Jump to content
networker

kredytykonsolidacyjne.pl

Recommended Posts

Rzadko trafiają do wyceny konkretne domeny finansowe, ale mam pytanie o wartość:

 

kredytykonsolidacyjne.pl

 

 

co sądzicie ?

 

pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena z tych, których domainerzy mogą nie doceniać. Mam podobną i czekam na klienta końcowego.

 

Średnie XX XXX PLN to minimum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tylko banki i instytucje finansowe operujace w kredytach moga wylozyc za ta domene od kilkunastu tysiecy wzwyz. Domenairz tego prawdopodobnie nie kupi. "Trudna" domena, jedna z tych, ktora moze sie nigdy nie sprzedac, a jak sie sprzeda to moze byc wysoko. Ale wg mnie bedzie ciezko.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tylko banki i instytucje finansowe operujace w kredytach moga wylozyc za ta domene od kilkunastu tysiecy wzwyz. Domenairz tego prawdopodobnie nie kupi. "Trudna" domena, jedna z tych, ktora moze sie nigdy nie sprzedac, a jak sie sprzeda to moze byc wysoko. Ale wg mnie bedzie ciezko.

 

zdaje sobie sprawę. przez kilka lat nie miałem praktycznie wcale powaznych zapytań o domeny finansowe - dlatego w większości musza na siebie zarabiać, nie ma na nich info, ze są na sprzedaż i koło sie zamyka :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

napisz do baków bo ile można czekac skoro ofert nie masz.Na pierwszy odstrzał bank ing,widze szanse sprzedaży najszybciej,jest tyle banków napewno się jakiś zaciekawi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×