Jump to content
Sign in to follow this  
Gadulix

Lista zarejestrowanych polskich domen

Recommended Posts

Witam,

 

widzę, że masa ofert w tym dziale dotyczy programów wyszukujacych domen. Do niektorych dolaczane sa jakies male czy wieksze listy zarejestrowanych polskich domen...

 

Ja oferuje listę prawie pół miliona polskich domen (1 poziomu *.pl, 2 poziomu *.com.pl, *.net.pl itd, bez subdomen) - w formie pliku .txt z linijkami typu [nazwadomeny].pl - za jedyne 100zł - aukcja na allegro

 

wiecej info na http://www.allegro.pl/show_item.php?item=228783335

email: gadulix@gmail.com

gg: 1529731

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja oferuje listę prawie pół miliona polskich domen (1 poziomu *.pl, 2 poziomu *.com.pl, *.net.pl itd, bez subdomen) - w formie pliku .txt z linijkami typu [nazwadomeny].pl - za jedyne 100zł - aukcja na allegro

 

Polak potrafi... ta lista w surowej postaci jest dostępna za darmo w sieci, przetworzenie jej to kwestia jednej linijki w bashu.

No ale skoro ktoś to kupuje...

 

Chyba że masz aktualną listę, ale to by oznaczało przeciek z NASK, a tym raczej byś się nie chwalił...

[edit] Nie no, niemożliwe żeby to była aktualna. Teraz jest 700k domen, 500k było niecały rok temu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Polak potrafi... ta lista w surowej postaci jest dostępna za darmo w sieci, przetworzenie jej to kwestia jednej linijki w bashu.

No ale skoro ktoś to kupuje...

 

Chyba że masz aktualną listę, ale to by oznaczało przeciek z NASK, a tym raczej byś się nie chwalił...

[edit] Nie no, niemożliwe żeby to była aktualna. Teraz jest 700k domen, 500k było niecały rok temu.

 

 

heh, kto kupuje to chyba widac po nickach ;]

Share this post


Link to post
Share on other sites
Polak potrafi... ta lista w surowej postaci jest dostępna za darmo w sieci

 

Powiem nawet więcej, link do niej znajduje się na tym forum. Za dychę wyślę każdemu chętnemu na PW bezpośredni link B)

 

Edit: Tak żarty, żartami, ale czy sprzedawanie tego pliku jest legalne?

 

Edit2:cabona spokojnie... masz 24posty/dzień i cały czas rośnie... to nie czat... /sorry, ale już od rana myślę jak ładnie Ci zwrócić uwagę :-). Proszę nie obraź się.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Powiem nawet więcej, link do niej znajduje się na tym forum. Za dychę wyślę każdemu chętnemu na PW bezpośredni link :D

 

ja powiem jeszcze wiecej! podesle link za darmo B)

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chyba że masz aktualną listę, ale to by oznaczało przeciek z NASK, a tym raczej byś się nie chwalił...

Czemu nie?B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×