Jump to content
Sign in to follow this  
bergman

wykupić domenę czy nie?

Recommended Posts

[...] zwyczajnie oferta która mi zaoferowali jest dobra, nie znalazłem nic tańszego, chyba że znasz jakieś rozwiązanie połączenia netu, telefonii stacjonarnej na jednej fakturze, i jeszcze żeby do tego był VPN, jak znajdziesz coś dobrego to pomóż.
za VPN nie płacę, generalnie za całą usługę gdzie mam telefonie stacjonarną, net DSL, VPN do tego i kilka mniejszych opcji. Wiesz chodzi o to że ja się na tym nie znam za bardzo, podobnie jak moi współpracownicy a TP zapewnia całodobowy helpdesk i to pomaga.

@Bergman, nie szukaj oszczędności tam gdzie nie trzeba. Domena to wizerunek firmy. Raczej skup się na tym, aby ta firma dzięki tej domenie przynosiła większe zyski. Zresztą chyba nic tu nie zdziałamy i zrobisz jak uważasz. Za kilka miesięcy będziesz bogatszy o nowe doświadczenia i być może znajdziesz nawet alternatywną firmę świadczącą usługi dostępu do Internetu. Powodzenia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napisałem wcześniej że wykupie domenę, a cod podwyższania cen przez TP to nie wydaje mi się że zwiększy się cena pakietu ip, klienci SOHO są za bardzo ważni dla TP żeby pogarszać im ofertę.

Share this post


Link to post
Share on other sites
klienci SOHO są za bardzo ważni dla TP żeby pogarszać im ofertę.

Ważni klienci dlatego są ważni, że się na nich najwięcej zarabia.

 

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ważni klienci dlatego są ważni, że się na nich najwięcej zarabia.

@Renek ma rację.

@Bergman, jakbyś był dla TP ważnym klientem to nie zastanawiałbyś się nad tym czy brać jedną domenę. Pewnie dostałbyś całą pulę IP (albo dwie) i przydzielonych informatyków. Czasem naprawdę lepiej jest skorzystać z usług lokalnej firmy. Łatwiej się dogadać, można coś wynegocjować, im bardziej zależy, itd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A nie przyszlo wam do glowy,ze ten wątek to kryptoreklama Tp,ewidentny spam? przeczytajcie tylko uwaznie

Edited by efro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wakabajashi, byś się zdziwił ile osób ma tepse czy to w domach czy w firmie. Po prostu w wielu miejscach to jedyna opcja założenia telefonu czy internetu. A oferta, hmm pewnie mogliby popracować nad indywidualną ale dla firm to raczej większej konkurencji nie mają.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×