Jump to content
Kamil_KSC

Dostęp Od Rangi "Praktyk"

Recommended Posts

Witam,

Mam takie sugestie

- co wy myślicie na to żeby np. utworzyć subforum w "Twoje Domeny" - dla osób z min. rangą - Praktyk (100postów).

 

Każdy w takim subforum by się udzielał, pisał jakieś "cuda"(nowe zdobycze, opinie na temat innych, domeny które zostawia do wygaśnięcia, ciekawostki różne)

 

- Bo tak np. ktoś przeglądając sobie forum (np. 0postów) "szukacz przygód" - zobaczy o fajna domenka zarejestruje sobie ;-) - a nawet nie podziękuje,

I zrobić by coś takiego jak "Udane transakcje" (wiadomo o co chodzi)

 

 

Co wy na to ;-)

 

Ps. Trochę nie zrozumiale chyba napisałem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli już to nie informować, że coś takiego jest bo ludzie będą po prostu spamować.

 

Myślę że lepsza może być lista moderowana przez adminów - trzeba wypełnić teścik, trochę wg ocen wypowiedzi na forum, może portfolio - ale to raczej niewykonalne.

 

W sumie to nie widzę dużego sensu aby coś takiego robić - jest jeszcze czat, wiadomości prywatne a prawdziwych perełek-wypowiedzi pewnie i tak nie uświadczysz od najlepszych w stopniu większym niż to ma miejsce teraz (co nie twierdzę, że się nie zdarzają - o czym świadczą działy narzędzi, nieprzedłużanych domen, 3literówek itp)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestem przeciw.

Spowoduje to tylko wylew niepotrzebnych postów-nabijaczy. I tak niektórzy osiągają 26 postów/dzień... Czyli dostanie się do takiego forum to 3-4dni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha ... ale sie ubawilem, wy na powaznie z tymi rangami ?!

A jeszcze bardziej mnie rozsmieszylo, kiedy zobaczylem "stazysta" przy moim nicku (w moim wieku :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jestem przeciw.

Spowoduje to tylko wylew niepotrzebnych postów-nabijaczy. I tak niektórzy osiągają 26 postów/dzień... Czyli dostanie się do takiego forum to 3-4dni.

 

zgadzam sie. na wielu forach wprowadzono podobny system "nagrod" i w 3/4 przypadkow nowo zarejestrowani uzytkownicy masowo nabijali posty.

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

wg mnie pomysl bez sensu

Liczba postow swiadczy w duzej mierze o tym ile ktos ma bardzo duzo wolnego czasu i przeznacza go na pisanie zamiast szukanie ciekawych domen.

 

no ale co kto lubi.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Proponuje zrobić subforum dla vipów którzy mają na stanie co najmniej 100 domen :)

 

Nie liczy się ilość, ale jakość.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Racja. Forum dla kozakow ;) ale mysle, ze byloby tam max 10osb z tego forum...

 

to zalezy od tego, czy ninje tez sie licza :)

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mialem na mysli osoby, ktore reprezentuja jakis poziom swoim portfolio i dodatkowo maja jakies tam mozliwosci :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panie JW Red Label,

Myślę że więcej osób ma dobre domeny w swoim portfolio.

 

Jesli chodzi o dostep do jakiegoś działu zamkniętego to nic nie przychodzi mi do głowy oprócz $ za dostęp. W ten sposób można zweryfikować osoby ktorym naprawde na tym zależy. Z drugiej strony boimy się wprowadzenia takiego rozwiązania bo pewnie zostalibyśmy posądzeni o chciwość i zachłanność :) Nowy dział to właśnie ta chwila. Czekamy na propozycje

Share this post


Link to post
Share on other sites
- co wy myślicie na to żeby np. utworzyć subforum w "Twoje Domeny" - dla osób z min. rangą - Praktyk (100postów).

I zrobić by coś takiego jak "Udane transakcje" (wiadomo o co chodzi)

Ps. Trochę nie zrozumiale chyba napisałem :)

 

mysle , ze premiowanie za ilosc postow jest zle bo obnizy ich jakosc

ale premiowanie aktywnych , tych ktorzy pomagaja innym to dobry pomysl

(duzo jest wiadomosci na PM, o ktorych nie wiemy, a ktore pomagaja- mnie pomogly ;) )

 

mozna zrobic np sonde...niech admini cos zaproponuja

 

 

"Udane transakcje" - chyba funkcjonuje "sprzedane"

 

temat jest ciekawy i napewno pomoze w rozwoju tego forum

Share this post


Link to post
Share on other sites
Panie JW Red Label,

Myślę że więcej osób ma dobre domeny w swoim portfolio.

