeny i serwisy internetowe

Share this post


Link to post
Share on other sites
Proszę o porady!!!

 

Wystaw aukcję w piątek wieczorem. Usuną ja dopiero ok poniedziałku lub wtorku :D. Piszę z własnego doświadczenia. Wystawianie w kategorii "Dla dorosłych" mija się z celem.

Możesz wystawić jakąś dowolną domenę z tematem aukcji: Najlepsza domena na świecie), cena z kosmosu i tam zasugeruj, że masz dobryseks do sprzedania.

 

PS. Nie przeginaj, bo dostaniesz bloka na Allegro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem z czego to wynika, ale gdy ja szukałem domeny powiązanej z tematyką erotyczną, najpierw przeszukałem domeny w kategorii tylko dla dorosłych, a następnie w kategorii ogólnodostępnej.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A opierasz to na jakichś konkretnych danych?

tak, już ci ich dokładnie nie podam, bo dawno tą aukcję wystawiałem i juz jest usunieta z archiwum allegro, ale spadek liczby wyświetleń miałem kilkukrotny

Share this post


Link to post
Share on other sites
do tej kategorii żadko kto zagląda

 

Opowiadasz. Aukcje domen w dziale erotycznym mają 10x więcej wyświetleń niż „zwykłe”.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No to sie przekonamy jak to jest naprawdę bo wystawiłem ją ponownie w "poprawnej erotycznie" aukcji :D Porozsyłałem maile do tych, którzy licytowali w usuniętej aukcji i dałem znać o nowej lokalizacji. Jeśli chodzi o wyświetlenia w "zwykłych " domenach miałem jakieś 250 wyświetleń od niedzieli. Zobaczymy jak to bedzie się kształtowało, powiedzmy, że gdzieś do poniedziałku- nie omieszkam napisac o tym na di. A tak wogóle to zapraszam do licytacji- wiecie gdzie szukać ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
No to sie przekonamy jak to jest naprawdę bo wystawiłem ją ponownie w "poprawnej erotycznie" aukcji :D W "zwykłych " domenach miałem jakieś 250 wyświetleń od niedzieli. Zobaczymy jak to bedzie się kształtowało, powiedzmy, że gdzieś do poniedziałku- nie omieszkam napisac o tym na di. A tak wogóle to zapraszam do licytacji- wiecie gdzie szukać ;)

wg mnie liczba wyswietlen to tylko jeden z wyznacznikow. Moge przeciez zaraz wejsc na Twoja aukcje i 1000 razy odswiezyc strone - wtedy licznik zaszeleje i wszyscy powiemy WOW, ale aukcja ma popularnosc - to chyba naprawde superdomena...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×