Jump to content
Sign in to follow this  
entersite

tatuaze3d.pl

Recommended Posts

rejestracja z przed chwili, zainspirowana filmikiem z youtube

 

tatuaze3d.pl

 

niektore tatuaze 3D robia wrazenie,

a co myslicie o domenie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

myśle że domena ok, tatuaże w polsce są jeszcze stosunkowo do stanów czy niemiec mało popularne, ale z czasem to się zmieni.

 

# Tatuazysta.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podoba mi się ta domena.Siedzę w tematyce tatuażu od paru lat i nie zgodzę się z twierdzeniem,że tatuaże w Polsce są mało popularne w stosunku do Niemiec albo Stanów Zjednoczonych.Myślę,że na początku możesz postawic na tym serwis o tatuazach,chociaż ciężko będzie Cie się przebić.Jeśli chodzi o klienta końcowego szukaj na tattooart.pl.Możesz tam znalezć wielu fanatyków tatuażu :)

powodzenia :)

 

# ledtattoo.eu

# tatuator.pl

Edited by plachcik

Share this post


Link to post
Share on other sites
Podoba mi się ta domena.Siedzę w tematyce tatuażu od paru lat i nie zgodzę się z twierdzeniem,że tatuaże w Polsce są mało popularne w stosunku do niemiec albo stanów zjednoczonych.Myślę,że na początku możesz postawic na tym serwis o tatuazach,chociaż ciężko będzie Cie się przebić.Jeśli chodzi o klienta końcowego szukaj na tattooart.pl.Możesz tam znalezć wielu fanatyków tatuażu :)

powodzenia :)

 

# ledtattoo.eu

# tatuator.pl

 

 

dużo podróżowałem i w stanach napewno dużo więcej osób ma tatuaże

Share this post


Link to post
Share on other sites
dużo podróżowałem i w stanach napewno dużo więcej osób ma tatuaże

 

No tak - 7 X więcej mieszkańców :) Mam nadzieje ze do swojego porównania nie brałeś mieszkańców, turystów np. Miami i Zakopanego w sztychach sezonu :)

 

Z tego co się orientuję to jednak popularność tatuaży w Polsce jest duża i ma tendencje wzrostową. Zamawiając wzorek w listopadzie tego roku trzeba czekać do maja 2010r. Studio w Szczecinie. Informacje z pierwszej reki :)

Co do domeny to raczej trudno zainteresować osoby trudniące się tym fachem. Większość z nich stawia wizytówki, serwisy z nazwami swoich salonów. No, ale jak zainteresujesz i dobrze "przedstawisz" swoją ofertę to pewnie nabywca się znajdzie.

Edited by krystekm

Share this post


Link to post
Share on other sites

krystekm podpisuję się pod Twoim postem.Jeśli chodzi o czekanie to wątpie,że aż tak długo w najlepszych studiach czasami po 3-4 tygodnie.

Te studio w Szczecinie to u Anabiego ?:)

 

 

pozdrawiam

Edited by plachcik

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeden tatuaż 3D prawdopodobnie kosztuje wysokie xxx do niskiego x.xxx

ja raczej za tyle nie sprzedam tej domeny :)

dzięki za opinie

Share this post


Link to post
Share on other sites

No to ja Ci powiem tatuaż 3d kosztuje od średniego xxx do wysokiego xxxx (w zależności od studia tatuażu i jego renomy,wielkości tatuażu,wzoru tatuażu,ilości sesji,czy ma byc to pokrycie starego tatuażu itd)

 

Domena na dzień dzisiejszy jest warta wg mnie xxx (a tak naprawdę jest warta tyle ile będzie chciał zapłacić klient)

Będzie ciężko sprzedać tą domenę jakiemuś studio tatuażu ponieważ wolą oni reklamować swoje studio swoją nazwą i tatuaż 3d nie jest dla nich niczym nowym.

 

życzę powodzenia

 

pozdrawiam

płachcik

Edited by plachcik

Share this post


Link to post
Share on other sites

mialem rezerwacje na ta domenke, ale nie rejestrowałem.. zostawiłem jedynie tattoo3d :rolleyes: wg mnie nasz rynek tatuaży jest stosunkowo tańszy od zagranicznych, wielu obcokrajowców wpada właśnie do polski wyskrobać to i owo, bo jest poprostu taniej.. a tatuaze 3d nie powiem.. pewnien "nius" na rynku .. jednak na szyldach widnieją albo nazwy salonu albo napis TATTOO ,, ale jezeli znajdziesz kupca.. pogratuleje..życze powodzenia.. chyba, że chcesz do kompletu tattoo3d.pl :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Faktycznie. Minusem będzie to, że profesjonalne Studia Tatuażu będą reklamować się pod swoją nazwą.

 

Choć wg mnie na dzień dzisiejszy domena warta średnie XXXzł.

