Jump to content
Sign in to follow this  
shn

Domena do sprzedania. Czy legalna?

Recommended Posts

Hej

 

Mam sobie kilka domen. Firma która się do mnie złgosiła wyraziła chęć odkupienia jednej z mojej domeny. Teraz dopiero widze że tak na prawde nazwa mojej domeny jest jakby skrótem długiej nazwy firmy. Choć sama nazwa domeny posiada również inne znaczenie.

 

Rozumiem że sprzedaż tej domeny jest legalna? Jaką cene można zasugerować?Sam wyskoczyć z ceną czy napisać by dana osoba zaproponowała ją sama? :D Wiecie w technikach negocjacji nie jestem najlepszy ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hej

 

Mam sobie kilka domen. Firma która się do mnie złgosiła wyraziła chęć odkupienia jednej z mojej domeny. Teraz dopiero widze że tak na prawde nazwa mojej domeny jest jakby skrótem długiej nazwy firmy. Choć sama nazwa domeny posiada również inne znaczenie.

 

Rozumiem że sprzedaż tej domeny jest legalna? Jaką cene można zasugerować?Sam wyskoczyć z ceną czy napisać by dana osoba zaproponowała ją sama? :D Wiecie w technikach negocjacji nie jestem najlepszy ;)

 

jaka domena?

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bez wiedzy jaka to domena trudno nam będzie Ci pomóc. Jeżeli to skrót w typie pkwn albo kcpzpr to się nie masz co martwić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No nie chcem tutaj głośno mówić co to za domena. Ale firma która w skrócie brzmi jak ta domenka to jak wyczytałem zagraniczna spółka inwestująca w jednym z miast Pl kilka mln ojro :D. Wiec cena powina też być troche wymagająca hm? Jak myślicie? pozdr.

Share this post


Link to post
Share on other sites
No nie chcem tutaj głośno mówić co to za domena. Ale firma która w skrócie brzmi jak ta domenka to jak wyczytałem zagraniczna spółka inwestująca w jednym z miast Pl kilka mln ojro :D. Wiec cena powina też być troche wymagająca hm? Jak myślicie? pozdr.

 

to wez od nich kilka mln ojro za ta domene ;)

 

Ps. bez nazwy domeny przy tych szczegolach, ktore podales, to jak oceniac panne patrzac jedynie na jej posladki ;)

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sprzedaż domeny jest legalna (bazując na informacjach jakie podałeś).

Jeśli interesuje Cię wycena to napisz nowy post w dziale Wycena i Opinia podając nazwę domeny.

Jak to mawia DD: Jeśli firma się do Ciebie zgłosiła to 1000zł to minimum :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sposób na wycene domeny widmo? Jak się zdecydujesz podać nazwę to napisz mi PW a odblokuję temat i przeniosę. Pamiętaj, że dział wyceny nie jest indexowany w googlach.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×