Mozliwe, ale pozostaje jeszcze kwestia interpretacji jakie domeny sa "dobre" ;)

Podalem ta liczbe tylko i wylacznie z wlasnych obserwacji :) ale mimo wszystko nie uwazam, zeby takich osob bylo wiele.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Liczba postow swiadczy w duzej mierze o tym ile ktos ma bardzo duzo wolnego czasu i przeznacza go na pisanie zamiast szukanie ciekawych domen.

 

To mnie podsumowałeś... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jesli chodzi o dostep do jakiegoś działu zamkniętego to nic nie przychodzi mi do głowy oprócz $ za dostęp. W ten sposób można zweryfikować osoby ktorym naprawde na tym zależy. Z drugiej strony boimy się wprowadzenia takiego rozwiązania bo pewnie zostalibyśmy posądzeni o chciwość i zachłanność :) Nowy dział to właśnie ta chwila. Czekamy na propozycje

 

Tmi, ja sie pisze, jesli forum byloby np. na wzor DNForum.com ... myslicie o tym ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tmi, ja sie pisze, jesli forum byloby np. na wzor DNForum.com ... myslicie o tym ?

To byłoby dobre rozwiązanie. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tmi, ja sie pisze, jesli forum byloby np. na wzor DNForum.com ... myslicie o tym ?

Members: Total 43,799, Exclusive Members: 892, Platinum Members: 3,718, Gold Members: 10,894, Bronze Members: 26,343

bardzo dobry pomysl

ciekawe jak tam sa nagradzani uzytkownicy Platinum, Gold, Bronze ?

(to pytanie do adminow :) )

Share this post


Link to post
Share on other sites

proponuje dla vipów ograniczenie liczby postów wysłanych dziennie na forum :)

 

co do płatnego działu, choć generalnie jestem na tak (jakość jest związana z ceną), ale w tym wypadku nie ma szans, bo forum podąża w kierunku liczby postów, a nie jakości,

Share this post


Link to post
Share on other sites
proponuje dla vipów ograniczenie liczby postów wysłanych dziennie na forum :)

 

co do płatnego działu, choć generalnie jestem na tak (jakość jest związana z ceną), ale w tym wypadku nie ma szans, bo forum podąża w kierunku liczby postów, a nie jakości,

generalnie jestem na tez na tak ale jezeli liczba zarejestrowanych przekroczy np 2500

korzysci sa obustronne

- i dla uzytkownikow(wiecej opinii)

- i dla adminow (wieksza szansa na pozyskanie srodkow)

Share this post


Link to post
Share on other sites
To mnie podsumowałeś... :)

 

oj daj spokoj pb, przeciez wiesz, ze to sie nie tyczy Ciebie

Akurat Twoje posty wnosza wiele w zycie forum i czesto pomagasz (mnie niejeden raz)

Share this post


Link to post
Share on other sites
oj daj spokoj pb, przeciez wiesz, ze to sie nie tyczy Ciebie

Akurat Twoje posty wnosza wiele w zycie forum i czesto pomagasz (mnie niejeden raz)

 

No ale fakt faktem, że czytanie i pisanie na forum zabiera sporą część czasu, który poświęcam na domeny. Inna sprawa, że posty na forum często mnie inspirowały, więc chyba warto. Od kiedy jeszcze wszedłem na NamePros, to jeszcze mniej czasu poświęcam wyszukiwaniu perełek. Ale może niedługo się to zmieni. Na razie czytam NP żeby się czegoś nowego nauczyć, potem już będzie z górki. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na razie czytam NP żeby się czegoś nowego nauczyć, potem już będzie z górki. ;-)

 

Gdy zaproponowałem (co prawda niestandardowy pomysł), by w dziale o domenach globalnych, którego nie ma :), można było cytować ciekawe wypowiedzi m.in z forów typu NP, to wzbudziło to kontrowersje paru osób, co ciekawe od pelek.

 

A jest np. taki ciekawy temat na NP, który ma niestety wiele postów, i kiedy da się to przeczytać ?

blog ND

NamePros - Define Legit Traffic

 

I tak jest z wieloma istotnymi sprawami, na tych forach jest dużo wypowiedzi, ale po przeczytaniu takiego tematu, tak naprawdę tylko kilka zdań jest b.istotnych, reszta to tylko dyskusja. I kilka osób traci na to czas, albo nie dotrze do kwestii najistotniejszych.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×