Share this post


Link to post
Share on other sites
No tak - 7 X więcej mieszkańców :rolleyes: Mam nadzieje ze do swojego porównania nie brałeś mieszkańców, turystów np. Miami i Zakopanego w sztychach sezonu :P

 

Z tego co się orientuję to jednak popularność tatuaży w Polsce jest duża i ma tendencje wzrostową. Zamawiając wzorek w listopadzie tego roku trzeba czekać do maja 2010r. Studio w Szczecinie. Informacje z pierwszej reki :P

Co do domeny to raczej trudno zainteresować osoby trudniące się tym fachem. Większość z nich stawia wizytówki, serwisy z nazwami swoich salonów. No, ale jak zainteresujesz i dobrze "przedstawisz" swoją ofertę to pewnie nabywca się znajdzie.

 

 

niewiem jak ci to udowodnić ale zapewniam cie że mam racje, poszukaj jakieś statystyki czy coś i udowodnij że w stanach nie ma więcej osób z tatuażami, gwarantuje ci że będziesz zaskoczony jaka to duża różnica, troszke mieszkałem w stanach i w niemczech, skoro tam u mnie w klasie conajmniej 5 osób miało tatuaże a tutaj nikt to o czymś to świadczy. tatuaż nie jest tani a polaków jeszcze nie stać na takie luksusy, przynajmniej większość.

Edited by rrl.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

A kto ma więcej tatuaży 3d Polacy czy Amerykanie ???

Statystyki gdzie jest więcej wytatuowanych w Polsce czy w Ameryce ? :rolleyes:

Polaków nie stać na tatuaż ????? Jeżeli ktoś będzie chciał mieć tatuaż to będzie go stać.

Tatuaż nie jest tani .... Orientujesz się w cenach tatuażu ?

 

 

 

pozdrawiam

Edited by plachcik

Share this post


Link to post
Share on other sites
A kto ma więcej tatuaży 3d Polacy czy Amerykanie ???

Statystyki gdzie jest więcej wytatuowanych w Polsce czy w Ameryce ? :rolleyes:

Polaków nie stać na tatuaż ????? Jeżeli ktoś będzie chciał mieć tatuaż to będzie go stać.

Tatuaż nie jest tani .... Orientujesz się w cenach tatuażu ?

 

 

 

pozdrawiam

 

dla młodzieży np. z liceum nie jest tani,

 

chcesz mi to udowodnić to mi to udowodnij a nie wykłócaj się, znajdz statystki, wtedy się wymądrzaj

Edited by rrl.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najpierw musisz mieć skończone 18 lat żeby zrobić sobie tatuaż .Według mnie młodzież licealna (skończone 18 lat) nie powinna robić tatuażu bo później wielu żałuje "buraków",które będą "nosić na sobie".Do tatuażu trzeba dojrzeć.Młodzieży licealnej nie stać na tatuaż ???..Stać za to żeby pobawić się co tydzień na imprezie,powciągać trochę itd itp

 

 

 

 

pozdrawiam

Edited by plachcik

Share this post


Link to post
Share on other sites
Najpierw musisz mieć skończone 18 lat żeby zrobić sobie tatuaż .Według mnie młodzież licealna (skończone 18 lat) nie powinna robić tatuażu bo później wielu żałuje "buraków",które będą "nosić na sobie".Do tatuażu trzeba dojrzeć.Nie stać młodzieży licealnej na tatuaż.Stać za to żeby pobawić się co tydzień na imprezie,powciągać troche itd ...

 

 

 

 

pozdrawiam

 

 

chyba jestem troszke starszy od ciebie, schodzisz z tematu, mówie o tym że w polsce jest napewno mniej wytatuowanych niż w stanach lub niemczech

Share this post


Link to post
Share on other sites
skoro tam u mnie w klasie conajmniej 5 osób miało tatuaże a tutaj nikt to o czymś to świadczy.

 

Tak świadczy o tym,że miałeś więcej wytatuowanych kolegów w klasie,a czy świadczy,że więcej ludzi wytatuowanych jest w Stanach ?

Odpowiedz sobie sam :rolleyes:

 

 

Nie schodzę z tematu . Poprawiam Cię bo masz blade pojęcie o sytuacji tatuażu w Polsce cenach itd

Z mojej strony temat uznaje za zakończony.

 

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak świadczy o tym,że miałeś więcej wytatuowanych kolegów w klasie,a czy świadczy,że więcej ludzi wytatuowanych jest w Stanach ?

Odpowiedz sobie sam :rolleyes:

 

 

Nie schodzę z tematu . Poprawiam Cię bo masz blade pojęcie o sytuacji tatuażu w Polsce cenach itd

Z mojej strony temat uznaje za zakończony.

 

 

Pozdrawiam

 

 

może i nie znam się na cenach w polsce ale ty się za to nie znasz na procencie wytatuowanych osób w stanach i w polsce.

 

EOT

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×